تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: مشکل با واکمن سونی

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

والا من خودم سونی ندارم در نتیجه از روی تجربه فقط می تونم حدس بزنم ... شما روی یه کامپیوتر دیگه هم تست اش کن ... ضمنا نرم افزار مربوطه اش رو نصب کردی ؟ ظاهرا گزینه autoupdate و initialize داره ؛ درسته ؟ ... باهاشون کار کردی ؟

یه سوال دیگه : این پیام خطا رو دقیقا درست نوشتی ؟ ... چون توی سرچ من جوابی برنگردوند؟ ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه xqg50's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

والا من خودم سونی ندارم در نتیجه از روی تجربه فقط می تونم حدس بزنم ... شما روی یه کامپیوتر دیگه هم تست اش کن ... ضمنا نرم افزار مربوطه اش رو نصب کردی ؟ ظاهرا گزینه autoupdate و initialize داره ؛ درسته ؟ ... باهاشون کار کردی ؟

یه سوال دیگه : این پیام خطا رو دقیقا درست نوشتی ؟ ... چون توی سرچ من جوابی برنگردوند؟ ...
    منظور شما از نرم افزار مربوطه همونیه که از اون آدرس دانلود کردم یا یه چیز دیگس چون همراه دستگاه من نرم افزار نبود من اون نرم افزاریو که دانلود کردم رو چند تا کامپوتر اجرا کردم همون ارور رو داد

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منظور شما از نرم افزار مربوطه همونیه که از اون آدرس دانلود کردم یا یه چیز دیگس چون همراه دستگاه من نرم افزار نبود من اون نرم افزاریو که دانلود کردم رو چند تا کامپوتر اجرا کردم همون ارور رو داد
    بله - ولی طبیعتا باید همراه دستگاه شما یه CD هم باشه ؛ اینطور نبوده ؟ ...

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

همراه دستگاه من هیچ سی دی نبود در ضمن میشه شما لطف کنید برنامه رو دانلود کنید یه با اجراش کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

همراه دستگاه من هیچ سی دی نبود در ضمن میشه شما لطف کنید برنامه رو دانلود کنید یه با اجراش کنید
    ظاهرا حق با شماست و CD همراهش نبوده (جل الخالق)

برنامه رو دانلود و اجرا کردم .. مشکلی نداشت و خب پیام میده که پلیز کانکت د پلیر ! ... شما به این صفحه نمی رسی؟ ... امتحان کردی که اول برنامه رو اجرا کنی و بعد دستگاه رو وصل کنی ؟

راستی توجه کردی که دو نسخه از برنامه هست که یکی مال مدلهای بدون F هستش ... مثلا 105 خالی ؛ و یکی مال 105F ... شما باید این دومی رو دانلود کنی :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال kiwi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    نارمك CITY

پيش فرض

من 1 مشكل داقون دارم با sony-NW-S203F دارم هرچي باSonicStage توش آهنگ مي‌ريزم پس نميده!!!

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من 1 مشكل داقون دارم با sony-NW-S203F دارم هرچي باSonicStage توش آهنگ مي‌ريزم پس نميده!!!
    سعی کردی سونیک استیج رو uninstall و دوباره نصب کنی ؟ ... کلا این برنامه سونیک استیج خوشدست نیست ...

ضمنا می تونی این صفحه رو چک کنی ... یه سری نرم افزار جایگزین برای سونیک استیج معرفی کرده :

کد:

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ظاهرا حق با شماست و CD همراهش نبوده (جل الخالق)

برنامه رو دانلود و اجرا کردم .. مشکلی نداشت و خب پیام میده که پلیز کانکت د پلیر ! ... شما به این صفحه نمی رسی؟ ... امتحان کردی که اول برنامه رو اجرا کنی و بعد دستگاه رو وصل کنی ؟

راستی توجه کردی که دو نسخه از برنامه هست که یکی مال مدلهای بدون F هستش ... مثلا 105 خالی ؛ و یکی مال 105F ... شما باید این دومی رو دانلود کنی :

کد:
    سیمور جان ممنون از راهنماییت من نرو افزارو رو یه کامپیوتر دیگه تست کردم جواب داد کامپیمتر هایی که قبلا باهاشون تست کرده بودم همش مال یه سایت بود و تو همشونم برنامه ارور میداد الان دستگاه آپدیت شد و تو قسمت اینفورمشین ورژن 1.2 رو نشون میده و لی دستگاه هیچ تغییر دیگه ای نکرد و اون مشکن نشون دادن اسم فایلا هم حل نشد

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سیمور جان ممنون از راهنماییت من نرو افزارو رو یه کامپیوتر دیگه تست کردم جواب داد کامپیمتر هایی که قبلا باهاشون تست کرده بودم همش مال یه سایت بود و تو همشونم برنامه ارور میداد الان دستگاه آپدیت شد و تو قسمت اینفورمشین ورژن 1.2 رو نشون میده و لی دستگاه هیچ تغییر دیگه ای نکرد و اون مشکن نشون دادن اسم فایلا هم حل نشد
    پس فقط مشکل نصبش حل شد و خود مشکل اصلی حل نشد ...

شما اون نرم افزارهای جایگزینی که گفتم رو یک چک بکن (بخصوص)... بخصوص MP3 File Manager، ببین تفاوتی حاصل میشه یا نه ...

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

مشكل دستگاه من حل شد حدس ميزنم اشكال از ويروس بود چون ازآخرين باري كه ويررس يابيش كردم ديگه اون اشكالو نشون نداده و لي قبلا كه با ويروس كش اسكنش كرده بودم فرقي نميكرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •