تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 43

نام تاپيک: كمك فوري در مورد 8800gt

داره خودمونی میشه arealsin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

14 كمك فوري در مورد 8800gt

سلام
    من به يك مشكلي برخوردم كه از شما ميخوام هر كسي كه ميتونه به من كمك كنه چون واقعا اين مشكل اعصابم رو خورد كرده.
    من چند هفته پيش يك سيستم با مشخصات زير بستم:

CPU: Core 2 Due E4500
    Main: Gigabyte GA-P31-DS3L
    RAM: 2*1GB FSB 800 Gail
    Graphic Card: XFX 8800GT 512MB Extreme Edition
    Power: 480W Green GP-480A

بعد از نصب ويندوز و درايور كارت گرافيك به محض اينكه سيستم وارد ويندوز ميشه پيغام زيرظاهر ميشه.

"The NVIDIA System Sentinel is reporting that the NVIDIA-powered graphics card is not receiving sufficient power."
    "To protect your hardware from potential damage or causing a potential system lockup, the graphics processor has lowered its performance to a level that allows continued safe operations."

من كليه ي وسايل جانبي سيستم از جمله درايوها،فن ها،مودم و حتي اسپيكر ها را از سيستم جدا كردم و
    سيم 6پين مخصوص كارت گرافيك رو به اون وصل كردم و با درايوري كه روي خود كارت بود و همچنين با آخرين ورژن درايور كه
    از سايت nVidia دانلود كردم هم تست كردم حتي باياس سيستم رو هم آپديت كردم بازهم نتيجه اي نداشت.

من كارت رو در بازيهاي Crysis و Gears Of War تست كردم نتيجه اينكه Crysis رو حداكثر ميتونه روي Low اجرا كنه و Gears رو هم نميتونه
    با حداكثر كيفيت اجرا كنه.!!
    من امكان اينكه با يه پاور ديگه كارت رو تست كنم برام وجود نداره چون اين پاور رو تازه خريدم و پاور بهتري هم در دسترسم نيست.ضمنا من اين پاور رو
    با توجه به چيزايي كه خونده بودم گرفتم من خونده بودم كه اين كارت حداكثر به 180 Watt توان احتياج داره و پاور من روي ريلهاي 12 ولتي 32 آمپر
    جريان ميده يعني خيلي بيشتر از نياز كارت.

خواهش ميكنم به من كمك كنيد.پيشاپيش از دوستاني كه منو راهنمايي ميكنند ممنونم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

احتمال اينكه پاور مشكل داره زياده، اگ پاور رو ببري نمايندگي گرين برات تست مي كنند و اگه مشكل داشته باشه برات تعويض مي كنند، به نظر من تا از پاور مطمئن نسدي با سيستم كار نكن چون ممكنه براي كارت گرافيك مشكل بوجود بياد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من فکر می کنم مشکل باید از پاور شما باشه دوست عزیز
    فکر کنم این min پاوری باشه که میشه رو این سیستم بست
    من هم که می خواستم کارت بگیرم با توجه به قطعات سیستمم همه پاور 480 به بالا پیشنهاد میدادن

آخر فروم باز yasser1680's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Torento City

پيش فرض

خوب من هم مثل بقیه دوستان معتقد هستم که مشکل از پاور شما میباشد.از نظر قدرت پاور شما میتونه سیستم رو ساپورت کنه.ولی این پیغام نشون میده که به اندازه کافی یا به صورت قابل قبول انرژی برق وارد کارتت نمیشه.بهتره با یک پاور دیگه تست کنی!

پروفشنال tekno2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست من دقيقا مشكل شما رو داشت رفت پاور Real 580 wat خريد كارتش تازه جون گرفت شرايطش هم مثل شما بود
    دوست عزيز يه 65 تومني بايد تو خرج بيوفتي

داره خودمونی میشه arealsin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آخه مشكل من اينه كه مطمئن نيستم با تعويض پاور مشكلم حل ميشه وگرنه پاورم رو عوض ميكردم.شما مطمئنيد كه مشكل از پاوره؟

آخر فروم باز sabasistem_co's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اینجا !

پيش فرض

99% از پاوره

اگه نباشه جاش خالی می مونه evry day's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    35.802575,51.521501

پيش فرض

مگه چی کار داره برو بگو اقا می خوام با یکی از پاورایقویتر امتحان کنم واگه مشکلم رفع شد ( تمام )

به همین راحتی نمی خواد که حاجی بخورت نترسی کار کن ..مشکل پیش اومده .باید دنبال چارش

باشی وگرنه از دستت می ره

حتما قبول می کنه پاورتو از قبلن داشتی یا حالا گرفتی پاوررو تازه گرفتی به راحتی اگه فروشنده

سمج نباشه ور می داره یه خورده هم شاید ناز کرد (بی خیال )
    Last edited by evry day; 05-03-2008 at 16:45.

آخر فروم باز yasser1680's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Torento City

پيش فرض

آخه مشكل من اينه كه مطمئن نيستم با تعويض پاور مشكلم حل ميشه وگرنه پاورم رو عوض ميكردم.شما مطمئنيد كه مشكل از پاوره؟
    ببر یه فروشگاه با یه پاور بالاتر تست کن.در ضمن مگه پاورت گارانتی دار نیست؟

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ولی من با گیرین 450 باهاش مشکلی ندارم. البته ماله من Gainward هست و سیستمم هم Amd 3000 هست.حالا نمیدونم دیگه. در ضمن میدونی که G92 یه مقداری با چیپست های Via مشکل داره. چیپست مادر بوردت چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •