تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 39

نام تاپيک: دكمه تشكر

آخر فروم باز K A R I M I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

خب چرا یکی از مدیران جوابت رو نمیده؟
    باید خودمون به طور دسته جمعی یه طومار براشون بنویسیم تا این ویژگی رو اضافه کنند !!

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینجا مدیرا معمولا زیاداهمیتی به خواسته های کاربرا نمیدن.قبلا تجربه شده

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

سلام.

آره کریمی جون، فکر خوبیه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

عزیزان میدونید چرا دکمه تشکر نذاشتن؟ دقیقا برای پست های تشکر!
    این پست ها به حجم صفحات هر تاپیک به شدت اضافه میکنن و این صفحات آرشیو میشن،از طرفی موتور های سرچ دائم دارن این ها رو ایندکس میکنن ، در نتیجه رتبه p30world محبوبتون به صورت مجازی اینقدر میره بالا که هرچی رو سرچ میکنی p30wolrd اولین سایته! بعد این یعنی ترافیک بالا و پول بیشتر ...
    خب حالا فهمیدید چرا؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

پس موضوع از این قراره بابا....
    Last edited by eAmin; 21-02-2008 at 21:31.

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

عزیزان میدونید چرا دکمه تشکر نذاشتن؟ دقیقا برای پست های تشکر!
    این پست ها به حجم صفحات هر تاپیک به شدت اضافه میکنن و این صفحات آرشیو میشن،از طرفی موتور های سرچ دائم دارن این ها رو ایندکس میکنن ، در نتیجه رتبه p30world محبوبتون به صورت مجازی اینقدر میره بالا که هرچی رو سرچ میکنی p30wolrd اولین سایته! بعد این یعنی ترافیک بالا و پول بیشتر ...
    خب حالا فهمیدید چرا؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تو سايت هستي ؟ يا بن شدي ؟
    اگه نشدي ( نشدين ) فكر ميكنم تكليف اين حرف ( ها ) روشن باشه از اين به بعد

ميگين به اين دليل کاربر های با فعاليت کم ( يا بدون فعاليت ) حذف نميشن که ادمين ها ميخوان بگن سايتشون بيشترين يوزر رو داره
    خود من چند ماه اول حضورم در انجمن پست نميدادم ( به ندرت ميدادم ) اگر اي دی منو حذف ميکردن الان اينجا نبودم ( هيچ وقت فعال نميشدم كه بشم همكار که بشم مدير )
    آيا شما قبول ميکنيد که ياهو يا جی ميل بخاطر اينکه کم ميل ميزنيد يا دير به ميلتون سر ميزنيد اکانتتون رو پاک کنه ؟؟

ميگين به اين دليل دکمه تشکر اضافه نميشه که آمار پست ها بره بالا و باز هم مديران يا ادمين ها بگن ببينيد ما اينهمه پست داره انجمنمون
    يک انجمن هست اينجا به اسم متفرقه
    که بيشترين بازديد و بيشترين پست رو داره در انجمن
    و پست هاش شمارش نميشه
    ادمين ها اگر ميخواستن به اين روش ها آمار بالا ببرن نه فقط شمارش پست ها رو اکتيو ميکردن بلکه انجمن هايي مثل ورزشی و عشقي و ... رو هم، ايجاد ميکردن ( درخواست که کم نيست نه ؟ ) تا آمار باز هم بالاتر بره

اينا رو نگفتم که از بودن دکمه يا نبودنش حرفی بزنم
    اشارم به تفکریه که وجود داره برای شما - بدون اينکه دلايلش واقعی و موجود ( دارای مثال ) باشه
    ت و ه م

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

از بابک عزیز واقعا تشکر می کنم که همه رو از این موضوع با خبر کرد.

مرسی...

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ميگين به اين دليل کاربر های با فعاليت کم ( يا بدون فعاليت ) حذف نميشن که ادمين ها ميخوان بگن سايتشون بيشترين يوزر رو داره
    خود من چند ماه اول حضورم در انجمن پست نميدادم ( به ندرت ميدادم ) اگر اي دی منو حذف ميکردن الان اينجا نبودم ( هيچ وقت فعال نميشدم كه بشم همكار که بشم مدير )
    آيا شما قبول ميکنيد که ياهو يا جی ميل بخاطر اينکه کم ميل ميزنيد يا دير به ميلتون سر ميزنيد اکانتتون رو پاک کنه ؟؟

ميگين به اين دليل دکمه تشکر اضافه نميشه که آمار پست ها بره بالا و باز هم مديران يا ادمين ها بگن ببينيد ما اينهمه پست داره انجمنمون
    و پست هاش شمارش نميشه
    ادمين ها اگر ميخواستن به اين روش ها آمار بالا ببرن نه فقط شمارش پست ها رو اکتيو ميکردن بلکه انجمن هايي مثل ورزشی و عشقي و ... رو هم، ايجاد ميکردن ( درخواست که کم نيست نه ؟ ) تا آمار باز هم بالاتر بره

اشارم به تفکریه که وجود داره برای شما - بدون اينکه دلايلش واقعی و موجود ( دارای مثال ) باشه
    ت و ه م
    حرف کاملا درستی زدید ..
    در ضمن پست های تشکر اگر به همراه سوال باشه مشکلی نداره ولی اگر برای افزایش پست باشه که این به شخصیت کاربر مربوطه ...
    مخصوصا تو تاپی های موسیقی که خودم هم پست تشکر میدم ولی سعی میکنم برای چند اهنگ واقعا زیبا یک پست بدم ...
    هستن کسانی که فقط تشکر میکنن و لقبشون شده مثلا "آخر فروم باز" و کسانی هم هستن که واقعا در زمینه کاریشون عالین ولی 250 تا پست بیشتر ندارن ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

نقل قول:
    نوشته شده توسط lovelyman
    اميدوارم بن نشم

و پست هاش شمارش نميشه

ت و ه م
    ----------------------------------------------------------

در مورد مطلب اولتون خب یکی از هزاران شروع کرده به کار ، که چی؟
    یاهو و جی میل دقیقا این کار رو میکنن ، میتونید امتحان کنید !

پست های متفرقه برای ما کاربرا شمارش نمیشه ، برای شما که ایندکس میشه برادر! به کانتر پست ها توجه کن در صفحه اصلی قسمت متفرقه سمت چپ! ، انجمن عشقی و اینها هم به خاطر احتمال ----- شدن قسمت جدا ندارن وگرنه اینجا کم تاپیک عشقی و سی یا سی نداریم!

حالا با این اوصاف برادر تفکر من چیه؟
    حالا تفکر شما چیه؟
    نه بهتر بگم تفکر شما در مورد کاربرا چیه؟
    Last edited by en.j.mehrdad; 21-02-2008 at 22:11. دليل: غلط املایی

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ Hossein_nasa62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

بابك جان مرسي از پاسخت

ولي توي اين سه صفحه اگه توجه كني هيچ كاربري مخالف لينك ودكمه تشكر نبود
    چرا؟

من ميگم
    بخاطر راحتي

من ميتونم با يك دكمه از يك نفر كه مشكل من رو حل كرده قدرداني كنم نه اينكه بيام و پست جدا ايجاد كنم و وقت خودم رو بگيريم
    من فكر كنم اينكار باعث ميشه هر كاربر سريعتر به مقصودش برسه

درمورد لينك
    تا كي بايد آدرسي رو كه كاربراي معمولي قرار دادن بايد كپي وتو آدرس مرورگر قرار بديم
    وقتي با يك كليك روي لينك به طور خودكار يك صفحه باز ميشه ديگه اينكارها براي چيه؟

نميدونم شايدم صبرم كم شده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •