تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 14 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 136

نام تاپيک: تویوتا یاریس ( Toyota Yaris 2008 )

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

جون من حیف نیست این ماشینا اینطوری گرون باشن ؟

حـــــرفـه ای مجید فینا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

به نکته خوبی اشاره کردی. یکی از بروب که تویوتا هایلوکس دو کابین گرفته بود میگفت این ماشینهایی که از امارات میاد تو خود امارات مونتاژ میشه!!! گفتش قبل از خرید حتما کارت ماشین رو خوب ببینید. تویوتای خودش ساخت جنوبشرق آسیا به سفارش کویت بود. ژاپن؟؟ فکر نکنم الان تو ژاپن یاریس تولید بشه....
    یاریس فقط ساخت ژاپن هست ... البته اخیرا در کارخانه تویوتا کانادا داره مونتاژ میشه ولی اونائی که به خاورمیانه میاد فعلا ژاپن هست

برادرم اخیرا از تایلند برگشته میگه اونجا پر شده بود از تویوتا یاریس مخصوصا مدل هاچ بکش که خیلی زیباست

قربونش برم تو ایران اینقدر تعرفه و هزینه شماره گذاری زیاده که قیمت این خودروی کوچیک به نزدیک 30 تومن رسیده

اینم یه عکس با کیفیت خودروی یاریس از نمایندگی مرکزی ایرتویا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز Ssarshar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان .
    خلاصه بابام 206 تیپ 2 که دیگه مثل ژیان شده بود رو فروخت .
    و رفت یه تویوتا یاریس هاچبک سفید رنگ ناقابل رو گرفت .
    فروش نقدی و تحویل فوری بود 800/28 و صندوقدار هم 300/29 بود .
    تیپ B و گیربکس اتوماتیک
    هندیلینگ خیلی باحال و خوبی داره و خیلی بدرد ترافیک و لاین عوض کردن در شرایط ترافیک میخوره فرمونش نرمه و کاملا واسه شهر مناسبه .
    راستش شتاب بدی نداره یعنی از تیپ 2 مقدار کمی بیشتر بود . با اینکه گیربکسش اتوماته ولی صدای گیربکس و موتور اصلا تو اتاق نمیاد .
    شاسی و تعلیقش اصلا اسپورتی و سفت نیست و نرمه و روی دست اندازها بازی میکنه ( بر خلاف 206 ) .
    دید و تسلطش عالیه و کاملا دید داری . بدلیل داشبرد کوچکتر نسبت به 206 جای سرنشینا وسیعتر از 206 هست و همچنین صندوقش بزرگتره ( یه ابتکار جالبی تویوتا برای عریض کردن صندوق به خرج داده )
    آمپرش وسط داشبرد هست !!! و نیاز به عادت داره !
    مصرفش به ازای هر صد کیلومتر حدود 6 هست . ( شایدم کمتر )
    کیفیت ساختش محشره مخصوصا در مقایسه با آوانته .
    فقط چون ماشین تکی هست مردم همینجوری زل میزنن ببینن چی هست !!!!
    حالا انگار لامبورگینی سواریم !!!! کلا ماشین کامل و عالیه و برای شهر از رقبا بهتر جواب میده .ما که واقعا تا اینجا که 300 تا باهاش رفتیم راضی هستیم و عیب و نقص خاصی تا اینجا دیده نمیشه .
    اگه سوالی بود درخدمتم ...
    Last edited by Ssarshar; 06-07-2008 at 22:08.

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان .
    خلاصه بابام 206 تیپ 2 که دیگه مثل ژیان شده بود رو فروخت .
    و رفت یه تویوتا یاریس هاچبک سفید رنگ ناقابل رو گرفت .
    فروش نقدی و تحویل فوری بود 800/28 و صندوقدار هم 300/29 بود .
    تیپ C و فول کامل .
    هندیلینگ خیلی باحال و خوبی داره و خیلی بدرد ترافیک و لاین عوض کردن در شرایط ترافیک میخوره فرمونش نرمه و کاملا واسه شهر مناسبه .
    راستش شتاب بدی نداره یعنی از تیپ 2 مقدار کمی بیشتر بود . با اینکه گیربکسش اتوماته ولی صدای گیربکس و موتور اصلا تو اتاق نمیاد .
    شاسی و تعلیقش اصلا اسپورتی و سفت نیست و نرمه و روی دست اندازها بازی میکنه ( بر خلاف 206 ) .
    دید و تسلطش عالیه و کاملا دید داری . بدلیل داشبرد کوچکتر نسبت به 206 جای سرنشینا وسیعتر از 206 هست و همچنین صندوقش بزرگتره ( یه ابتکار جالبی تویوتا برای عریض کردن صندوق به خرج داده )
    آمپرش وسط داشبرد هست !!! و نیاز به عادت داره !
    مصرفش به ازای هر صد کیلومتر حدود 6 هست . ( شایدم کمتر )
    کیفیت ساختش محشره مخصوصا در مقایسه با آوانته .
    فقط چون ماشین تکی هست مردم همینجوری زل میزنن ببینن چی هست !!!!
    حالا انگار لامبورگینی سواریم !!!! کلا ماشین کامل و عالیه و برای شهر از رقبا بهتر جواب میده .ما که واقعا تا اینجا که 3000 تا باهاش رفتیم راضی هستیم و عیب و نقص خاصی تا اینجا دیده نمیشه .
    اگه سوالی بود درخدمتم ...
    خدایی 28 تومن می ارزید , آخه من هرچی به این ماشین نگاه میکنم میبینم هیجوره نمیشه مثل یه ماشین 28 تومنی نگاش کرد .

آخر فروم باز Ssarshar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خدایی 28 تومن می ارزید , آخه من هرچی به این ماشین نگاه میکنم میبینم هیجوره نمیشه مثل یه ماشین 28 تومنی نگاش کرد .
    ارزش 28 میلیون رو که به هیچ وجه نداره ولی کیفیتش بالاست یعنی شما باید یه بار سوار شید تا مشخص شه . من به تویوتا اطمینان دارم چون کیفیت جهانی داره و اونم تا الان خوب جواب داده .
    چهرش با اینکه شیکه ولی عروسکیه ! شاید ظاهرا به یه ماشین 30 تومنی نخوره ولی اگه بنشینید توش احساس دیگه ای دارید . درضمن 100000 کیلومتر یا 5 سال هم گارانتی داره در صورتی که مثلا کیا سراتو که رقیب قیمتی یاریس هست 60000 کیلومتر یا 3 سال گارانتی داره .
    مطمئن باشید اگه اهل شتاب و سرعت وحشتناک نباشین بهترین انتخاب تا مرز 30 میلیون یاریس هست . چون تمام اساندارد های بین المللی اعم از : یورو 4 , 5 ستاره ایمنی تست تصادف از چهار طرف , مصرف کم رو داره .
    در خاورمیانه و امریکا هم امتحان خودش رو خوب پس داده و جزو پر فروشها بوده .

آخر فروم باز hessam_sz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگر حجم موتور 1300 داره پس بنزين هم بهش تعلق ميگيره؟شايد واسه همين گرون شده!!

حـــــرفـه ای Optimus Prime's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Cerberus SR-2 Normandy

پيش فرض

من اینجا تو دبی C200 Kompressor را 2 ماه پیش 28 تومان گرفتم تو ایران Yaris شده حدود 30 ؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا خوبه Toyota Avalon و Aurion V6 نیمدن ایران ....

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من اینجا تو دبی C200 Kompressor را 2 ماه پیش 28 تومان گرفتم تو ایران Yaris شده حدود 30 ؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا خوبه Toyota Avalon و Aurion V6 نیمدن ایران ....
    اقا خوشبحالت اینجا مرسدس از 80-90 میلیون قیمتاش شروع میشه بعضیا فقط تو خوابشون میتونن این ماشینها رو ببینن , جالبه مثلا Yaris باید یه ماشین لوکس بحساب میاد تو ایران اینو فکر کنم هر جایه دنیا هر کی بشنوه خندش میگیره , البته ما گریمون میگیره اینجا .

حـــــرفـه ای Optimus Prime's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Cerberus SR-2 Normandy

پيش فرض

اقا خوشبحالت اینجا مرسدس از 80-90 میلیون قیمتاش شروع میشه بعضیا فقط تو خوابشون میتونن این ماشینها رو ببینن , جالبه مثلا Yaris باید یه ماشین لوکس بحساب میاد تو ایران اینو فکر کنم هر جایه دنیا هر کی بشنوه خندش میگیره , البته ما گریمون میگیره اینجا .
    درسته دوست خوبم ما ایرانی ها هم همیشه خواهان بهترین هستیم این خیلی خوبه اگر خرید ماشین مثل بقیه کشورها بود مطمئنا همه BMW 350 به بالا می خریدند. ( قیمت نقدی حدود 31 تومان ما ) یا حداقل Nissan Altima 6 سیلندر 3.5 با قیمت 25 میلیون و .......

پروفشنال shutdown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    your behind

پيش فرض

پیکان یه چیز دیگست.....!!!!!!!

11. این کاربر از shutdown بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •