تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 380 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 3794

نام تاپيک: كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

اگه پ ر ک س ی ست کرده باشی باید تو IDM هم تعریف کنی وگرنه IDM عمل نمیکنه
    خوب من که ست نمیکنم
    برنامه خودش ست میکنه!
    از کجا بفهمم چیه؟

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رفقا من از adrive از یکی از فایل هام که 200 مگ بوده؛ 50 مگش رو دانلود کردم اما الان که می خوام ادامه اش رو بگیرم میگه سرور ریسام نداره و باید از اول دانلود کنی! کسی تا حالا به این مشکل با adrive خورده؟ راه حل داره یا باید از اول دانلود کنم؟ این adrive جدا بدرد نمی خوره. خب من اگه نیاز به ریسام نداشتم که اصلا فایلم رو منتقل نمی کردم به adrive

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

رفقا من از adrive از یکی از فایل هام که 200 مگ بوده؛ 50 مگش رو دانلود کردم اما الان که می خوام ادامه اش رو بگیرم میگه سرور ریسام نداره و باید از اول دانلود کنی! کسی تا حالا به این مشکل با adrive خورده؟ راه حل داره یا باید از اول دانلود کنم؟ این adrive جدا بدرد نمی خوره. خب من اگه نیاز به ریسام نداشتم که اصلا فایلم رو منتقل نمی کردم به adrive
    سلام
    شما یه جا دیگه بریزش و بعد تو تنظیمات دانلود منیجر اون لینک دیگه رو بزار شاید درست بشه.
    گاهی وقتا مشکل داره اون سایت.
    شما همون لینک url که میده بهت از اون دانلود کن روی دکمه ی دانلود تو همون سایت کلیک نکن اونجوری فک کنم مشکل پیش میاد.

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    شما یه جا دیگه بریزش و بعد تو تنظیمات دانلود منیجر اون لینک دیگه رو بزار شاید درست بشه.
    گاهی وقتا مشکل داره اون سایت.
    شما همون لینک url که میده بهت از اون دانلود کن روی دکمه ی دانلود تو همون سایت کلیک نکن اونجوری فک کنم مشکل پیش میاد.
    ممنون. هزار و یک ترفند به خرج دادم اما نشد. قیدشو زدم دلیت کردم رفت. این تجربه بشه برای من و دیگر دوستان که با طناب adrive تو چاه نرم! دیگه هیچ وقت ازش استفاده نمی کنم. دم سایت humyo.com گرم که هیچ وقت اذیت نمی کنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

من یه مشکلی با IDM دارم و اون اینه که بعضی وقت ها تو دانلود ، خط در حال SENT و RECEIVED هست مثلا RECEIVED 70MB کرده ولی IDM سرعتش صفر هست وبه حجم فایل در حال دانلود اضافه نمیشه در حالی که از حجم اکانت کم میشه وقتی این اتفاق برای IDM میافته بقیه برنامه ها مثل اپرا - فایر فکس و اینترنت اکسپلور هم دچار هم چین مشکلی میشن و باید به بار ریست کنم تا همه چیز درست بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه death knight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    گناه

پيش فرض

idm میگه باید نسخه اصلی خریداری کنم با توجه به اینکه قبلا کرک کرده بودم اما متاسفانه اپدیت شده و سایت این موضوع فهمیده راهی هست ؟

پروفشنال s_r_asadiyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من مشکلی که دارم با idm وقتی نسخه جدید ie من نصب شد(توسط اپدیت ویستا تبدیل به نسخه 8شد)
    وقتی روی لینک دانلود کلیک می کنم idm بالا نمی یاد و خود ویندوز می خواد دانلود رو شروع کنه
    درضمن در قسمت همسان سازی با مرورگر هم چک کردم ie تیک د اشت

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

چند بار ای دی ام رو حذف ریجستری و تمیز بعد دوباره نصبش کردم
    اویرال که انتی ویروسم هست رو غیر فعال کردم
    دکمه ی کنترل رو با لینک ها گرفتم
    اما انگار ای دی ام نمی خواد دانلود کنه
    درضمن چه طوری میشه دانلود خود ویندوز رو غیر فعال کنم شاید بشه اینطوری ای دی ام رو مجبور کرد؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مشکلم حل شد
    idm دو نوع همسان سازی با مرورگرهای مختلف داره یکی همسان سازی معمولی ویکی دیگه هم پیشرفته هست
    من طبق سفارش دوستان از روش معمولی استفاده می کردم و فقط اکسپلورر رو تیک می زدم اما این دفعه از همسان سازی پیشرفته استفاده کردم و درست شد اینم عکس تنظیماتش:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

من یه مشکلی با IDM دارم و اون اینه که بعضی وقت ها تو دانلود ، خط در حال SENT و RECEIVED هست مثلا RECEIVED 70MB کرده ولی IDM سرعتش صفر هست وبه حجم فایل در حال دانلود اضافه نمیشه در حالی که از حجم اکانت کم میشه وقتی این اتفاق برای IDM میافته بقیه برنامه ها مثل اپرا - فایر فکس و اینترنت اکسپلور هم دچار هم چین مشکلی میشن و باید به بار ریست کنم تا همه چیز درست بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •