تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 501 از 691 اولاول ... 401451491497498499500501502503504505511551601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 6901

نام تاپيک: The Sims 3 ( راهنمای آپدیت کردن بازی در پست اول)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

من اگه الآن بخوام برم سیمز 3 رو بخرم باید بگم به من چی بده که کامل کامل باشه؟البته از این آخریه(باستانیه)خوشم نمیاد.اونو نمی خوام
    تو این پست کامل نوشتم تا حالا چیا اومده:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شما اگه هر کدوم از EP یا Stuff ها رو نمیخواهید مشکالی نداره اون رو نصب نکنید فقط آپدیتش که در دیسک بازی موجوده رو برای نسخه بعدی که میخواید نصب کنید لازم دارید.
    (میتونید آپدیت ها رو جدا دانلود کنید.)

2. 2 کاربر از Big-Boss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه humankhan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    قلب نـــفـــس

پيش فرض

سلام
    دوستان تو سیمز 3 مثل بسته الحاقی The Sims 2: Open for Business میشه مغازه یا رستوران ساخت و کسب و کار کرد؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

Late night هم قشنگه اما خب زندگی تو آپارتمان یه ایرادایی داره . نمیشه سیمزمو ببرم تو sunset valley باشه ؟

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

البته الان ماله من بازیگره ها . تو sunset valleyنمیشه بازیگر باشه ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

سلام
    دوستان تو سیمز 3 مثل بسته الحاقی The Sims 2: Open for Business میشه مغازه یا رستوران ساخت و کسب و کار کرد؟
    توسعه دهنده مشاغل نسخه سیمز 3 به حرفه ها (کارآگاه خصوصی،مجسمه سازی،پزشکی،مخترع و ...) پرداخته.بسته اوپن بیزنس سیمز 2 مربوط به مغازه،رستوران و ... بود.
    البته در سیمز 3 به صورت محدود میشه مثلا یه ملک تجاری رو خرید.

Late night هم قشنگه اما خب زندگی تو آپارتمان یه ایرادایی داره . نمیشه سیمزمو ببرم تو sunset valley باشه ؟

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

البته الان ماله من بازیگره ها . تو sunset valleyنمیشه بازیگر باشه ؟
    باید از قسمت ادیت تاون ساختمان مربوط به شغل مورد نظر رو در شهری که میخواهید قرار بدید.

6. این کاربر از Big-Boss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه humankhan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    قلب نـــفـــس

پيش فرض

به نظر میرسه sims medievalخیلی جالب تر از بقیه نسخه ها باشه

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

عجب بازی توپ و اعتیاد آوریه.شبا تا ساعت 1 پای بازیم.
    فقط یه سوال:اگه با sim ها کاری نداشته باشم که مشکلی پیش نمیاد؟خودشون کارشون را انجام میدن دیگه؟

راستی اگه بخوام نکات فنی و ریز بازی را یاد بگیرم باید کل این تاپیک را بخونم یا جایی هست که توضیح داده باشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

عجب بازی توپ و اعتیاد آوریه.شبا تا ساعت 1 پای بازیم.
    فقط یه سوال:اگه با sim ها کاری نداشته باشم که مشکلی پیش نمیاد؟خودشون کارشون را انجام میدن دیگه؟

راستی اگه بخوام نکات فنی و ریز بازی را یاد بگیرم باید کل این تاپیک را بخونم یا جایی هست که توضیح داده باشه؟
    Free Will هر چقدر به ماکزیمم نزدیکتر باشه بیشتر کارا رو اتوماتیک انجام میدن،در صورتی که خاموش باشه هم که خودتون باید کارهایی که انجام میدن رو انتخاب کنید. (بستگی به اینکه هم زمان با چند Sim بازی میکنید تنظیم کنید.)

هم این تاپیک هم تاپیک نسخه قبلی The Sims 2 (چون پایه بازی یکی هست) راهنماهای اینترنتی زیادی هم هست.
    خود بازی هم قسمت آموزش داره و منوی Help خیلی کاملی هم تو خود بازی هست.

10. 2 کاربر از Big-Boss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

یکی لطف میکنه لینک آخرین ورژن به همراه کرک و اگر توضیح خاصی داره را قرار بده؟البته من تقریباً 100 صفحه ای از تاپیک را خوندم و چندتا لینک دیدم اما دانلود نمی شدن
    متشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه IMAP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو دنیای خودم

پيش فرض

سلام به همه دوستان یه سوال
    مشکل از کجاس که دقیقا بعد از نصب The Sims 3 Outdoor Living Stuff این پیغام رو میده و وارد بازی نمیشه ؟

فک کنم ماله اینه گیم لانچر باید اپدیت شه اما هر کاری میکنم نمیشه اگه راهنمایی کنید که این مشکل از کجاس و روش حل کردنش چه شکلیه خیلی ممنون میشم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

یکی لطف میکنه لینک آخرین ورژن به همراه کرک و اگر توضیح خاصی داره را قرار بده؟البته من تقریباً 100 صفحه ای از تاپیک را خوندم و چندتا لینک دیدم اما دانلود نمی شدن
    متشکر
    نسخه های اولیه که به بازار اومد ورژنش زیر 1.0.631.00002 بود که باید طبق آموزش پست 1 به این ورژن میرسوندید تا پک های الحاقی بعدی بتونن نصب بشن.
    الان دیگه اکثر نسخه های اصلی ورژن بالا هستن.

سلام به همه دوستان یه سوال
    مشکل از کجاس که دقیقا بعد از نصب The Sims 3 Outdoor Living Stuff این پیغام رو میده و وارد بازی نمیشه ؟

فک کنم ماله اینه گیم لانچر باید اپدیت شه اما هر کاری میکنم نمیشه اگه راهنمایی کنید که این مشکل از کجاس و روش حل کردنش چه شکلیه خیلی ممنون میشم
    باید بازیتون آپدیت باشه.
    یا از آپدیت های موجود در دیسک های بازی استفاده کنید.یا آپدیت رو جداگانه دانلود کنید.

14. 3 کاربر از Big-Boss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •