تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: سوالاتي در مورد چاپ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض سوالاتي در مورد چاپ

ba salam va adab
    aval mano bebakhshid ke pinglish neveshtam chon dar italia hastam va university ham farsi nevis nadare
    agha man 1 soL DARAM
    VAGHTI KE MA AXI MIGIRIM BARA INKE KLEIFIYATESH DAR CHAP BE HAM NEKHORE CHIKAR KONIMCHON RGB HAST VA DAR CMYK DERAKHSHESH KAM MISHE ( BARAYE CHAPE KETABE MOSAVAR
    VA SOALE BAD
    AGHA BARA FERESTADANE KETAB BE CHAP KHONE SAFAHATO BAYAD CHETOR CHIDEMAN KARD INO KHODEMON ANJAM BEDIM YA PDF KONIM DAR CHAP KHONE SAFAHAT POSHTO RO VA HAMCHENIN SHOMAREHA SET MISHE MASALAN SAFHE 1 VA 100 SET MISHE

حـــــرفـه ای Saeed kmss-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Unknown

پيش فرض

سلام دوست عزيز...

ضمن تبريك به خاطر عضويتتون!
    خب شما عذرتون موجه هستش، به خاطر اينكه نميتونيد فارسي بنويسيد!( ولي اگه ميتونيد يه راهي واسش پيدا كنيد!)
    در مورد سوال اول ، اين طبيعيه كه نور و درخشش در عكس با اون چيزي كه چاپ ميشه كمي متفاوته! معمولا ميشه با تنظيماتي اين اختلاف رو به حداقل رسوند كه فكر ميكنم اين تنظيمات رو انجام بديد!
    در مورد سوال دوم هم دوستان بهتر ميتونن كمك كنن.

موفق باشي♥♥♥

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

من باهرزحمتی بودفینگلیش شماروخوندم
    درمورد سوال اول:
    دوکارمیتونیدبکنید:
    1-عکس روببریدتوی فتوشاپ یابرنامه های مشابه واونجا مودرنگ رو به Cmykتغییربدید ...یک مقدار کارلازم داره وتنظیم مجدد رنگ ها...
    2-بااستفاده از افکت هائی مثل ورنیuv...وغیره...درخشش دلخواهتونو به عکس بدید(البته راه اول صحیح تره چون رنگها اصلاح میشن واگر برنامه ومانیتورتون کالیبره باشه عکس ها خوب درمیان)
    ========
    واماسوال دوم:
    بهترین گزینه هماهنگی با خودچاپخونه هست چون بسته به ابعاد دستگاهشون زینگ میگیرندوصفحه بندی میکنن...درنتیجه باخودشون هماهنگی کنیدبهتره..
    باتوجه به اینکه صفحه بندی وچیدمان اون توی زینگ هزینه چندانی توی اجرتشون نداره..
    .................
    اما راه حل بین المللی....همون Pdfخروجی بگیرید هم خوبه چون فرمت استانداردی هست که همه ی دنیا قابل باز شدنه..ولی بازهم موقع تهیه ی فیلم وزینگ نیازبه صفحه بندی داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض tashakor

ba tashakor
    mer30 az dostan

داره خودمونی میشه ayyoob110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ببخشید بچه ها یه سوال برام پیش اومده: میشه یه نمونه کار پرینت شده ببریم چاپخونه و بگیم از روش بزنن یا حتما باید فایل اونو ببریم؟ و اگه حتما باید فایلو ببریم میتونن اندازشو خودشون تغییر بدن؟

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

ببخشید بچه ها یه سوال برام پیش اومده: میشه یه نمونه کار پرینت شده ببریم چاپخونه و بگیم از روش بزنن یا حتما باید فایل اونو ببریم؟ و اگه حتما باید فایلو ببریم میتونن اندازشو خودشون تغییر بدن؟
    ایوب جان:
    فعلاکه این کاررو نمی کنند...
    معمولا طبق بخشنامه ی تعرفه سال82(وماقبل...)شمااگریک دونه هم بخواید...(درصورت لزوم ...بخشنامه رو اسکن .. وآپلودمی کنم)پول 5000تاروبایدبدید..اگرهم پروف (نمونه ی قبل ازچاپ)بخواید فرقی نمیکنه...
    ========
    راهنمائی:
    می تونید پرینت رنگی ازش بگیرید...اما مطمئنا عینا اون چیزی درنمیادکه ازاول می خواستید...
    یک چیزی شبیه بهش میشه...

داره خودمونی میشه ayyoob110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ایوب جان:
    فعلاکه این کاررو نمی کنند...
    معمولا طبق بخشنامه ی تعرفه سال82(وماقبل...)شمااگریک دونه هم بخواید...(درصورت لزوم ...بخشنامه رو اسکن .. وآپلودمی کنم)پول 5000تاروبایدبدید..اگرهم پروف (نمونه ی قبل ازچاپ)بخواید فرقی نمیکنه...
    ========
    راهنمائی:
    می تونید پرینت رنگی ازش بگیرید...اما مطمئنا عینا اون چیزی درنمیادکه ازاول می خواستید...
    یک چیزی شبیه بهش میشه...
    نه! منظورمو درست انگار نتونستم برسونم !
    من توی سیستم خودم یه فایل طراحی کردم که سیاه و سفید هم هست و میخوام اونو بدم چاپخونه به تعداد زیاد مثلا چند هزار تا در ماه بزنه!
    حالا! میتونم یه دونه با پرینتر خودم بزنم و اونو ببرم چاپخونه؟ یعنی چاپخونه میتونه یه نمونه کار از طراح بگیره و تکثیر کنه یا حتما باید من فایلی که طراحی کردم بریزم توی سی دی و سی دی رو ببرم به چاپخونه بدم؟
    البته اگه سوال خیلی پیش پا افتاده ست ببخشید چون واقعا از مقوله چاپ من اصلا سر در نمیارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •