تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 456 از 506 اولاول ... 356406446452453454455456457458459460466 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,551 به 4,560 از 5052

نام تاپيک: ‌ پــــــژو 206 ( Peugeot )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من رفتم برگه شرایط پیش فروش پژو 206 تیپ 5 اسفند رو گرفتم . نوشته 18 تومن الان پرداخت کنید خرداد تحویل بگیرید در صورتیکه تو برگه بهمن نوشته بود 17 تومن پرداخت کنید اردیبهشت تحویل بگیرید. این یعنی کسانی که تو اسفند ثبت نام می کنند نهایتا باید پول بیشتری پرداخت کنند ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hobor971's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ممنون.
    اون صدای پرت را هنگام خاموش کردن شما هم میشنوید؟
    این صدا مربوط به دریچه گاز هست. مخصوصا دریچه گاز فلزی و سیستم boach 7.4.5. ایرادی تلقی نمیشه. صدای بسته شدن دریچه هست.

Sent from my SGP321 using Tapatalk

3. این کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خیر
    ۸۰۰۰ رفتیم یکبار هم تسمه تایم رو نمایندگی کامل عوض کرده باز هم صدا میده
    زیر وبند مشکل داره کمک ها صدا قیژ وقیژ میکنند ( صداش کاملا بلند و واضحه) بردیم نمایندگی با کمال وقاحت میگه مدل های ۹۳ همینجوری اند خوب در نیومدند و به زودی دیگه اصلا نمیشه باهاش رفت هر وقت اینجوری شد بیاریدش طبق هاش رو عوض کنیم انگار نه انگار ماشین صفر تحویل گرفتیم
    مصرفش کم نیست
    این تهویه اتوماتیک رو هم که دیگه واقعا شاهکار کردند با این سیستم
    صد رحمت به همون تهویه دستی پراید
    صدای تسمه تایم بیشتر مربوط به قاب تسمه تایم میشه. بهتره قاب ها بازدید بشن.
    کمک فنرها خیلی کم به مشکل می خورن. اما طبق ها یا بازویی مثلثی سابقه خرابی دارن.
    فقط بنزین مطابق گرید خودروتون مصرف کنید. یعنی اگه یورو 3 هست بنزین یورو 3 و اگه 4 هست بخزین یورو 4 بزنید. مصرف رو هم تو جاده با تک سرنشین اندازه بگیرید.
    تهویه های اتوماتیک اغلب مشکلی ندارند.

5. این کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من رفتم برگه شرایط پیش فروش پژو 206 تیپ 5 اسفند رو گرفتم . نوشته 18 تومن الان پرداخت کنید خرداد تحویل بگیرید در صورتیکه تو برگه بهمن نوشته بود 17 تومن پرداخت کنید اردیبهشت تحویل بگیرید. این یعنی کسانی که تو اسفند ثبت نام می کنند نهایتا باید پول بیشتری پرداخت کنند ؟
    قیمت که نهایتا بر اساس قیمت روز محاسبه میشه. اکه قیمت در سال 94 تغییر نکنه و ثابت بمونه یعنی شما موقع دعوتنامه مابالتفاوت با 18 تومن رو پرداخت می کنی.

7. این کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه masoud_iq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

صدای تسمه تایم بیشتر مربوط به قاب تسمه تایم میشه. بهتره قاب ها بازدید بشن.
    کمک فنرها خیلی کم به مشکل می خورن. اما طبق ها یا بازویی مثلثی سابقه خرابی دارن.
    فقط بنزین مطابق گرید خودروتون مصرف کنید. یعنی اگه یورو 3 هست بنزین یورو 3 و اگه 4 هست بخزین یورو 4 بزنید. مصرف رو هم تو جاده با تک سرنشین اندازه بگیرید.
    تهویه های اتوماتیک اغلب مشکلی ندارند.

ممنون از پاسخ شما
    نمایندگی به ما گفت هرزگرد هاش رو کامل عوض کرده ولی بازهم تو حالت توقف که گاز نمیدم صدا میده
    این طبق (یا تبق) اگر بهش رسیدگی نشه ممکنه مشکل جدی ایجاد کنه ؟
    این تهویه مشکل که نداره ولی خب من با تهویه دستی خیلی راحت ترم و زودتر به نتیجه دلخواهم میرسم مثلا الان که زمستان هست وقتی تهویه کاملا خاموش باشه در سرعت بالا هوای داخل زیادی گرم میشه

پروفشنال aban366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

سلام
    من تازه یه 206 خیلی تمییز مدل 89 که 20خزارتا واقعی کار کرده خریدم از اشنامون که دکترن،چند تا مشکل باهاش دارم که ممنون میشم راهنماییم کنین
    1-اصولا پمپ هیدرولیک وقتی ماشین روشن و درجا هست فرمان رو تا ته به چپ و راست میچرخونی،یه صدای فشششش میده که ماشین من حتی وقتی یه ذره هم به چپ و راست میچرخونم صدا میده،یه جا گفتن عادیه واین صدا هست ،یه جا گفت سوپاپ داخل پمپ خراب هستش که تعمیر میشه ولی استوک پیدا کن عوض کن چون تعمیرم کنی باز صدا میده،حالا نظرتون رو میخوام
    2-اومدم لاستیک زاپاس رو دراوردم و لاستیک رو تعویض کردم،طرف نمیدونم جک داخل لاستیک زاپاس رو چجوری بست که هی تو دست انداز صدا میداد که دوباره باز کردم برعکسش کردم باز صدا میده،دیگه واقعا رو اعصابه،میگین چجوری باید ببندمش،این جک و قابش دوتا پایه داره به سمت بالا باشه یا پایین ،،حتی جک گذاشتم تا تونستم سفتش کردم بازم صدا میده،ممنون میشم کمک کنید
    3-اگزوز ماشین یکم پوسیدگی داره و یه سوراخ خیلی ریز،بردم جوش بزنم اگزوزساز گفت پوسیدگی داره نمیشه باید تعویض کنی که عوض کنیم جنسای جدید افتضاحن و یکسال بیشتر کار نمیکنن،همینو رو نمیشه یه جور درستش کرد؟جنس خوب اگزوز تو نمایندگیا پیدا میشه؟
    مرسی

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ممنون از پاسخ شما
    نمایندگی به ما گفت هرزگرد هاش رو کامل عوض کرده ولی بازهم تو حالت توقف که گاز نمیدم صدا میده
    این طبق (یا تبق) اگر بهش رسیدگی نشه ممکنه مشکل جدی ایجاد کنه ؟
    این تهویه مشکل که نداره ولی خب من با تهویه دستی خیلی راحت ترم و زودتر به نتیجه دلخواهم میرسم مثلا الان که زمستان هست وقتی تهویه کاملا خاموش باشه در سرعت بالا هوای داخل زیادی گرم میشه
    به هر حال باید قابهای تسنه تایم بازدید بشن
    طبق یا بازویی اگر مشکل حاد داشته باشند به سیستم تعلیق ( زیر و بند) آسیب وارد می کنند.
    دمای هوای ورودی را روی عدد پایین تری تنظیم کنید. جریان هوای گردشی را بصپرت ورود هوای بیرون تنظیم منید. صفحه های مربوط در دفترجه راهنمای خودروتون رو مطالعه کنید.

11. این کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    من تازه یه 206 خیلی تمییز مدل 89 که 20خزارتا واقعی کار کرده خریدم از اشنامون که دکترن،چند تا مشکل باهاش دارم که ممنون میشم راهنماییم کنین
    1-اصولا پمپ هیدرولیک وقتی ماشین روشن و درجا هست فرمان رو تا ته به چپ و راست میچرخونی،یه صدای فشششش میده که ماشین من حتی وقتی یه ذره هم به چپ و راست میچرخونم صدا میده،یه جا گفتن عادیه واین صدا هست ،یه جا گفت سوپاپ داخل پمپ خراب هستش که تعمیر میشه ولی استوک پیدا کن عوض کن چون تعمیرم کنی باز صدا میده،حالا نظرتون رو میخوام
    2-اومدم لاستیک زاپاس رو دراوردم و لاستیک رو تعویض کردم،طرف نمیدونم جک داخل لاستیک زاپاس رو چجوری بست که هی تو دست انداز صدا میداد که دوباره باز کردم برعکسش کردم باز صدا میده،دیگه واقعا رو اعصابه،میگین چجوری باید ببندمش،این جک و قابش دوتا پایه داره به سمت بالا باشه یا پایین ،،حتی جک گذاشتم تا تونستم سفتش کردم بازم صدا میده،ممنون میشم کمک کنید
    3-اگزوز ماشین یکم پوسیدگی داره و یه سوراخ خیلی ریز،بردم جوش بزنم اگزوزساز گفت پوسیدگی داره نمیشه باید تعویض کنی که عوض کنیم جنسای جدید افتضاحن و یکسال بیشتر کار نمیکنن،همینو رو نمیشه یه جور درستش کرد؟جنس خوب اگزوز تو نمایندگیا پیدا میشه؟
    مرسی
    صدای پمپ هیدرولیک عادیه و ناشی از کارکرد پمپ و جریان روغن هست. شما با توجه به مدل وضعیت نشتی روغن از در مخزن روغن پمپ هیدرولیک ( یه در پیچی با نوشته قرمزرنگ) را بررسی،کنید. اکه کمبود روغن داشت سرریز کنید.
    جک و آچار چرخ کاملا توی یه فوم یونولیت جا می گیرند و داخل گودی رینگ قرار داده می شوند. لاستیک زاپاس هم جوری قرار می گیره که گودی رینگ به سمت بالا باشه. شاید اچارهاتون توی فوم یونولیت قرار نگرفته.
    کجای اگزوز؟ اگه از انباره عقبی هست که مشکل نداره. فقط از ایساکو بخرید. ولی اگه کاتالیست هست قیمتش بالا است و نمی صرفه. اغلب کاتالیست رو حذف می کنند که البته کار اشتباهیه.

پروفشنال aban366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

اگزور از انبار عقب تقریبا وسطاش اندازه یه کف پوسیده که یه کوچولو هوا میده،صدا نداره ولی پرگاز که میرم یکم صدای اگزوز بم میشه،پس اون انبار مشکل نداره ایساکو داره جنس خوبش رو؟
    با توجه به مدل89بودم و اینکه فقط 23هزارتا تا الان رفته به نظرتون روغن هیدرولیک و واسکازین رو عوض کنم؟
    اندازه روغن هیدرولیکم نتونستم دقیقا اندازه بگیرم نقطه قرمز ندیدم هیچ جای درپوششش

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اگزور از انبار عقب تقریبا وسطاش اندازه یه کف پوسیده که یه کوچولو هوا میده،صدا نداره ولی پرگاز که میرم یکم صدای اگزوز بم میشه،پس اون انبار مشکل نداره ایساکو داره جنس خوبش رو؟
    با توجه به مدل89بودم و اینکه فقط 23هزارتا تا الان رفته به نظرتون روغن هیدرولیک و واسکازین رو عوض کنم؟
    اندازه روغن هیدرولیکم نتونستم دقیقا اندازه بگیرم نقطه قرمز ندیدم هیچ جای درپوششش
    ایساکو تقریبا همون قطعه ای رو داره که تو خط تولید مصرف میشه. شش ماه هم ضمانت می ده. روغن عیدرولیک و واسمازین هیچکدومدنیاز به تعویض ندارن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •