تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: سئوال داشتم : درمان بواسیر چه جوریه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با سلامخدمت دوستان
    من نزدیک به 1 ماه هست که علایم بواسیر رو تو خودم دیدم
    ابته بواسیر داخلی !
    فقط موقع بیرون روی یه سری زایده قرمزه زشت بیرون میزنه که زیاد هم بزرک نیست
    نه درد دارم و نه خونریزی
    یه راه حل موثر بهم بگین تا از شرشون خلاص شم
    البته یه راه ساده و مخفی ..
    ممنون میشم !

آخر فروم باز raz72592's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    dreamland

پيش فرض

سلام دوست عزيز در اين آدرس ميتوني جوابتون رو بطور كامل دريافت بكنيد از پست#350 تاپست# 359

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    من خودم بواسیر خودم رو درمان میکنم اونماز راه کاملا قدیمی .
    چون خواهزرم هنگام زایمان اینطوری شد و معالجه کردیم طوری که در زایمان بعدی مشکلی پیش نیومد . خواهر کوچکم هم به خاطر بیرون روی خیلی شدید .
    الان هم خودم به خاطر زایمان اینطوری شدم که راه درمان رو دست گرفتم
    هنگامی که یبوست باعث درد شدید بواسیر میشه من قرص بیزاکودیل رو استفاده میکنم تا درد کمتری تحمل کنم چون واقعا سخته . ولی راه حلب ( من از گیاه جفت که همان پوست بلوط است استفاده میکنم . )
    پوست بلوط رو کاملا آسیاب کردم از پارچه حریری رد کردم . هنگامی دستشویی میرم بعد از شستشو پودر رو به دور مقعد زده و به بالا فشار میدم درد زیادی داره ولی بعد از 2 یا 3 هفته خوب میشه . باید بگم بعد از زدن جفت سوزش زیاد و خونریزی زیاد دارین . بعد از هر بار دستشویی خونریزی دارین که باید زور بزنین تا خون بیاد وقتی خونریزی قطع شد جفت را زده و تا دستشویی بعدی دوباره تکرار کنید حتی اگر برای دستشویی کوچک هم میروید پودر را بزنین و به بالا فشار بدین . من حاظرم با تلفن جواب بدم چون دارم خوب میشم . تلفن من 09361646969

پروفشنال nil2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    PARADISE

پيش فرض

با سلامخدمت دوستان
    من نزدیک به 1 ماه هست که علایم بواسیر رو تو خودم دیدم
    ابته بواسیر داخلی !
    فقط موقع بیرون روی یه سری زایده قرمزه زشت بیرون میزنه که زیاد هم بزرک نیست
    نه درد دارم و نه خونریزی
    یه راه حل موثر بهم بگین تا از شرشون خلاص شم
    البته یه راه ساده و مخفی ..
    ممنون میشم !
    سلام دوست عزيز...
    من همه پستها رو خوندم ،دوستان جامع و كامل توضيح داده بودند.چون كم و بيش با گياهان دارويي آشنايي دارم مي خواستم استفاده از حمام نشيمنگاهي گياه گل ختمي و بومادران را توصيه كنم ...
    در اين روش مقدار ي گل و ريشه ختمي را (سي گرم در يك ليتر آب )جوشانده وقتي لعاب داد آن را با دو ليتر آب گرم در داخل تشت حمام مخلوط كرده بمدت يكربع الي نيمساعت قسمت دردناك مقعد رادر آن قرار دهيد.اين روش بيشتر براي درمان التهابات مقعد بكار گرفته ميشود.
    در روش دوم از جوشانده ي گياه بومادران بميزان سي تا چهل گرم در يك ليتر آب استفاده كرده ومقعد را با آن شست و شو ميدهند.اين جوشانده براي معالجه زخمهاي چركي وبواسيرهاي شديد استفاده ميشود .البته حمام نشيمنگاهي آن هم در موارد خفيف توصيه شده است.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

14 شقاق مقعد +

ميخواستم بدونم اين بيماري در اثر چي ايجاد ميشه علايمش چيه و چگونه درمان ميشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    من خودم بواسیر خودم رو درمان میکنم اونماز راه کاملا قدیمی .
    چون خواهزرم هنگام زایمان اینطوری شد و معالجه کردیم طوری که در زایمان بعدی مشکلی پیش نیومد . خواهر کوچکم هم به خاطر بیرون روی خیلی شدید .
    الان هم خودم به خاطر زایمان اینطوری شدم که راه درمان رو دست گرفتم
    هنگامی که یبوست باعث درد شدید بواسیر میشه من قرص بیزاکودیل رو استفاده میکنم تا درد کمتری تحمل کنم چون واقعا سخته . ولی راه حلب ( من از گیاه جفت که همان پوست بلوط است استفاده میکنم . )
    پوست بلوط رو کاملا آسیاب کردم از پارچه حریری رد کردم . هنگامی دستشویی میرم بعد از شستشو پودر رو به دور مقعد زده و به بالا فشار میدم درد زیادی داره ولی بعد از 2 یا 3 هفته خوب میشه .زمانی که خونریزی شروعشد دیگر از جفت نیازی نیست استفاده کنید باید بگم بعد از زدن جفت سوزش زیاد و خونریزی زیاد دارین . بعد از هر بار دستشویی خونریزی دارین که باید زور بزنین تا خون بیاد وقتی خونریزی قطع شد حتی اگر برای دستشویی کوچک هم میروید پودر را بزنین و به بالا فشار بدین . من حاظرم با تلفن جواب بدم چون دارم خوب میشم . تلفن من 09361646969
    باز هم تکرار می کنم بعد از خونریزی دیگر از جفت استفاده نکنید چون جفت فقط برای باز کردن سر کیست بواسیر هستش تا خون اون کیست خارج شه . از دوستانی که تا الان تماس گرفتند ممنون فقط گاهی اوقات تلفن من خاموش به خاطر موقعیتی که دارم چون جولوی جمع نمی تونم صحبت کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام، خسته نباشید
    من حدود دو هفته پیش به خاطر یبوست شدید که خونریزی هم داشتم احساس می کنم یه زایده در مقعدم ایجاد شده، ولی از اونروز خیلی رعایت کردم و رژیم غذاییم رو درست کردم و دیگه یبوست ندارم ولی اون زایده رو هنوز حس می کنم و هنگام دفع یه ماده سفید رنگ بیرون میاد، و اصلا درد و خونریزی ندارم، ممنون میشم راهنماییم کنید ،البته مطمئن نیستم بواسیر باشه . خیلی نگرانم کارم به جراحی بکشه چون 1ماهه پیش یه جراحی داشتم. راههایی که تو خونه بتونم انجام بدم تا سریعتر خوب بشم رو ممنون میشم بهم بگید. با تشکر

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

عمل جراحی همورویید چجوریه؟
    طرف باید بی حسی موضعی انجام بده؟

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام سوال
    old chater رو جواب بدین لطفا

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام، خسته نباشید
    من حدود دو هفته پیش به خاطر یبوست شدید که خونریزی هم داشتم احساس می کنم یه زایده در مقعدم ایجاد شده، ولی از اونروز خیلی رعایت کردم و رژیم غذاییم رو درست کردم و دیگه یبوست ندارم ولی اون زایده رو هنوز حس می کنم و هنگام دفع یه ماده سفید رنگ بیرون میاد، و اصلا درد و خونریزی ندارم، ممنون میشم راهنماییم کنید ،البته مطمئن نیستم بواسیر باشه . خیلی نگرانم کارم به جراحی بکشه چون 1ماهه پیش یه جراحی داشتم. راههایی که تو خونه بتونم انجام بدم تا سریعتر خوب بشم رو ممنون میشم بهم بگید. با تشکر
    با درمان یبوست و استفاده از ملین ها و همچنین استفاده از ضد التهابهای موضعی درصد بالایی بهبود پیدا می کنند . در غیر اینصورت باید پزشک جراح بررسی کند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •