تبلیغات :
با گوآنی صاحب وب سایت شو و کسب درآمد کن
مبل کلاسیک
پیشبینی فوتبال
لیست قیمت تبلت
دستگاه جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 378 از 378 اولاول ... 278328368374375376377378
نمايش نتايج 3,771 به 3,774 از 3774

نام تاپيک: كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

نه منظورم اون نیست. ...شکن که فعال میشه تنظیماتش رو روی IE اعمال میکنه و بقیه مرورگرا (از جمله کروم) از رو IE کپی میکنن. IDM هم میخواد از رو اون کپی کنه. بهمین خاطر اون گزینه هست. شما کارایی که گفتم رو انجام بده مشکلت حل میشه.
    بعد فعال شدن ...شکن تو IDM این کار رو بکن
    option>proxy>get from IE

داره خودمونی میشه sobery's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

با سلام
    من برای دیدن بعضی از ویدیوها بایستی فلش پلیر نصب کنم و از همین سایت قسمت دانلود نرم افزار ها دان کردم اما پسورد را که میدم به انگلیسی میگه اینترنت اکسپلورر داره این فلش را و نسخه جدید هم آپدیت میشه . ولی من برای تماشای برخی ویدیوها پخش کننده اخطار میده که بایستی فلش پلیر نصب کنید .سوال اگر نصب هست چرا چنین اخطاری میاد اگر نیست چرا نمتونم از پی یس ورد نصب کنم؟

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام

چند روز هست که وقتی فایلی رو شروع به دنلود می کنم بعد از اینکه به آخر فایل برای دنلود می رسه سرعت دنلود کند میشه و بعد صفر و دیگه جلو نمی ره. ویندوز یا مودم رو هم ریست کنم باز فرقی نمی کنه و کانکشن در IDM بر قرار نمیشه. دنلودر IDM هم خریداری شده و دارای لایسنس هست و کرک شده نیست و برای دو سالی عالی کار کرده و الان این مشکل رو دارم. به نسخه آخر هم آپدیت شده. بعد از اینکه متوقف میشه و دوباره می زنم در وضعیتSend Get... می مونه و خطای زیر رو می ده. حتی اگر لینک دنلود رو دوباره از سایتش دوباره کپی کنم باز درست نمیشه. مربوط به یک سایت بخصوص هم نیست و با چند تا سایت مختلف امتحان کردم. از فیل شکن یا وی پی ان هم استفاده نمی کنم که بگم بخاطر اونها میشه. لینک ها از سایتهای فیلم و موسیقی و سریال ایرانی و رایگان هست.
    صفحات وب رو به راحتی و خوب باز می کنم. با وای فای هم مشکل ندارم و سرعت در روی گوشی عادی هست. تنها مشکل همین دنلود فایلها و متوقف شدن بخصوص در انتهای فایل هست. وقتی در حدود 10 - 20 مگابایت مونده که فایل تمام بشه سرعت به صفر می رسه و تعداد کانکشنهای IDM کم میشه و بعد صفر و خطای زیر میاد.

ممنون

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من قبلا وقتی یه صفحه که ویدیو داشت باز میکردم افزونه idm میومد اگه میخاستم دانلود میکردم.
    جدیدا دیگه اون مستطیل کوچک دیگه نمیاد.
    مشکل از چیه؟

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •