تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 640 از 691 اولاول ... 140540590630636637638639640641642643644650690 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,391 به 6,400 از 6901

نام تاپيک: The Sims 3 ( راهنمای آپدیت کردن بازی در پست اول)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام من بازي سيمز 3رو خريدم اما بعد از نصب play نمي كند ميگه بايد به اينترنت وصل بشيد اما وقتي هم وصل ميشم كد مي خاد كد كركو هم مي زنم ميگه درست نيست بعدشم ميگه سيمزت نسخه اصلي نيست راستي DVD دو بار نصبه كه هر دو شو نصب كردم اما باز بازي نمي كنه لطفا هر كي مي دونه برام ايميل كنه ممنون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز camry's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوستان بعد از عمری اومدم اینجا.امیدوارم یکی بتونه به سوالای من جواب بده
    چطوری مپ های دانلودی رو توی بازی اجرا کنم ؟ استخر دایره شکل چجوری بسازم ؟

داره خودمونی میشه san.nazz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

کسی می دونه چطوری میشه خونه رو برای تعطیلات چراغونی کرد؟ توی سیمز فصل ها . در ضمن من یه جا خوندم تو سیمز دهه 70 80 90 یه مکان هایی اضافه میشه ولی وقتی این بازی رو نصب کردم همچین چیزی نداشت. درسته یا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rc man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    Hidden Leaf Village

پيش فرض

کسی می دونه چطوری میشه خونه رو برای تعطیلات چراغونی کرد؟ توی سیمز فصل ها . در ضمن من یه جا خوندم تو سیمز دهه 70 80 90 یه مکان هایی اضافه میشه ولی وقتی این بازی رو نصب کردم همچین چیزی نداشت. درسته یا نه؟
    روی در کلیک کن بزن holiday light رنگشم انتخواب کن توی 70s80s90s مکانی اضافه نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان من میخوام sims 3 seasons رو نصب کنم . میخوام بدونم که با نصب پک seasons روی سیمز 3 اصلی که ورژنش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش اجرا میشه یا نه که اگه نه باید ورژن سیمزمو به چه ورژنی ارتقاع بدم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

salam khobid?khaste nabashid man chanrooz pish 6 ta dvd sims3 kharidam shomare 1,2,3 baraye nasbe sims3 va sims 3 world adventure hast ke nasbeshoon kardam shomare 4 seasons va 5 supernatural va 6 katy perry hastesh vaghti dvd shomare 4,5,6 ro mizaram in peygham miyad: setup will now attempt to update the sims 3 do you to wish continue? mizanam yes badesh mige : update in progress.please wait badesh badaz 1 min baad mige: update of the sims 3 failed setup unable to continue ok mizanam kharej mishe in dvdhaye 4,5,6 haminjori in peyghamo midan bayad chikar konam raftam tooye sims launcher version bazim 2.0.86.002002 vaghti dvd seasons ro mizaram raftam toye ghesmate support zade bood updates bazesh kardam neveshte :Ts3_1.42.130.0190xx_update roosh click kardam in peygham miyad the setup has detected that no version of the sims 3 is installed. this update requires that a pervious version of the application be installed. hala bayad chikar konaaam khahesh mikonam komakam koniiiiiiiiiiiiiid

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

khaheshan komak konid man kheyli dos daram seasons va supernatural va katy perry ejra beshe ke bazi konaaaaaaaaaam

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

hichki inja komakam nemikone masole inja kiyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

mamnoon vaghan az in site ke be soalaye adam zood javab mideeeeeeeeeee

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها ali-u's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تو قلب مادر

پيش فرض

mamnoon vaghan az in site ke be soalaye adam zood javab mideeeeeeeeeee
    دوست عزیز .. بازی سیمز .. یک بازی استراتژیک بسیار سنگینی است . که حتی بری اشنایی اولیه بازیباید چند روز وقت تو صرف بازی کنی ...
    آپدیت های بازی .هم. به دو صورت پچ (برای برطرف کردن باگ های بازی ) و اکسپنشن (برای اضافه کردن جزیات بازی ) ارائه می شه

برای نصب پچ بازی . فقط کافی است . فایل خودش محل نصب و ریجستری های بازی رو بشناسه . اتوماتیک خود جایگذین میشه

ولی در مورد اکسپکشن .. بیشتر . موافقع باید ترتیب نصب رو رعایت کنی وگرنه در هنگام اپگرید . ارور و خطا می ده یا از فایل های اکسترک شده استفاده کنی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آموزش آپدیت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اکسترک .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تمامی اکسپکشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •