تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 19 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 181

نام تاپيک: اینترنت استان البرز

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

سلام .
    سرويس من هم شاتل هستش ؛ مركز مخابراتي فهميده

چرا من اين 512 كه ما داريم سرعت ماكزيممش روي 64 هست ؛ اما 128 شاتل شهرستان ها و مراكز ديگه بالاي 100 ؟

به نظر شما آي اس پي بهتري توي كرج هست كه عوض كنيم ؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من ناراضیم ولی دوستانی هستند در مراکز مخابراتی دیگه که راضین و قرارداد 128 بستند ولی دان استریمشون رو 512 بسته میشه. ایشون هم بسته به مرکز مخابراتیش ممکنه بتونه سرویس خوبی از شاتل بگیره.
    منم چند شبه که وضعیتم بهتر شده و شبی حدود 1200 مگ دانلود میکنم ولی روزها گاه و بیگاه قطعی دارم ولی باز نسبت به چند هفته ی پیش قابل تحملتره. مشکل اینه که سایر ISP ها هم وضعیتشون افتضاحه وگرنه اگر وضع سایر ISP ها خوب بود که وضعیت شاتل این نبود (یعنی شاتل به ماه نکشیده ورشکست میشد)
    یکی از اون افراد من هستم تا ماه پیش شبی 1200 مگ میگرفتم و دان استریمم هم روی 576 هست ولی الان یک ماه هست که شبی 300 مگ رو به زور میگیرم. حالا نمی دونم شما که تا حالا این همه زجر کشیدی چرا پیشنهاد شاتل رو میدی . اگر Isp های دیگه وضعشون انقدر بد بود بایستی کاربرانشون مثل شاتل کلی تاپیکهاشون رو جلو میبردند.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام .
    سرويس من هم شاتل هستش ؛ مركز مخابراتي فهميده

چرا من اين 512 كه ما داريم سرعت ماكزيممش روي 64 هست ؛ اما 128 شاتل شهرستان ها و مراكز ديگه بالاي 100 ؟

به نظر شما آي اس پي بهتري توي كرج هست كه عوض كنيم ؟
    کی گفته تو کرج 128 سرعتش بالای 100 هست فقط مشهد اون هم چندتا مرکز مخابراتی من هم گول این حرفها رو خوردم یک مدتی صبانت ( 2 سال ) پیش تو دزدی سر بود حالا شاتل.

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

یکی از اون افراد من هستم تا ماه پیش شبی 1200 مگ میگرفتم و دان استریمم هم روی 576 هست ولی الان یک ماه هست که شبی 300 مگ رو به زور میگیرم. حالا نمی دونم شما که تا حالا این همه زجر کشیدی چرا پیشنهاد شاتل رو میدی . اگر Isp های دیگه وضعشون انقدر بد بود بایستی کاربرانشون مثل شاتل کلی تاپیکهاشون رو جلو میبردند.
    اونموقع هم که وضع شاتل خوب بود ، تاپیکش سریع جلو میرفت . در ضمن شاتل کاربراش بیشتر وشرکتی مثل پارس آنلاین هم با وجود اینکه کاربراش زیادن ولی اغلب کاربرهاش سازمانهای دولتی هستند .

کی گفته تو کرج 128 سرعتش بالای 100 هست فقط مشهد اون هم چندتا مرکز مخابراتی من هم گول این حرفها رو خوردم یک مدتی صبانت ( 2 سال ) پیش تو دزدی سر بود حالا شاتل.
    من چندتا از دوستان رو میشناسم (تو کرج) که قرارداد 128 دارند ولی دان استریمشون رو 512 هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

1 Fardis :d

شاتل یه ماهه شبانش مشکل داره. البته نه همه ی مراکز مخابراتی. بعضی از جاها خوبه.
    شما کدوم مرکز مخابراتی؟

فردیس d:

خاتم انبیا! اینو مطمئنم تو فردیس افتضاحه شاتل.

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

من چندتا از دوستان رو میشناسم (تو کرج) که قرارداد 128 دارند ولی دان استریمشون رو 512 هست.
    والا چي بگم ما هم فقط شنيديم...آره تو مشهد كه مطمئنم اين قضيه صحت داره !

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

شما بالاخره معلوم نیست راضی هستی یا نه. در ضمن من که گفتم من خودم یکی از اونها هستم که 128 گرفتم ولی 512 برام بستند ولی سرعتش فقط واسه ماه اول خوب بود و الان از 128 هم کمتر هست با اینکه تو مودم تغییر نکرده.

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

شما بالاخره معلوم نیست راضی هستی یا نه. در ضمن من که گفتم من خودم یکی از اونها هستم که 128 گرفتم ولی 512 برام بستند ولی سرعتش فقط واسه ماه اول خوب بود و الان از 128 هم کمتر هست با اینکه تو مودم تغییر نکرده.
    من فعلا راضی هستم چون الان حدودا یک هفته هست که با دانلود شبانه مشکل ندارم و شبی 1200 مگ میگیرم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    در منطقه عظیمیه با پیش شماره 251، چه شرکتی را برای تهیه ADSL پیشنهاد می کنید؟!
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    در منطقه عظیمیه با پیش شماره 251، چه شرکتی را برای تهیه ADSL پیشنهاد می کنید؟!
    با تشکر
    از دوستان کرجی خصوصا ساکن عظیمیه کسی اینجا نیست جواب بده؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •