تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 521 اولاول 1234561252102502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 5208

نام تاپيک: کلوپ ا N82 ا

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اگه یه خورده راجع به کار کردن با کیبورد و اینکه می گن ال سی دیش تاره یه کم توضیح بدین ممنون میشم.
    و اینکه تو بازیهای گرافیک بالا چه جوره؟ کم نمیاره ؟ آخه من با گوشی خیلی بازی می کنم.
    شارژ هم واسم مهمه. شارژ این گوشی چطوره؟
    من می خوام ان 95 8گیگمو بفروشم ان82 بخرم . سوا از ال سی دی و حافظه چیز دیگه ای کم داره از ان95 ؟
    ان 95 رو فقط بخاطر بزرگ بودن و اینکه راحت نمی تونم بذارمش تو جیبم می خوام بفروشم. چون من عادت دارم گوشی رو فقط بذارم تو جیبم. به نظرت کار خوبیه یا نه؟ حافظه هم با یه رم 4 گیگ حل میشه همون بسمه.
    من یه بازی به اسم Global Race رو گوشیم دارم که رو ان 73 و ان 81 ریختم تیک دار اجرا میشه می خواستم ببینم رو ان82 چه جوریه اگه نداریش بگو آپ کنم می دونم جاش نیست ولی واسم مهمه. مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه pezhman32's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

lcd ی n95 8gb خیلی بهتره, اما n82 حدود 93 مگابایت رم خالی برای باز کردن نرم افزار داره که این مقدار در n95 معمولی 23مگ و در n95 8gb یکمی بیشتره
    من خودم n82 رو ترجیه میدم که یک دلیلش هم همون قطر زیاد n95 هست

آخر فروم باز actooor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    tehran-uae

پيش فرض

اینکارو نکن...ان95 8گیگ یک سرو گردن بالاتره نسبت به ان82...

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

البته راست میگه
    هرکدوم از این دوتا گوشی رو دارید نمی ارزه بخواید با اون یکی دیگه عوض بکنید, امکاناتشون تقریبا برابرند و این وسط شما به اندازه ی 100 200 تومنی ضرر خواهی کرد!

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

میشه یکی یک نگاه به این عکس بندازه و به اون قسمت هایی که دورش دایره کشیده شده دقت کنه ببینه همچین فاجعه ای امکان پذیره یا نه؟!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by pezhman32; 04-03-2008 at 01:01.

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

اگه یه خورده راجع به کار کردن با کیبورد و اینکه می گن ال سی دیش تاره یه کم توضیح بدین ممنون میشم.
    و اینکه تو بازیهای گرافیک بالا چه جوره؟ کم نمیاره ؟ آخه من با گوشی خیلی بازی می کنم.
    شارژ هم واسم مهمه. شارژ این گوشی چطوره؟
    من می خوام ان 95 8گیگمو بفروشم ان82 بخرم . سوا از ال سی دی و حافظه چیز دیگه ای کم داره از ان95 ؟
    ان 95 رو فقط بخاطر بزرگ بودن و اینکه راحت نمی تونم بذارمش تو جیبم می خوام بفروشم. چون من عادت دارم گوشی رو فقط بذارم تو جیبم. به نظرت کار خوبیه یا نه؟ حافظه هم با یه رم 4 گیگ حل میشه همون بسمه.
    من یه بازی به اسم Global Race رو گوشیم دارم که رو ان 73 و ان 81 ریختم تیک دار اجرا میشه می خواستم ببینم رو ان82 چه جوریه اگه نداریش بگو آپ کنم می دونم جاش نیست ولی واسم مهمه. مرسی
    باید به کیبوردش عادت کنی ... اگه عادت کنی خیلی برات راحت میشه چه برای sms زدن و چه برای بازی ...
    تا اونجایی هم که من میدو.نم و 3 4 تا بازی با گرافیک خوب روش ریختم مشکلی در این زمینه نداره و تمام بازیهارو به راحتی اجرا میکنه ....
    در مورد شارژ هم خیلی خوبه ... اگه گوشیتو فول شارژ کنی دقیقاً 2.5 یا 3 روز جواب میده ... اینو خدوم امتحان کردم و اگه از گوشیت استفاده زیاد کنی تقریباً 2 روز شارژ نگه میداره ...در ورد شارژ مشکلی نداره
    به نظر من غیر از همون LCD و حافظه بیشتر چیزی از 95 کمتر نداره ... دوربین جفتشون با اینکه 5 هستند ولی به نظر من عکسهای 82 زنده تر و با کیفیت تر هستند که شاید به خاطر فلاش قوی زنون 82 باشه ...
    اتفاقاً منم عادت دارم تو خیابون گوشیم فقط میزارم تو جیبم ... از نظر سایز و اندازه مثل بیشتر گوشیهای نوکیا وزن و اندازش یه جوره مثل N73 و .. میمونه و به راحتی در جیب جا میگیره و اینقدر بزرگ نیست که فشار به گوشی وازد کنه ....
    من این بازی رو امتحان نکردم میخوای لینکشو بزار نصب میکنم خبرشو بهت میدم ....

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrdad.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سامان جان آپدیت کردی گوشیتو؟

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

اینم من اضافه کنم که وزنش از ان 73 کمتره
    اگه هر کسی مقایسه خواست با ان73 بگه تا کامل توضیح بدم هر دو تا گوشی رو دارم الان

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

کسی نمی خواد جفاب بده؟

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

سامان جان آپدیت کردی گوشیتو؟
    آره مهرداد جان ولی باور میکنی هیچ تغییری نکرده ... فقط کد رو که میزن یمیزنه 10/12/2007 و ورژن 11.0.117 همین ... اگه تو بگی چیزی اضافه یا کم کنه و یا تغییری توی صدا ,دوربین ... داشته باشه نکرده ...
    الکی هم نشستیم 8 ساعت پای این اینترنت ذغالی که آپدیتش کنیم ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •