تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 19 اولاول ... 8141516171819 آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 181

نام تاپيک: اینترنت استان البرز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

من حدود یک هفته است سرعت اینترنتم خیلی اومده پایین همین سایتم به زور میام اینترنتم هم 256 هست و از مخابرات گرفتم منطقه مخابراتی ما هم منطقه رجایی شهر هست میخواستم ببینم آیا کسی در کرج مشکل من رو داره یا فقط خط من اینجوری شده ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

کسی نیست جواب ما رو بده؟

پروفشنال mr-dion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من حدود یک هفته است سرعت اینترنتم خیلی اومده پایین همین سایتم به زور میام اینترنتم هم 256 هست و از مخابرات گرفتم منطقه مخابراتی ما هم منطقه رجایی شهر هست میخواستم ببینم آیا کسی در کرج مشکل من رو داره یا فقط خط من اینجوری شده ؟
    فعلا اینترنت مخابرات در کرج و تهران مشکل داره

4. این کاربر از mr-dion بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

فعلا اینترنت مخابرات در کرج و تهران مشکل داره
    شماره پشتیبانی مخابرات چنده زنگ بزنیم؟

پروفشنال mr-dion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

شماره پشتیبانی مخابرات چنده زنگ بزنیم؟
    2828 ....

داره خودمونی میشه Raziel007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با درود
    یه سوالی داشتم. اونم اینه که برای دوستم اینترنت 256 adsl نامحدود از مخابرات گرفتیم و یوزر و پسورد را خودمان گرفتیم و وارد کردیم. و به نت هم وصل شد اما سرعت قابل قبولی نداشت و در دانلود ها سرعت بین 30 تا 35 متغیر بود. مودم هم 8961 TP-Linkهست.
    خواستم ببینم که رنج سرعت نت (256) مخابرات همین قدره یا شاید ما تنظیمات را بد وارد کردیم؟
    البته مودم را یکبار ریست فکتوری کردم و دوباره یوزر و پسورد را دادم تغییری در سرعتش نکرد.
    با تشکر

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

با درود
    یه سوالی داشتم. اونم اینه که برای دوستم اینترنت 256 adsl نامحدود از مخابرات گرفتیم و یوزر و پسورد را خودمان گرفتیم و وارد کردیم. و به نت هم وصل شد اما سرعت قابل قبولی نداشت و در دانلود ها سرعت بین 30 تا 35 متغیر بود. مودم هم 8961 TP-Linkهست.
    خواستم ببینم که رنج سرعت نت (256) مخابرات همین قدره یا شاید ما تنظیمات را بد وارد کردیم؟
    البته مودم را یکبار ریست فکتوری کردم و دوباره یوزر و پسورد را دادم تغییری در سرعتش نکرد.
    با تشکر
    عزیز پس می خواستی چقدر باشه؟ بله سرعت سرویس شما 256 کیلو بیت یا همون 32 کیلوبایت هست. اگه این سرعت رو ثابت دارید هیچ مشکلی روی خط شما وجود نداره.
    حتما قبلا از شرکتهای دیگه اشتراک داشتین.شرکتهایی که اینترنت حجمی ارائه میدن معمولا سرعت مشترک رو 4 برابر سرعت قراردادی میبندن تا هم رضایت مشتری رو به دست بیارن و هم ترافیک مشتری تموم بشه و مجبور به خرید دوباره ترافیک بشه. به همین دلیل هم انتظار سرعت بالاتری رو داشتین.

9. این کاربر از black.assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Raziel007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

عزیز پس می خواستی چقدر باشه؟ بله سرعت سرویس شما 256 کیلو بیت یا همون 32 کیلوبایت هست. اگه این سرعت رو ثابت دارید هیچ مشکلی روی خط شما وجود نداره.
    حتما قبلا از شرکتهای دیگه اشتراک داشتین.شرکتهایی که اینترنت حجمی ارائه میدن معمولا سرعت مشترک رو 4 برابر سرعت قراردادی میبندن تا هم رضایت مشتری رو به دست بیارن و هم ترافیک مشتری تموم بشه و مجبور به خرید دوباره ترافیک بشه. به همین دلیل هم انتظار سرعت بالاتری رو داشتین.
    آره قبلا از یه شرکتی 256 گرفته بودم که حجمی بود و سزعت دانلود تا 350 هم میرفت ولی هفته ای 20 تومن خرج خرید حجم میکردم هر 1 گیگ 5250 تومن آب می خورد.

داره خودمونی میشه matrix2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان ؛

من برای سرویس Adsl کرج اقدام کردم میخواستم از شرکت شاتل سرویس بگیرم اما گفتند که خطوط شما کابل نوری شده و فقط مخابرات سرویس میده . . . !
    میخواستم راهنمایی کنید که آیا سرویس مخابرات (128یا 256) برای کرج خوب هست یا نه ؟؟؟
    (ضمناً ما منطقه گلشهر هستیم . )

با تشکر ؛
    Last edited by matrix2015; 19-02-2013 at 10:51.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان عزيز
    كلا يك مطلبي رو خدمتتون عرض كنم
    طبق يك سري دستورات اكيد وزارت --- و وزارت --- و برخي سازمانها و ارگانها كه توي اينترنت ايران دخيل هستند و تمامي اطلاعات رو كنترل ميكنند
    وقتي اوضاع سياسي ايران بهم ميريزه اينترنت هم طبق اون دستورات بهم ميريزه تا كنترل شديدتري داشته باشند
    اين مسئله رو هم ميتونيد از روي فيدبك هاي ISP تون توي سايت هاريكين گيت ببينيد كه يك دفعه مثلا تعداد گره (نود شبكه اي) كه تا آمريكا تا يك ساعت پيش مثلا 13 بودش الان شده 30 تا
    و يك مسئله ديگه اي هم كه هستش كه توي روتر يك سري تنظيمات انجام ميشه و اون هم اينه كه اگر پكت حاوي اطلاعات به نيم سرور توي راه گم بشه ديگه براي بازيابي اون تلاشي نشه
    يعني روتر اقدام به ايجاد توكن بازيابي براي اينترنت من كه سرعتش اومده پايين نباشه
    منظور شما يك آدرس تايپ ميكني طبق اطلاعات نيم سرورها دنبال آي پي ميگرده و شروع ميكنه به ايجاد اتصال و لود اون صفحه با پروتكل 80 يا 81 كه 99 درصد موارد اينجوريه
    حالا اين پكت درست ميشه و ارسال ميشه به نيم سرور ISP كه شما سرويس گرفتيد اون هم (نيم سرورهاي ايران هر چند روز و بعضي وقتها تا چند هفته به دلايل امنيتي آپديت نميشن) پكت رو يا به يك نيم سرور اشتباهي يا درست ارسال ميكنه و اين پروسه هي طول ميكشه طول ميكشه و اين پكت بعضي وقتها توي لوپ ميافته (Loop) و بيشتر روترهاي سيسكو براي اينكه خودشون درگير اين لوپ نكنن ايجاد توكن بازيابي نميكنن و به اصطلاح اون پكت يا بسته رو دور ميريزن ربيش ميشه

اين مسئله توي سالهاي 78 و 79 بررسي و روي بيشتر ISP هاي ايران هم انجام شد
    به همين دليل بيشتر وقتها اينقدر سرعت پايين مياد و اين لوپ زياد ميشه كه يا صفحه طي اون زمان لود نميشه يا نصفه لود ميشه
    دليل اون سرعت پايين هم ايجاد ترافيك كذايي يا ايجاد تغييرات ناپايدار روي شبكه هستش

جور ديگه اي كه ميتونيد چك كنيد اينه كه هر چند دقيقه يا ساعت - هي IP شما تعويض ميشه و يك آي پي ديگه به مودم ميدن

مخابرات كه شديدا نتوي اين قضيه دخيله اصلا شك نكنيد
    متأسفانه استان البرز و بقيه استانها هم چون مخابرات سپاورت و تأمين كننده اينترنت اونها هستش و اونها از جاي ديگه دستور ميگيرن - اينترنت رو ضعيف يا لوپ ميكنن

بعضي از ISP ها بصورت ماهواره اي مثل پارس آنلاين همون لحظه سوئيچ ميكنن ولي خوب چون حجم كاربر زياده و ترافيك بالاست دوباره افت سرعت شديد دارند
    مگر اينكه بيان تقسيم منابع بكنن - مثل بعضي سازمانها - وزارت كشور و كشتيراني كه من از قديم اطلاع داشتم
    يك سري ترافيكها و پورتها رو روي ماهواره قرار ميدن و يك سري اتصالهاي ديگه رو براي امن بودنشون روي ماهواره مثل W3 يا W6

خيلي مبحث گسترده اي من هم كارشناس خبره نيستم ولي چون ميدونم اين كارها ميشه اطلاع رساني كردم

يك راه ساده پيدا كردن اين مسئله همون دستور ساده Tracert هستش كه براحتي ميتونيد ببينيد پكتهاي ارسال شما بعد از چند تا سرور اصلي گم ميشن و ديگه قابل بازيابي نيستند

با تشكر

- - - Updated - - -

حالا از دوستان كسي اطلاعات بهتر و جديدتري داره قرار بده
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •