تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 39 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 384

نام تاپيک: [آموزش]سوالات گیم میکر(در همه زمینه ها)

پروفشنال sam & snake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    من يك بازي ساختم كه 4 مرحله داره.من نوشتم كه بعد از گرفتن 50 امتياز توسط پلير بازي به مرحله بعد بره و قبل از رفتن به مرحله بعد و بعد از گرفتن 50 امتياز يك پيغام درست كردم كه
    بگه مثلا شما برنده شديد كليلك كنيد تا به مرحله بعد برويد.حالا مشكلم اينه كه وقتي مرحله اول تموم ميشه و اين پيغام ظاهر ميشه مرحله دوم مياد و با اين پيغامه باز دوباره كه اوكي ميزني مرحله سوم با اين پيغام آغاز ميشه و ... در صورتي كه من مي خوام در اتمام مرحله اول كه اين پيغام مياد بازي در حالي آِاز شود كه پلير در مرحله ي دوم هست و بعد از اتمام مرحله دوم پيغام آغاز شود نه اينكه بعد از اتمام مرحله اول بياد.
    در كل منظورم اينه كه بازي يك مرحله اي شده وقتي مرحله اول رو مي بري و پيغام رو اوكي ميزني مرحله دوم اجرا نميشه بلكه دوباره همونپيغام مياد و تبريك مي گه و وقتي اكي ميزني مرحله سوم اجرا نميشه و همون پيغام مياد و ... . چطوري ميتونم اين پيغام رو از مرحله 1 به بعد
    طوري كنم كه وقتي بياد كه مرحله دوم تموم بشه و همچنين براي مراحل 3و 4 هم همين باشه.
    متاسفانه حجم سورس 7 مگه و نمي تونم بگذارمش.
    اميدوارم منظورم رو فهميده باشيد.

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

من هر کاری کردم نتونستنم تو بازی دو بعدیم رو یک بلوک وایستم البته می ایستم اما چون با راه رفتن chenge sprite می شوم میره به زیر رووم

من لینک اپلود سورس بازی رو گذاشتم اگه برام درستش کنین ممنون میشوم و اپلود کنین

لینک را از زیر بگیرید ....

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه hermion gringer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

ميشه يك قسمت گذاشت برای اين كه هر كی داره بازی می كنه در اون قسمت يك چيزی بنويسه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mst_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    من يك بازي ساختم كه 4 مرحله داره.من نوشتم كه بعد از گرفتن 50 امتياز توسط پلير بازي به مرحله بعد بره و قبل از رفتن به مرحله بعد و بعد از گرفتن 50 امتياز يك پيغام درست كردم كه
    بگه مثلا شما برنده شديد كليلك كنيد تا به مرحله بعد برويد.حالا مشكلم اينه كه وقتي مرحله اول تموم ميشه و اين پيغام ظاهر ميشه مرحله دوم مياد و با اين پيغامه باز دوباره كه اوكي ميزني مرحله سوم با اين پيغام آغاز ميشه و ... در صورتي كه من مي خوام در اتمام مرحله اول كه اين پيغام مياد بازي در حالي آِاز شود كه پلير در مرحله ي دوم هست و بعد از اتمام مرحله دوم پيغام آغاز شود نه اينكه بعد از اتمام مرحله اول بياد.
    در كل منظورم اينه كه بازي يك مرحله اي شده وقتي مرحله اول رو مي بري و پيغام رو اوكي ميزني مرحله دوم اجرا نميشه بلكه دوباره همونپيغام مياد و تبريك مي گه و وقتي اكي ميزني مرحله سوم اجرا نميشه و همون پيغام مياد و ... . چطوري ميتونم اين پيغام رو از مرحله 1 به بعد
    طوري كنم كه وقتي بياد كه مرحله دوم تموم بشه و همچنين براي مراحل 3و 4 هم همين باشه.
    متاسفانه حجم سورس 7 مگه و نمي تونم بگذارمش.
    اميدوارم منظورم رو فهميده باشيد.
    توی انجمن تک اینفو جوابتو می دم . صبر!
    ویرایش: اونجا هم جواب دادم و اینجا هم می دم! :
    خوب ببین این فایلی که برات آپلود کردم کمکت می کنه؟

من هر کاری کردم نتونستنم تو بازی دو بعدیم رو یک بلوک وایستم البته می ایستم اما چون با راه رفتن chenge sprite می شوم میره به زیر رووم

من لینک اپلود سورس بازی رو گذاشتم اگه برام درستش کنین ممنون میشوم و اپلود کنین

لینک را از زیر بگیرید ....

احسان جان اشکالات شما! : اولاً ایونت برخورد با بلوکه رو درست نکردید ( که در اون باید vspeed رو مساوی صفر قرار بدید) ثانیاً گراویتی باید در ایونت استپ باشه و در نهایت برای اینکه دارای جاذبه باشید باید حتماً زیر پاتون خالی باشه!!! یعنی اگه زیر پاتون بلوکه بود گراویتی رو صفر کنید . ضمناً مشکل شما به دلیل تغییر اسپرایت هم نبود من فایل آماده رو براتون آپلود کردم یه نگاهی بندازید( فایل شما بعد از اولین پست شما پاک میشه!( اگه دانلود کردید حتماً من رو خبر کنید تا پاکش کنم!) :
    اگر مشکل دیگه ای براتون پیش اومد حتماً به من بگید!
    ميشه يك قسمت گذاشت برای اين كه هر كی داره بازی می كنه در اون قسمت يك چيزی بنويسه؟
    ببخشید hermoin gringer جان من متوجه منظورتون نشدم یکم توضیح بیشتر بدید.
    Last edited by mst_ab; 04-04-2008 at 16:35.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اِ . . . . . . من چرا همین جوری بیخود کاربر فعال شدم!!؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت

پيش فرض

دست درد نکنه واسه لطفی که به من کردی من دانلودش کردم ممنون از لطفت تازه شما لیاقتت بالا تر از ایناست که کاربر فعال بشی باید مدیر بشی

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

نشد آقا مصطفي . من اصلا مشكلم اين نيست.مشكلم اينه كه وقتي مرحله ي اول رو تموم مي كني به جاي
    اينكه مرحله ي دوم بياد پايان مرحله ي دوم با همون نوشته ميادو و وقتي اوكي ميزني به جاي اينكه مرحله ي سوم شروع بشه پايان مرحله ي سوم با همون نوشته مياد و همين طور در مراحل ادامه داره تا جايي كه نوشته ي شما بازي رو تموم كرديد مي ياد.يعني بعد از مرحله اول همين طور بايد با اوكي زدن مرحل 3و 4و5 رو بگذروني و بازي فقط داراي مرحله يك هست.
    حالا فهميدي چي شد؟

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

مشكلم حل شد ممنون

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دست درد نکنه واسه لطفی که به من کردی من دانلودش کردم ممنون از لطفت تازه شما لیاقتت بالا تر از ایناست که کاربر فعال بشی باید مدیر بشی
    از لطفت ممنون! خیلی خوشحال شدم که تونستم کمکت کنم!
    مشكلم حل شد ممنون
    همچنین!

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت

پيش فرض

بازم منم این ه دادی روی بلوک وایمیسته امما راه رفتن غیر ممکن شده من فکر نمی کنم بشه روی بلوک راه رفت بدون کد نویسی میشه؟

انم لینک دانکلود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •