تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 14 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 136

نام تاپيک: تویوتا یاریس ( Toyota Yaris 2008 )

آخر فروم باز Ssarshar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پیکان یه چیز دیگست.....!!!!!!!

بابا چقدر شما با این یاریس بد هستین !!! فقط یک عیب داره اونم حجم موتورش کمه (1300) ولی تکنولوژی VVTi باعث شده احساس کنید که حجم موتور بیش از حد تصور است . کیفیت سواری این ماشین به هیچ وجه با کمری و کرولا تفاوتی نداره و در یک سطح هستند همچنین از لحاظ مرغوبیت بدنه و قطعات .
    Last edited by Ssarshar; 24-06-2008 at 20:12.

حـــــرفـه ای Optimus Prime's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Cerberus SR-2 Normandy

پيش فرض

ما باهاش بد نیستیم آخه چرا ماشین باید قیمتش 3 برابر قیمتش تو جهان باشه تازه 1% خدمات پس از فروششم نداره.حالا فکرشو بکن شمایی که این پولو دادی اگر در جای دیگه بودی با قیمت کمتر می تونستی : C200 Kompressor Avantgarde و Nissian Altima 3.5S و Toyota Avalon و Toyota Aurion V6 و Honda Accord و Infinite G35 و حدود 20 میلیون می تونستی Hyundai Santafe و Azera و Mazda 6 2009 بخری .بهتر نبود؟؟؟
    آخه آدم حرص می خوره به خدا. . . .

حـــــرفـه ای مجید فینا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان .
    خلاصه بابام 206 تیپ 2 که دیگه مثل ژیان شده بود رو فروخت .
    و رفت یه تویوتا یاریس هاچبک سفید رنگ ناقابل رو گرفت .
    فروش نقدی و تحویل فوری بود 800/28 و صندوقدار هم 300/29 بود .
    تیپ C و فول کامل .
    هندیلینگ خیلی باحال و خوبی داره و خیلی بدرد ترافیک و لاین عوض کردن در شرایط ترافیک میخوره فرمونش نرمه و کاملا واسه شهر مناسبه .
    راستش شتاب بدی نداره یعنی از تیپ 2 مقدار کمی بیشتر بود . با اینکه گیربکسش اتوماته ولی صدای گیربکس و موتور اصلا تو اتاق نمیاد .
    شاسی و تعلیقش اصلا اسپورتی و سفت نیست و نرمه و روی دست اندازها بازی میکنه ( بر خلاف 206 ) .
    دید و تسلطش عالیه و کاملا دید داری . بدلیل داشبرد کوچکتر نسبت به 206 جای سرنشینا وسیعتر از 206 هست و همچنین صندوقش بزرگتره ( یه ابتکار جالبی تویوتا برای عریض کردن صندوق به خرج داده )
    آمپرش وسط داشبرد هست !!! و نیاز به عادت داره !
    مصرفش به ازای هر صد کیلومتر حدود 6 هست . ( شایدم کمتر )
    کیفیت ساختش محشره مخصوصا در مقایسه با آوانته .
    فقط چون ماشین تکی هست مردم همینجوری زل میزنن ببینن چی هست !!!!
    حالا انگار لامبورگینی سواریم !!!! کلا ماشین کامل و عالیه و برای شهر از رقبا بهتر جواب میده .ما که واقعا تا اینجا که 3000 تا باهاش رفتیم راضی هستیم و عیب و نقص خاصی تا اینجا دیده نمیشه .
    اگه سوالی بود درخدمتم ...
    مبارکه دوست عزیز

تا اونجا که بنده اطلاع دارم شرکت ایرتویا یاریس هاچبک وارد ایران نکرده و فقط صندوقدارش وارد ایران شده
    میتونی یه توضیحی بدی

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مبارکه دوست عزیز

تا اونجا که بنده اطلاع دارم شرکت ایرتویا یاریس هاچبک وارد ایران نکرده و فقط صندوقدارش وارد ایران شده
    میتونی یه توضیحی بدی
    راستش با واردات یاریس صندوقدار بعد از وقفه کوتاهی نوع هاچ بکش هم توسط ایرتویا وارد شد که بدلیل اطلاع رسانی خیلی ضعیف حتی نوع صندوقدارش هم به زور معرفی شد چه برسه به هاچ بکش ! شما میتونی برای اطلاع بیشتر به سایتPiico.ir مراجعه کنی . درضمن هاچ بک با صندوقدار از نظر تجهیزات - فنی و امکانات هیچ فرقی با هم ندارن . فقط هاچ بک 500 هزار تومن ارزونتره .

ما باهاش بد نیستیم آخه چرا ماشین باید قیمتش 3 برابر قیمتش تو جهان باشه تازه 1% خدمات پس از فروششم نداره.حالا فکرشو بکن شمایی که این پولو دادی اگر در جای دیگه بودی با قیمت کمتر می تونستی : C200 Kompressor Avantgarde و Nissian Altima 3.5S و Toyota Avalon و Toyota Aurion V6 و Honda Accord و Infinite G35 و حدود 20 میلیون می تونستی Hyundai Santafe و Azera و Mazda 6 2009 بخری .بهتر نبود؟؟؟
    آخه آدم حرص می خوره به خدا. . . .
    کاملا حق با شماست . در حکومتی که همه ی مردم باید به ناچار " خفقان " بگیرند تا آقا زاده ها خوب بتونند .... . بگذریم راستش منم خیلی حرص میخورم ولی اینجا ایران است !...

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    یاریس درحال حاضر با دو تیپ b , c عرضه میشه که تیپ a دیگه وارد نمیشه .
    در ضمن سایت TOYOTA-IRAN هم امکانات یاریس رو اشتباه زده .
    تیپ B تمامی امکانات تیپ C رو داره بجز DVD PLAYER و مانیتور و بال عقب و رینگ اسپرت .
    امروز بردمش سرویس 1000 تا خداروشکر هیچ مشکلی نداشت فقط روغن عوض کرد . همچنین کارت بنزینم هم شارژ شده بود + تمامی خودروهای یاریس رو بهشون سهمیه میدن
    Last edited by Ssarshar; 06-07-2008 at 22:09.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اینم لیست امکانات تیپ b ( هاچبک - صندوقدار )

2 عدد ایربگ
    سیستم ترمز ABS با EBD و 4 چرخ دیسکی
    ریموت کنترل + ایموبیلایزر و سیستم ضد سرقت موتور
    شیشه ها و آینه ها برقی
    دستگیره های داخلی کرومی
    فرمان هیدرولیک
    مه شکن جلو و عقب
    گیربکس اتوماتیک 4 سرعته تیپ ترونیک
    ضبط MP3 PLAYER با 4 باند با قابلیت تعویض
    کنسول عقب
    صندلی های دوتکه با قابلیت خواباندن

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این صفحه کیلومتر که وسط هست اذیت میکنه ! نابهنجار هست ! باید عادت کنی

درکل اصلا ارزش 28 29 تومن رو نداره چون این یک ماشین 13 14 هزار دلاری هست اینجا شده 29 میلیون تومن ! والا تیپ C این ماشین تجهیزات 206 تیپ 5 رو داره ...

خوب بجا این میریم آوانته (Elentra) میخریم با موتنور 2000 سی سی . سدان
    Last edited by shahramcat; 07-07-2008 at 00:35.

داره خودمونی میشه eblis2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

مزدا 3 بخر هم قشنگتره هم امسال جزء 10 خودرو برتر دنیا بود. بازم نظر خودت شرطه.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این صفحه کیلومتر که وسط هست اذیت میکنه ! نابهنجار هست ! باید عادت کنی
    .

درکل اصلا ارزش 28 29 تومن رو نداره چون این یک ماشین 13 14 هزار دلاری هست اینجا شده 29 میلیون تومن ! والا تیپ C این ماشین تجهیزات 206 تیپ 5 رو داره ...
    اتفاقا برداشتن آمپر و گذاشتن اون وسط داشبرد باعث شده که دید من به جلو باز تر بشه و اونایی که قد کوتاهی دارن بتونن فاصله ی 2-3 متریشون رو خیلی خوب تشخیص و مهار کنن
    خوب بجا این میریم آوانته (Elentra) میخریم با موتنور 2000 سی سی . سدان
    ببین دوست عزیز تویوتا یاریس 15000 دلاره - مزدا 3 هم 17000 دلاره .
    الان تویوتا یاریس صندوقدار فول اسپشیال : 30 تومن . مزدا 3 تیپ 3 : 700/34 حالا قیمت کدوم بالاتره ؟ تازه تویوتا یاریس مستقیما از ژاپن وارد میشه ولی مزدا3 اینجا مونتاژ میشه . پس با تعرفه و گمرک قیمت یاریس ناعادلانه نیست . درضمن من خودم هم 206 تیپ 2 داشتم هم تیپ 5 . و کیفیت این در مقابل سرهم بندی ایران خودرو پادشاهه .

مزدا 3 بخر هم قشنگتره هم امسال جزء 10 خودرو برتر دنیا بود. بازم نظر خودت شرطه.
    چشم ....ای خدا ...........
    Last edited by Ssarshar; 07-07-2008 at 10:26.

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ببین دوست عزیز تویوتا یاریس 15000 دلاره - مزدا 3 هم 17000 دلاره .
    الان تویوتا یاریس صندوقدار فول اسپشیال : 30 تومن . مزدا 3 تیپ 3 : 700/34 حالا قیمت کدوم بالاتره ؟ تازه تویوتا یاریس مستقیما از ژاپن وارد میشه ولی مزدا3 اینجا مونتاژ میشه . پس با تعرفه و گمرک قیمت یاریس ناعادلانه نیست . درضمن من خودم هم 206 تیپ 2 داشتم هم تیپ 5 . و کیفیت این در مقابل سرهم بندی ایران خودرو پادشاهه .

چشم ....ای خدا ...........
    جناب من گفتم ماشین که 15 هزار دلار قیمت داره ازش نمیشه انتظار یک ماشین 30 تومنی داشت و اصلا صرفه خرید نداره اینجا 100 درصد گمرگ باید بدی این کجاش عادلانه است که ماشین 15 هزار دلاری بشه 30 هزاردلار ؟ موتور 1500 هم که تو دبی نیومده چه برسه اینجا .
    من گفتم به جا 30 ملیون که برا یاریس سدان بدین آونته اتومات که به 30 تا هم نمیرسه بگیره بهتره حالا مزدا3 که جداس . امکانات و مشخصات آوانته که کلا از یاریس بالاتره قیمتش کمتره .

مزدا 3 کلا با یاریس فرق داره چه ساختاری چه موتوری و ..... اون میرزه 34 تومن هم بدی اما یاریس با این امکانات و مشخصات اصلا .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •