تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 380 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 3794

نام تاپيک: كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

آخر فروم باز بهنازی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

مشکل دوم :
    چجوری میتونم از IDM کنم ؟
    چون من قبلا با ورژن
    Version: 5.12 کار میکردم و خودش بعد از اتصال به اینترنت پرسید که میخواهید فارسی اضافه بشه یا نه ؟
    حالا همون برنامه رو روی وینوز جدید زدم تو لیست زبانها هم فارسی وجود نداره؟و اون سوالو دیگه نپرسید.

ممنون میشم جواب بدین

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام دو تا مشکل داشتم ممنونم میشم جواب بدین :

1-من برنامه Offline Explorer Enterprise 4.5.2502 نصب کردم و چند تا سایت کوچک رو دانلود کردم ولی مشکلی که هست اینکه بعضی لینکها رو نمیاره و اصطلاحا miss شد و برای دیدن این لینکها دوباره باید کانکت بشم و روی لینک Download the missing link now and add it to the selected Project کلیک کنم تا این لینک رو هم به آفلاینها اضافه کنه حالا چجوری میشه همون اول کامل دانلود کنه و نیاز به این کارها نباشه؟

مشکل دوم کاملا فرق میکنه بعد چند دقیقه میگم

سلام
    اینکه بعضی لینک ها را نمی تونه دانلود کنه مربوط هست به مشکل همیشگی سرویس های خدمات دهنده ی اینترنت اما می شه برای هر دانلود توقف هم داشت و بقیه ی موارد را گذاشت بعدا دانلود شود زمانی که این برنامه را داشتم همه ی موارد را دانلود می کرد فقط در بعضی عکس ها مشکل داشت که با تلاش مجدد درست می شد.و یک مورد دیگه هم که ممکنه این مشکل ایجاد بشه سایتی هست که شما قصد دانلود کردن اونو دارید و قدرت اون سایت و شلوغ بودن و یا نبودنش و اینکه آیا باید یوزر نیم و پسورد بدید یا نه که البته این نرم افزار با مورد آخر یعنی یوزر نیم مشکلی نداره.

سوال دومتون فکر می کنم توی خود سایت برنامه زبان فارسی باشه از اونجا دانلود کنید. این امر همانطور که گفتید در اتصال های مختلف به اینترنت از شما سوال می شود.حالا ممکن است دیر تر اگر پیدا نکردید بگین براتون جست و جو کنم و بذارم فکر می کنم توی تایپیکش باشه حالا یه سر بزنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زبان فارسی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آقا کورش سلام
    منظورتون از دانلود از رپید سیر با قابلیت رزیوم هست؟خیر چنین امکانی وجود نداره ولی اگر منظورتون بعد از اینکه Free را انتخاب کردید و اعداد را زدید هست بله هر مدیریت دانلودی می تونی من با IDA تست کردم تونست و با اکانت هم که مسلما می تونه.
    اون کاری که گفتم را انجام دادید؟

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

من هم با ریزوم رو نگفتم ، با اکانت که 100 % میشه ، ولی چون DAP نمی تونست بگیره ، گفتم شاید فقط IDM می تونه!!

در مورد رپیدباز هم امتحان کردم ، میشه...دانلود میشه...با ریزوم...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینو امتحان کردم...

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من هم با ریزوم رو نگفتم ، با اکانت که 100 % میشه ، ولی چون DAP نمی تونست بگیره ، گفتم شاید فقط IDM می تونه!!

در مورد رپیدباز هم امتحان کردم ، میشه...دانلود میشه...با ریزوم...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینو امتحان کردم...
    ُسلام با تشکر از شما من که نگفتم نمی شه گفتم وسطش وقتی از رزیوم استفاده می کنم قبلا DC شده باشم مشکل پیدا می کرد در حالی که IDA خیلی راحت کارشو انجام می داد البته من همیشه با IDM مشکل دارم!

پروفشنال babak_deghat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شــیــر ا ز

پيش فرض

سلام.من flashgetدارم و با آن از چند روز پیش شروع به دانلود یک فایل حدودا700مگابایتی کردم.امروز اومدم دیدم رو60%گیر کرده و جلوتر نمیره.چیکار کنم؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

آیا سایتی که میخواهید ازش دانلود کنید از سایت های share هست؟

در این صورت شما مجددا به سایت رفته و مراحل را طی کنید و آدرس جدید را جایگیزین کنید من اکثرا درمورد سایت هایی مثل 2shared.com و... این کارو می کنم و به خوبی بقیه اش رو دانلود می کنه.

آخر فروم باز am2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب...

پيش فرض

و آدرس جدید را جایگیزین کنید من اکثرا درمورد سایت هایی مثل 2shared.com و... این کارو می کنم و به خوبی بقیه اش رو دانلود می کنه.
    چطوري ميشه اين كار رو كرد؟؟؟
    با IDM‌هم ميشه يا نه؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام روش کار بدین صورت است که شما حالت سازگاری با نرم افزار مدیریت دانلود با مرورگر مربوطه را غیر فعال می کنید سپس به سایت مورد نظر برید .چون تا اونجایی که یادمه IDM اصلا فرصت هیچ چیز رو نمی ده و فوری میره برای دانلود مثلا با مرورگر اپرا یا فایر فاکس(مدیریت دانلود اون مرورگر)شروع بع دانلود می کنید آدرسی که در پایین و یا کنار درج شده را کپی و جایگزین آدرس قبل کنید دانلود را هم که با مرورگر انجام می دادید متوقف کنید این امر درمورد همه ی مدیریت دانلود ها صادق است.
    البته نه درمورد سایت چون Rapid برای اون سایت راه حل های دیگری است.
    البته نمی دونم چه طوریه سایت هایی مثل نمونه ی بالا در ابتدا قابلیت رزیوم را دارند اما وقتی بخواهی ازش استفاده کنی!

پروفشنال babak_deghat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شــیــر ا ز

پيش فرض

آیا سایتی که میخواهید ازش دانلود کنید از سایت های share هست؟

در این صورت شما مجددا به سایت رفته و مراحل را طی کنید و آدرس جدید را جایگیزین کنید من اکثرا درمورد سایت هایی مثل 2shared.com و... این کارو می کنم و به خوبی بقیه اش رو دانلود می کنه.
    منظورتون رو نمیفهمم.فقط میدونم لینک مستقیمه....تو آدرس سایتش هم کلمه ی shareوجود نداره

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

منظورتون رو نمیفهمم.فقط میدونم لینک مستقیمه....تو آدرس سایتش هم کلمه ی shareوجود نداره
    دوست من منظورم سایت هایی هست که امکان رایگان آپلود را می دن چون به طور مستقیم امکان دانلود را نمی دن شما باید اول به سایت بری و مراحلی را بپیمایی و سپس دانلودکنی مثل Rapidshare یا 2shared شما اگه ممکنه لینکی که ازش دانلود کردید را در اینجا بذارید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •