تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 62

نام تاپيک: اگه گوشی موبایلت رو گم کردی امیدوارم با خوندن این مطلب پیدا کنی

پروفشنال eng2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    توی π30 world

پيش فرض اگه گوشی موبایلت رو گم کردی امیدوارم با خوندن این مطلب پیدا کنی

سلام
    اگه گوشی موبایلت رو گم کردی امیدوارم با خوندن این مطلب پیدا کنی
    من گوشیم رو حدود 3 ماه پیش همراه با کیف و مدارک ازم دزدیدن اما الن گوشیم رو پیدا کردم همچنین کیف و دیگر وسایلم
    اول میرید دادسرای محل خودتون یه شکایت مینویسید که گوشی شما رو به شماره سریال .....دزدیدن بعد دادسرا شمارو به یه کلانتری (نزدیک به محل سرقت ) معرفی میکنه شما به همراه برگه شکایت که از دادسرا دریافت کرده اید به کلانتری مراجعه میکنید
    سپس کلانتری به شما یه نامه میده که باید برید اداره مخابرات تلفن همراه شهرتون و احتملا میگن که 40 روز بعد نتیجش میاد
    بعد اگه شانس بیارید و دزده گوشی شمارو اوراغ نکنه وازش با خط همراه اول استفاده کنه دیگه کارش تمومه
    سپس از کلانتری به شما زنگ میزنن که گوشی شما ردیابی شده البته چون سارقی که از من سرقت کرده بود خونش شهرستان بود دوباره از دادسرا یه نامه ارجعی گرفتم و بردم کلانتری اونجا که کلانتری اونجا هم به من گفت که 1هته بعد بیا جوابش رو بگیر
    بعد یه هفته یه اقایی به من زنگ زد (خود دزده) گفت اقا من تازه این وسایل رو پیدا کردم بیا تحویل بگیر منم رفتم گرفتم که البته دیگه حال نداشتم برم اون کلانتریه ببینم جوابش چی شده چون دیگه وسایلم رو پیدا کردم البته شاید بعدا حال طرف رو گرفتم
    هر چند که همه مدارک رو المثنی گرفتم و بابام دراومد ولی مهم اینه که الان همه وسایلم پیدا شده
    Last edited by eng2006; 25-02-2008 at 20:29.

2. 3 کاربر از eng2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rezaete's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    اهواز = اکسین

پيش فرض

که البته دیگه حال نداشتم برم اون کلانتریه ببینم جوابش چی شده چون دیگه وسایلم رو پیدا کردم البته شاید بعدا حال طرف رو گرفتم
    هر چند که همه مدارک رو المثنی گرفتم و بابام دراومد ولی مهم اینه که الان همه وسایلم پیدا شده
    کار اشتباهی کردی . باید پیگیرش میشدی تا دزد به سزای اعمالش برسه ( البته زیاد ناراحت نباش ، به سزای اعمالش نمیرسید ، فقط چند دقیقه وقتش تو پاسگاه تلف میشد )

4. 2 کاربر از rezaete بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال majid_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

البته دزدي كار بديه!
    ولي موضوع تاپيك رد يابي از طريق شماره سرياله يا از طريق سيم كارت؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    توی π30 world

پيش فرض

کار اشتباهی کردی . باید پیگیرش میشدی تا دزد به سزای اعمالش برسه )
    آخه دزده خدماتی دانشگاه خودمون بود اونجا همه باهم فامیل هستن حتی یکی از مسئول رشته ها بود که واسطه شد من هم نمیتونستم زیاد باهاشون درگیر شوم چون یه روز اومده بودن در خونه (مسئول رشته ادرس منو داده بود )من هم گفتم بدا شر میشه
    ولی یه حالی کردم چون اینقدر ترسوندمشون حتی در اخر بهشون گفتم که همه حرفا رو ضبط کردم خیلی مسئول رشته ترسیده بود
    تازه به دروغ گفتم که داداشم سرهنگ نیروی انتظامیه دیگه از ترس داشتن میمردن دی:

البته زیاد ناراحت نباش ، به سزای اعمالش نمیرسید ، فقط چند دقیقه وقتش تو پاسگاه تلف میشد )
    این رو باهات موافقم 100%

البته دزدي كار بديه!
    ولي موضوع تاپيك رد يابي از طريق شماره سرياله يا از طريق سيم كارت؟

از طریق شماره سریال گوشی (serial number)هست

شماره سریال گوشی هم روی جعبه گوشی هم روی فاکتور گوشی هم اگه با گوشی شماره *#06#(از راست به چپ)زیر رو وارد کنید نمایش داده میشود در موقع خرید دقت کنید که این شماره با شماره درج شده در روی جعبه یکی باشه
    Last edited by eng2006; 25-02-2008 at 20:35.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

نقل قول:البته زیاد ناراحت نباش ، به سزای اعمالش نمیرسید ، فقط چند دقیقه وقتش تو پاسگاه تلف میشد )
    منم با اين مواقم
    واقعا تو ايران هيچكس به سزاي كار خودش نميرسه

8. این کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    توی π30 world

پيش فرض

نتیجه اخلاقی اینکه همیشه مواظب وسایلت باش تا تو دردسر نیوفتی
    واسه من یکی که خوب تجربه ای شد دیگه تا اخر عمرم بی احتیاطی نمیکنم

10. این کاربر از eng2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bshahab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

اتفاقا من هفته پیش گوشیمو گم کردم
    ولی از این سریال چنج ها بود.فایده داره پیگیری کنم!؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud_kp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Khuzestan

پيش فرض

واقعا شانس اوردی!یعنی با ایرانسل نمیشه گوشی دزدی رو ردیابی کرد!چه بد الان چندمیلیون نفر ایرانسل دارن پس عملا 70درصد کارخراب میشه

آخر فروم باز amir2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    منزل همیشگی ما قلب کسانی است که دوستشان داریم

پيش فرض

سلام
    اگه گوشی موبایلت رو گم کردی امیدوارم با خوندن این مطلب پیدا کنی
    من گوشیم رو حدود 3 ماه پیش همراه با کیف و مدارک ازم دزدیدن اما الن گوشیم رو پیدا کردم همچنین کیف و دیگر وسایلم
    اول میرید دادسرای محل خودتون یه شکایت مینویسید که گوشی شما رو به شماره سریال .....دزدیدن بعد دادسرا شمارو به یه کلانتری (نزدیک به محل سرقت ) معرفی میکنه شما به همراه برگه شکایت که از دادسرا دریافت کرده اید به کلانتری مراجعه میکنید
    سپس کلانتری به شما یه نامه میده که باید برید اداره مخابرات تلفن همراه شهرتون و احتملا میگن که 40 روز بعد نتیجش میاد
    بعد اگه شانس بیارید و دزده گوشی شمارو اوراغ نکنه وازش با خط همراه اول استفاده کنه دیگه کارش تمومه
    سپس از کلانتری به شما زنگ میزنن که گوشی شما ردیابی شده البته چون سارقی که از من سرقت کرده بود خونش شهرستان بود دوباره از دادسرا یه نامه ارجعی گرفتم و بردم کلانتری اونجا که کلانتری اونجا هم به من گفت که 1هته بعد بیا جوابش رو بگیر
    بعد یه هفته یه اقایی به من زنگ زد (خود دزده) گفت اقا من تازه این وسایل رو پیدا کردم بیا تحویل بگیر منم رفتم گرفتم که البته دیگه حال نداشتم برم اون کلانتریه ببینم جوابش چی شده چون دیگه وسایلم رو پیدا کردم البته شاید بعدا حال طرف رو گرفتم
    اتفاقا گوشی منم دزدیدند البته با جعبش...!
    حالا شماره سریالش رو دارم میتونی کاری بکنم...!

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

شماره سریال گوشی رو بده شکایت کن
    هر خطی که روش بندازن معلوم میشه اگه تو مخابرات مرکز آشنا داشته باشی شمارشو میده زنگ بزن ببین از کی خریده برو یقشو بگیر

اگه تو شهر ما بودی برات پیدا میکردم تخصص پیدا کردن گوشی های گم شده رو دارم

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •