تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: خواهشا دل1520 داران بیان داخل (کسانی که اطلاعات در این مورد هم دارن بیان داخل)

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

5 خواهشا دل1520 داران بیان داخل (کسانی که اطلاعات در این مورد هم دارن بیان داخل)

اقا سلام!من 1520 ایرلندی خریدم!چند تا سوال دارم!من هم سی پی یوی 2.2 با 4 مگ cache هست و روی جعبه نوشته new cpu T7500!روی خود لپ تاپ یه برچسب هست که نوشته centrino douو ارم اینتل رو هم زده!!!پس سانتاروزا که میگفتن چی شد؟؟؟؟دوم اینکه باتری شما در حالت نور متوسط ال سی دی چقدر کار میکنه؟؟؟مال من در شارژ اول که 4 ساعت بود بیشتر از 2 ساعت باتری دوام نیاورد!در حالی که بلوتوث و وای فای خاموش بودند نور ال سی دی روی حداقل بود!!!یه سوال دیگه اینکه اون 4 تا چراغ که روی باتری لپ تاپ قرار داره چه موقع روشن میشن؟؟؟باتری لپ تاپ من در حال حاضر روی شارژ هست ولی اون چراغها روشن نیستند و فقط چراغ ابی مربوط به باتری که روی سیستم هست روشنه!!خواهشا سوالاتم رو به خصوص در مورد سنترینو و سانتاروزا و عملکرد باتری و اون چراغهای روی باتری پاسخ بدید!!!
    اصلا بهم بگین سانتاروزا چیه سنترینو چیه؟؟؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

شما چند ساعت باتری رو میزارید روی شارژ؟؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

ایا سنترینو هم پلت فرمه؟؟؟؟؟اگه سنترینو پلت فرم باشه پس کلاه رفته سر من؟؟؟؟میبایستی برچسب سانتاروزا روی لپ تاپ زده باشن؟؟؟؟مشخصات سی پی یوی لپ تاپ من:
    2.2 با 4 مگ کش و باس 800 core 2 dou!!!همونطور که گفتم در همه ی جاهای لپ تاپ حتی در خود مشخصاتی که ویندوز هم میده نوشته شده T7500!!رجیستر جان شما مغز لپ تاپ هستید خواهشا منو از نگرانی خارج کنید!برای باتری هم من بدجوری شک کردم!!!وای بر من!!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

آخی.امین جونم ...ت بمیره واست که کسی جوابت و نمیده انگار

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

اقا سلام!من 1520 ایرلندی خریدم!چند تا سوال دارم!من هم سی پی یوی 2.2 با 4 مگ cache هست و روی جعبه نوشته new cpu T7500!روی خود لپ تاپ یه برچسب هست که نوشته centrino douو ارم اینتل رو هم زده!!!
    منظور از برچسب یعنی اینکه از پلت فرم centrino dou استفاده میکنه ... یعنی تکنولوژی دو کور سنترینو اینتل... البته باید زده باشه core2 dou !!!! زیاد مهم نیست ...

شما سیستم رو که بوت کردید دکمه F2 رو بزنید و وارد Setup بشید و مشخصات دقیق سی پی یو رو چک کنید ...

باسش باید 800 و کش 4 مگ و همچنین سرعت روی 2.2 GHZ باشه

دوم اینکه باتری شما در حالت نور متوسط ال سی دی چقدر کار میکنه؟؟؟مال من در شارژ اول که 4 ساعت بود بیشتر از 2 ساعت باتری دوام نیاورد!در حالی که بلوتوث و وای فای خاموش بودند نور ال سی دی روی حداقل بود!!!
    باتری در حالت نور 40 تا 60 درصد حدود 3 ساعت کار میکنه ... البته باید ببینی که چه کاربری داری ... استند بای یا پروسس ؟

مثلا من با شارژ 80 درصد و نور پایین تونستم ویندوز XP رو نصب کنم و حدود 2.5 ساعت دوام آورد

یه سوال دیگه اینکه اون 4 تا چراغ که روی باتری لپ تاپ قرار داره چه موقع روشن میشن؟؟؟

دقت نکردم زیاد ... فکر کنم وقتی که باطری مشکل داشته باشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

رجیستر جان یعنی در لپ تاپ من از پلت فرم سانتاروزا استفاده نشده؟؟؟؟یا اینکه اون برچسب سنترینو dou مربوط به قبل از ارتقائ سیستم بوده؟؟؟؟؟
    احسنت به پاسخهایی که دادی!رجیستر جان خیلی ممنون!من سیستم رو که خاموش میکنم و سپس روشن میکنم حدود 3 تا5 درصد از باتری و شاید کمی بیشتر کم میشه!مثلا دیشب توی قطار که داشتم از تهران بر میگشتم فیلم پخش کردم و شارژ باتری هر تقریبا یک دقیقه یک درصد کم میشد!این موردها طبیعیه؟؟در ضمن نور ال سی دی روی حداقل (0 درصد!!)ولی صدای سیستم روی 100 درصد(چه در volume خود ویندوز و چه در volume خود سیستم)بود!
    یه سوال دیگه اینکه در قسمت مشخصات سیستم نوشته شده رم 2 گیگ با باس 667 مگاهرتز!!!!!ولی برای سی پی یو میزنه باس 800 مگاهرتز!!!!این کمی مشکوک نمیزنه؟؟؟؟؟؟
    در ضمن ویندوز لپ تاپ من ویستا home primium هست!در حالی که در اکثر سایتها برای 1520 در قسمت os ویستای home basic رو زدن!!از این لحاظ شانس اوردم چون هوم پریمیوم از بیسیک بالاتره!ای جانم به قربانت رجیستر جان که اگر این سوالات رو بدقت برام جواب بدی!!به خصوص اون مسئله ی برچسب سنترینو که روی سیستم زده شده!یعنی شما میگی سنترینو پلت فرم قدیمی اینتل بوده و سانتاروزا جدیدتره؟؟؟؟؟من ادم شکاکی هستم!اینو مغازه دار هم بهم گفت!ولی چیکار کنم !!من وقتی جنس 10 هزار تومنی هم میخرم همین وسواسی رو دارم حالا چه برسه به یک وسیله ی گرون تر و ظریف تر!!
    Last edited by rainysky50; 15-02-2008 at 19:26.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

پست دوبار اومد!پست اشتباه پاک شود!
    Last edited by rainysky50; 15-02-2008 at 19:27.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

رجیستر جان یعنی در لپ تاپ من از پلت فرم سانتاروزا استفاده نشده؟؟؟؟یا اینکه اون برچسب سنترینو dou مربوط به قبل از ارتقائ سیستم بوده؟؟؟؟؟
    سانتاروزا سری T7300 به بالا و همچنین T7250 هست که باسشون بالای 800 هست

اگر باس سیستم بالای 800 باشه که هست پس تکنولوژی سانتاروزا هم داره ...

مشکلی نداره جنست اوکی هست .... از کجا خریدی ؟ پاییتخت ؟ کدوم مغازه ؟ بگو شاید از همکارا باشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

رجیستر جان چه میگویی؟؟؟؟باس سیستم من در سی پی یو 800 مگاهرتز و رمهای سیستم 667 مگاهرتزه!!!ولی کنار نام سی پی یو تی7500 نوشته شده!!!در اخر نگفتی که سنترینو هم پلت فرمه؟؟پلت فرمه قدیمی سی پی یوهای اینتله؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

من سیستم رو از پاساژ بزرگ مهر تهران از طبقه ی چهارم از فروشگاه اریس خریدم!!هرجا میرفتم یا اون چیزی کگه میخواستم نداشتند یا اینکه مالزیایی بودند!!بالاترین کانفیگ رو انتخاب کردم که یک میلیون و 399 هزار تومن شد!روی لپتاپ کیف لپ تاپ دل و موس اصلی دل که اتفاقا اون سیم کششی خیلی باحالی داره و یک ال سی دی تمیز کن به من دادند!فقط تنها مسئله ی من همون برچسب سنترینو روی سیستم و باتری سیستم هست!!!!!!در ضمن مغازه دار میگفت که با ارتقای رم سیستم مثلا از یک گیگ به دو گیگ اتوماتیک رم گرافیک هم از 512 و به 1024 شیر میشه!البته ایشون به من گفتند که رم واقعی گرافیک سیستم 256 هست!

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •