تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 373 از 380 اولاول ... 273323363369370371372373374375376377 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,721 به 3,730 از 3794

نام تاپيک: كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

اگه نباشه جاش خالی می مونه 123list's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با سلام
    من متاسفانه با دانلو منیجر از سایت یوتیوب نمیتونم دانلود کنم .لینک دانلودها میاد اما روش که کلیک میکنی دانلود نمیکنه . فقط با سایت یوتیوب همچی مشکلی دارم .قبل اینطوری نبود.
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

مشکلی که با دانلود منیجر دارم توی این پیغام تصویر دیده میشه لطفا علتش چیه؟ وقتی yes میزنم صفه ای باز میشه نمیدونم چکارک نم دیگه نیاد ؟ هر وقت میخوام دانلود کنم این پیغام میاد چکارک نم دیگه نیاد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

شما باید Add-on مرورگر رو دوباره نصب کنید.به اینصورت که داخل تنظیمات مرورگر شوید و در قسمت افزونه ها IDM رو پیدا کنید ترجیها Disable نکنید و از اول نصب بفرمایید

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    از سایت های دیگه راحت دانلود میکنم ولی از یه سایت نمی تونم این اخطار رو میده :
    An existing connection was forcibly closed by the remote host. This normally results if the peer application on the remote host is suddenly stopped, the
    host is rebooted, or the remote host used a 'hard close'

خواهشا پاسخ بدید.
    دوستان من هم این مشکل رو با سایت خاصی دارم ولی با سایت های دیگه خیر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض مشکل با دانلود فایل های سنگین

دوستان من تو دانلود فایل های سنگین مشکل دارم اگر چه از نرم افزار idm استفاده میکنم البته بیشتر بازی دانلود میکنم قسمتی از فایل ناقص هر چند اقدام به ریپیر میکنم توسط خود win rar ولی هنگام نصب اخطار میده که بعضی فایل ها ناقص اینترنت پر سرعت هم دارم مثلا تو یک شب 20 گیگ دانلود دارم نمی دونم مشکل از چیه؟ شما پیشنهادی دارید چه عاملی باعث این موضوع؟ این فایل ها بازی دیگران مشکلی ندارند با فایل حتی فایل ها رو بردم رو سیستم دیگه باز همون خطای نقص فایل رو داد اگر چه تو حالت فشرده با win rar ترمیم کردم ولی در حین نصب این مشکل لعنتی رو میده
    خطا iso done.dll

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوستان من تازیگیا یه مشکلی با idm پیدا کردم ممنون میشم جواب بدیدحدود یک ماهی هست که بیشتر چیزایی رو که با idm دانلود میکنم تا آخر دانلود میشه بعد خطا میده و دانلود از اول شروع میشه { لطفا با اون خطای توقف دانلود در 99 درصد اشتباه گرفته نشه } اوایل که یه تحقیقی درباره این مشکل کردم بیشتر جاها نوشته بود شاید به خاطر سروری باشه که از دانلود میکنم ولی همون طور که گفتم الان حدودا یه ماهه که این مشکل پیش اومده و قبلش نبود و اینکه تو این یه ماه از خیلی سرور ها و سایت های معروف دانلود کردم ولی بازم به مشکل خوردم لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم ؟؟؟ خیلی رو اعصابه این مشکل . یه فایلو باید دو سه بار دانلود کنم تا بالاخره بدون خطا دانلود بشه { در ضمن اینجوری که فهمیدم این خطا بیشتر تو دانلود شبانه رخ میده البته من بیشتر دانلود هام شبانس پس طبیعیه که بیشتر رخ بده گفتم اینم بگم شاید مهم باشه } . پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی
    من هم همین مشکل را دارم ولی تو دانلود روزانه پیش می‌آید!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام دوستان. من تو دانشگاهم. نزدیک 1 ماهی میشه که سرعت دانلودم به شدت پایین اومده.حتی اکانت خودم رو روی لبتاب دیگه ای هم تست کردم که سرعتش خیلی بالا بود.
    اما الان لبتاب من سرعت دانلودش خیلی کمتر از دوستام شده. لطفا کمکم کنید.
    حتی ویندوز هم عوض کردم ولی درست نشد.
    لبتاب asus n56vz

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

1 تنضیم نرم افزار دانلود

سلام بهمه. دوستان چطوری باید نرم افزاره دانلود رو تنضیم کرد که اولین دانلود که تموم شد دومین دانلود استارت بخوره؟IDM

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام بهمه. دوستان چطوری باید نرم افزاره دانلود رو تنضیم کرد که اولین دانلود که تموم شد دومین دانلود استارت بخوره؟IDM
    فایل هارو وارد idm کن و pause کن دانلودشون رو. بعد همشون رو با هم انتخاب کن - کلیک راست - اضافه کردن به صف دانلود(move to queue) -- ساختن صف دانلود جدید(create new queue) - اسم دلخواه صف رو وارد کن - صفحه ی زمانبندی باز میشه که میتونی ترتیب دانلودشون رو با درگ کردن عوض کنی - پایین پنجره، شروع دانلود (start now) رو بزن و تمام

10. این کاربر از Parsa_HZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hesam68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    من مرورگر فایرفاکسمو اپدیت کردم. بعد اپدیت دیگه نمیتونم با idm از یوتیوب دانلود کنم
    چه جوری میتونم اد ان idm رو اپدیت کنم؟
    کلا از چه لینکی میتونم همیشه بعد اپدیت فایرفاکس اد ان idm رو هم اپدیت کنم؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •