تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 691 اولاول ... 4147484950515253545561101151551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 6901

نام تاپيک: The Sims 3 ( راهنمای آپدیت کردن بازی در پست اول)

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چون میخوان بعدش احتمالا پک هاشم بدن بعدش دیگه بازی از The sims 2 هم بهتر میشه....
    و فکر میکردن موفق میشه ولی بیشتر افراد به دلیل The sims2 و زیبایی و جذابیتش خریدن اینو...فکر نکنم دیگه خیلی بخرنش تا پک هاش بیاد.....
    سلام

امروز بازی به دستم رسید

اتفاقا به نظرم سیمز 3 خیلی پیشرفته تر و جذاب تر از 2 هست
    +
    اگر میخواید مقایسه ای انجام بدید بهتره فقط با نسخه ی شماره ی 2 تنها مقایسه کنید نه همراه پک هاش

البته قلق این بازی کمی دیر دستتون میاد باید زیاد بازی کنید تا عادت کنید

2. 2 کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ferdfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من اين بازي رو گرفتم ولي موقع نصب كد يا سريال ميخواد كسي داره

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من اين بازي رو گرفتم ولي موقع نصب كد يا سريال ميخواد كسي داره
    DXX7-4M2P-DQY5-TDQR-9RLD

5. این کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

English | Active member gap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام

امروز بازی به دستم رسید

اتفاقا به نظرم سیمز 3 خیلی پیشرفته تر و جذاب تر از 2 هست
    +
    اگر میخواید مقایسه ای انجام بدید بهتره فقط با نسخه ی شماره ی 2 تنها مقایسه کنید نه همراه پک هاش

البته قلق این بازی کمی دیر دستتون میاد باید زیاد بازی کنید تا عادت کنید
    خب بله.
    در حقیقت خود The sims3 از The sims2 واقعا زیباتر هست و من گفتم قبلا هم که وقتی پک هاش بیاد واقعا بازی عالی میشه و از The sims2 بهتر میشه ولی الان ما همه The sims2 رو با کلیه پک هاش بازی کرده بودیم و از این هم همون انتظار رو داشتیم چون سازندگانش گفته بودن بعضی وقتا: میخوایم بازی بسازیم که نیازی به پک مانند نسخه های قبلی نداشته باشه ولی همچین چیزی غیرممکنه چون در هر صورت یه چیزی رو کم داره.
    ولی من از چهره های این بازی خوشم نمیاد فقط!ا2 جالب تر بود ولی به قول شما هنوز ما با این بازی عادت نکردیم و توش خیلی چیزی بلد نیستیم همانند اوایل The sims2.
    ولی من حرف شما رو تایید میکنم که این بازی خودش کاملا از 2 جالب تر،زیباتر و کاملتر هست و نباید the sims3 رو با 2 +پک هاش مقایسه کنیم باید زمانی این مقایسه رو انجام بدیم که واسه 3 هم یه سری پک اومده باشه....
    ولی امیدوارم که هرچه زودتر سازندگان این بازی برای مشکلاتی مثل:
    وقتی میخوای سوار ماشین شی و جایی بری،سیمت میره دم در خونه و دزدگیر رو میزنه،یه دفعه ماشین میاد جلوت: دی! نمیره از تو پارکینگ برداره
    -ندیدن داخل فروشگاه ها و کلا مراکز عمومی...._که این یه مشکل نیست و فقط یک عیب برای بازی به حساب میاد که امیدوارم فکری براش بکنن)
    -تغیر پیدا نکردن فصل ها
    - و بسیاری از موارد دیگه که کسانی که بازی میکنن به اونا پی میبرن.
    _+_
    جالبه که من تو بازی یه سگ دیدمالبته فکر کنم چون سریع بود دوچرخه بوده!!!
    Last edited by gap; 24-05-2009 at 17:19.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب بله.
    در حقیقت خود The sims3 از The sims2 واقعا زیباتر هست و من گفتم قبلا هم که وقتی پک هاش بیاد واقعا بازی عالی میشه و از The sims2 بهتر میشه ولی الان ما همه The sims2 رو با کلیه پک هاش بازی کرده بودیم و از این هم همون انتظار رو داشتیم چون سازندگانش گفته بودن بعضی وقتا: میخوایم بازی بسازیم که نیازی به پک مانند نسخه های قبلی نداشته باشه ولی همچین چیزی غیرممکنه چون در هر صورت یه چیزی رو کم داره.
    ولی من از چهره های این بازی خوشم نمیاد فقط!ا2 جالب تر بود ولی به قول شما هنوز ما با این بازی عادت نکردیم و توش خیلی چیزی بلد نیستیم همانند اوایل The sims2.
    ولی من حرف شما رو تایید میکنم که این بازی خودش کاملا از 2 جالب تر،زیباتر و کاملتر هست و نباید the sims3 رو با 2 +پک هاش مقایسه کنیم باید زمانی این مقایسه رو انجام بدیم که واسه 3 هم یه سری پک اومده باشه....
    اتفاقا یکی از ویژگی های خوبش اینه که میشه مانور های زیادی توی چهره بدید و چهره های مختلفی درست کنید
    اما توی سیمز 2 من اکثر چهره هایی که میساختم شبیه هم میشدن

8. این کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اتفاقا یکی از ویژگی های خوبش اینه که میشه مانور های زیادی توی چهره بدید و چهره های مختلفی درست کنید
    اما توی سیمز 2 من اکثر چهره هایی که میساختم شبیه هم میشدن
    بنده که نگفتم امکاناتش کمه!واقعا امکانات ساختن sim به غیر از لباس هاش فوق العادس.
    ولی خب برای کسانی مثل من که دنباله چهره های از پیش ساختن این امر کمی سخته و چهره های از پیش ساختش تنوع Thesims2+pack هاشو نداره ولی بدون پک the sims2 در چهره ها هم از این کم میاورد....
    ولی امکاناتش واقعا فوق العادس.....

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Wait wut

پيش فرض

ببینم . مثلا ماشینو باید با کلیدا هدایت کنید یا مثلا مثل خود سیم یه جایی کلیک میکنید خودش میره؟

بعد ترافیک ماشین و اینا نیست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ببینم . مثلا ماشینو باید با کلیدا هدایت کنید یا مثلا مثل خود سیم یه جایی کلیک میکنید خودش میره؟

بعد ترافیک ماشین و اینا نیست؟
    خود سیمت میرونش!با سرعت نور : دی
    ترافیک که نه ولی هر یکی دو ساعت ، یک بار(ّبه وقت بازی) یه ماشین رد میشه!البته قابل ذکر هست که بیشتر سیم ها ماشین دارن.
    مثلا رئیس بیمارستان شهر که یک زن هستش اون من یه بار دیدم که از یه فروشگاه اومد بیرون و با ماشین رفت خونشون و منم دنبالش کردم و(با ماشین نه-خودم(ّبا چشمام: دی)دنبالش کردم و رفتم باهاش مزدوج شدم: دی

داره خودمونی میشه simslove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من يك جايي خوندم كه فقط داخل ساختمان سر كا سيم رو نميتوني ببيني و تو فروشگا ها و بقيه جاها رو مبشه ديد

و اگر نشه تو فروشگاها رو نديد پس چه فايده اي داره

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    به تو چه آخه؟

پيش فرض

نچ نچ نچ کارو زندگی هم که نداری میفتی دنبال زن مردم...
    آقایون من دوتا عکس گرفتم آماده به آپلود اما یه سایت درستو حسابی پیدا نمی کنم که فورمتش با عکسای من بخوره...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •