تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: چرا تصویر ویدئویی زیادی روشنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

2 چرا تصویر ویدئویی زیادی روشنه؟

سلام دوستان.
    ایرادی باسیستمم دارم به این صورت که تصاویر فایل های ویدئویی به شکل غیر عادی زیادی روشنه. فرقی نمیکنه در چه Playeri اجرا بشه.

مشخصات سیستم :
    Mainboard :MSI-KM400 که یه گرافیک Onboard روی خودش داره.
    Geforce fx 5200-128 : Graphic Card که در حال حاضر روی سیستم همراه با درایور مربوطه اش نصب شده و در Device Manager مشکلی نیست.
    Divx Codec و MPEG4 هم نصب شده.
    Graph Intervideo و Nvidia و Elecard هم نصب شدن.

مشکل :
    Brightness تصویر فایل های ویدئویی خیلی بالاست.
    علیرغم وجود گرافیک Onboard ترجیح میدم از گرافیک Nvidia روی AGP slot استفاده کنم.
    یه Mainboard دوم با مدل MSI-K7N2 هم که گرافیک Onboard نداره در دسترسم هست که از جهات دیگه باهاش مشکل دارم.

سئوال :
    1- دلیل شفافیت بیش از اندازه تصویر به خاطر وجود 2 تا گرافیک روی سیستم هستش یا Codec و Graph های لازم نصب نشده و تنظیمات خاص باید انجام بشه؟
    2- وقتی یه سیستم به این شکل بسته میشه باید گرافیک Onboard از داخل Bios غیرفعال بشه؟ تنظیمات برای Disabale کردن گرافیک Onboard در کدوم قسمت هستش؟
    3- این مشکل تصویری روی Mainboard MSI-K7N2 وجود نداره. اما ایرادی که هست اینه که با پورت USB برای GamePad ها مشکل داره. کابل تبدیل USB به Serial توی بازار ایران هست؟ قیمتش حدودا چنده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

خیلی عذر میخوام....مثه اینکه این تاپیک اشتباهی قرار گرفته این قسمت. اگه مدیران لازم میدونن این تاپیک حذف بشه.
    در هر صورت مشکل من حل شد : تنظیمات درایور جدید باید انجام بشه که من صرف نظر کرده بودم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •