تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: در مورد چاپ سیلک و طلاکوب اطلاعات می خوام؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه neyrizboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    نی ریز

پيش فرض در مورد چاپ سیلک و طلاکوب اطلاعات می خوام؟

دستگاه چاپ سیلک چند قیمته؟ کار کردن باهاش چه جوریاست؟ در مورد طلاکوب هم توضیحات می خوام؟

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

دستگاه چاپ سیلک از حدود3-4میلیون(نیمه اتومات)هستش به بالا....حتی400میلیون...(سایزوک رکردشون هم فرق میکنه) البته این ها قیمت آکبندشونه
    طلاکوب هم از 400تومن(دستی)شروع میشه تا...
    =====
    اگه مواردسوالتونو هم بطور مشخص تر بپرسید راحتتر جواب میگیرین
    =========
    درموردنحوه ی کارباهاشون هم همینطوره...(روش دستی رویکی ازدوستان تاپیک زده...اماروش ماشینی بحثش مفصلتروتخصصی ترهست...)
    برای همین میگم که سوالاتتونو یک به یک (یعنیمثلااینکه که میخواین چکارکنید باهاشون..وچه سایزی وچه قیمتی باشن...وغیره..) بنویسید...
    چشم ...اگه بلدباشم جواب میدم

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    نی ریز

پيش فرض

ممنون داداش لطف کردی. راستش من یه کانون تبلیغات دارم. خواستم ببینم دستگاهش تو چه قیمتاییه. چون مشتریش زیاده. البته با این قیمتی که شما گفتین فکر نمی کنم بتونم بخرم!!

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

ممنون داداش لطف کردی. راستش من یه کانون تبلیغات دارم. خواستم ببینم دستگاهش تو چه قیمتاییه. چون مشتریش زیاده. البته با این قیمتی که شما گفتین فکر نمی کنم بتونم بخرم!!
    خواهش ...
    سرمایه گذاری توی اینجور موارد دردرازمدت جواب میده(پوست آدم کنده می شه)...
    اما درکوتاه مدت جواب نمیده...
    دفترتبلیغاتی بارمسئولیتش زیاده چ.ن یکجور رابط بین مشتری و سرویس دهنده(مثلا چاپخونه) بایدباشه وبار همه ی بد قولی ها وبد حسابی ها از طرفین ...روی دوش دفترتبلیغاتی میافته....اعصاب میخواد...
    اما حداقل سرمایه ی آدم کمتر سوخت میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه SILWESTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

دستگاه چاپ خوب با قيمت مناسب تر هم گير مي اد حدود 1 تومن يه سرچي تو گوگل كن و يه سري هم به سايت ايستگاه بزن من چند نمونه اونجا ديدم براي فروش رو همين پايه قيمت

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

دستگاه چاپ خوب با قيمت مناسب تر هم گير مي اد حدود 1 تومن يه سرچي تو گوگل كن و يه سري هم به سايت ايستگاه بزن من چند نمونه اونجا ديدم براي فروش رو همين پايه قيمت
    اون ها اتومات که هیچ بلکه نیمه اتوماتیک هم نیستند...
    من معذرت میخوام البته توهین قلمدادنشه....
    ولی هیچ میدونیدکه چندنفرتاحالابه امید هائی باخریدن این دستگاه ها ...مشکل پیداکردن؟
    =======
    بنابه نوع شغل ام....توصیه میکنم بطوراکید دوراینجوردستگاه هارو خط بکشید...
    خودم که به شخصه روی این ها تائیدیه وصلاحیت فنی نمیدم(منظورازتائیدیه وصلاحیت فنی رو دوستانی توی کارچاپ هستند میدونند)

اگه نباشه جاش خالی می مونه SILWESTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام
    منم منظورم از اين قيمت دادن براي اتوماتيك نبود چون ايشون نگفته بودن اتوماتيك مي خوان. خوب دستگاه اتوماتيك صنعتي محصوب ميشه و مسلمه كه قيمتش بالاتره
    دوست دارم يه توضيحي در مورد اون مشكلاتي كه گفتين كاربرها با دستگاه هاي حدود 1 نومن پيدا كردن بدين
    مثل اينكه شما در امر چاپ يد طولايي دارين و كاربر فعال اين انجمن هستيد
    مرسي!

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    نی ریز

پيش فرض

عزیزان من حدود یک سال هست که توی کار تبلیغات هستم. سفارش چاپ سیلک مخصوصا پلاستیک زیاد دارم. می خوام که اگه بشه یه دستگاه داشته باشم که نخوام چاپم رو بدم به شیراز. چون طول می کشه تا بیاد و مشتری رو نمیشه راضی کرد.

ولی یه سوال : بدون دستگاه و با کلیشه با رنگهای مخصوص این دستگاهها دستی میشه یکی یکی روی پلاستیک ها چاپ کرد؟ یعنی مشکل پیش نمیاد ؟ اگر در این مورد هم اطلاعات دارید بگید ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

عزیزان من حدود یک سال هست که توی کار تبلیغات هستم. سفارش چاپ سیلک مخصوصا پلاستیک زیاد دارم. می خوام که اگه بشه یه دستگاه داشته باشم که نخوام چاپم رو بدم به شیراز. چون طول می کشه تا بیاد و مشتری رو نمیشه راضی کرد.

ولی یه سوال : بدون دستگاه و با کلیشه با رنگهای مخصوص این دستگاهها دستی میشه یکی یکی روی پلاستیک ها چاپ کرد؟ یعنی مشکل پیش نمیاد ؟ اگر در این مورد هم اطلاعات دارید بگید ممنون میشم
    سلام
    فکرمیکنم اگه این تاپیکوبخونید تا75%موضوع براتون روشن بشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ضمنا :
    چاپ سیلک(تخت ونه روتاری) یکی از قدیمی ترین روشهای چاپ دردنیاست وتقریباشایدحدود بیشتراز1000سال قدمت داره وهنوزهم بهترین کارهای موزه ای روبه روش دستی چاپ میکنن
    پس بحث تکنولوژی درموردش فقط منتهی شده به:
    1-روشهای آماده سازی(کشیدن توری-ساخت چهارچوب-عکاسی کلیشه)
    2-نحوه ی کشیدن کاردک یا همون اسکوئیجی
    3-مرکب ها
    4-دقت کار
    5-نوع توری
    6-ومهمترین فاکتور ....سرعت انجام کار
    به این ترتیب دستگاه چاپ سیلک(البته دستگاه واقعی ونه اونچه که امروز ازش توی سایتها آگهی میدن)که یا پنوماتیک هست ویا مکانیکی....درعمل روش چاپش بادست تفاوتی نمیکنه ...تعدادکارگرموردنیازهم همون تعدادی هست که درروش دستی وجودداره
    منتهابرای سرعت بخشیدن به کارمیشه ازتونل خشک کن وتسمه نقاله استفاده کرد
    درکل اگرکه تیرازکارتون زیادنیست سعی کنید سرمایه گذاری نکنید...اما اگرکه خواستید میشه با4تومن به بالا یک دستگاه پنوماتیک خوب خرید
    درموردمرکب هم همین مرکبی که توی روش دستی استفاده میشه عیناتوی روش ماشینی هم استفاده میشه
    فرقی نمیکنه

در آغاز فعالیت rabin hood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من خودم توی مشهد یک دفتر تبلیغاتی دارم که توی اون کار چاپ سیلک انجام می دم هم کار طلاکوب
    می تونی با هزینه تقریبا 100هزار تومان چاپ سیلک رو به صورت دستی راه بندازی تازه بیشتر ابن هزینه هم صرف خرید رنگ های محتلف و وسایل مصرفی است اگر هم می خوای دستگاه چاپ اتومات داشته باشی من دستگاه تامپو پیشنهاد می کنم که سوددهی خیلی بیشتری نسبت به چاپ سیلک اتومات دارد(الان توی مشهد شاید فقط 10 تا دستگاه چاپ سیلک اتومات باشد در حالی که شاید بیشتر از هزار تا کارگاه چاپ سیلک باشد)
    اما در مورد دستگاه طلاکوب هم یک دستگاه پنوماتیک تمام اتومات را با5 سال ضمانت به قیمت یک و نیم میلیون خریدم که قابلیت چاپ تا سایز A4 را هم دارد سایز های کوچکترش مثل 10*15 قیمت هایی در حدود 400هزار تومان داشت.
    Last edited by rabin hood; 04-02-2008 at 00:25.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •