تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 135 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1345

نام تاپيک: Adsl/ شركت لايزر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوستان عزیز سالم
    من پنج ماه مشترک این شرکت در مرکز عاطف هستم.سرعت سرویس 256 بنده هیچ وقت بالاتر از 26k دانلود نکرده.در ضمن اواخر شارز هر ماه هم سرعت بطور فجیعی محدود میشه با توجه به اینکه من اکانت بدون محدودیت دارم و هر ماه 43 هزاز تومان میپردازم
    با پشتیبانی هم زیاد تماس گرفتم ولی ذیر بار نمیرن و مشکل رو گردن ویروسی بودن دستگاه خودم میندازم حتی زمانی که بهشون میگم از سه تا دستگاه مختلف کانکت شدم بازم زیر بار نمیرن . اولم برای رانژه شدن 15 یا 16 روزی ول معتل بودم.در کل به نظرم شرکت های رقیب مثل داتک و اسیا تک با وجود مشکلاتی که دارند بهتر از لایزر هستند .
    در ضمن این پنج ماهم که روی سرویسشون باقی موندم بخاطر معطلی رانژه دوباره بود.

حـــــرفـه ای ORIGINAL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

الحق که لاوان (لایزر) کارش عالیه

داره خودمونی میشه mumiyaiii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

الحق که لاوان (لایزر) کارش عالیه

توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض Adsl

به نظر من بهترین سرویس دهنده Adsl تو ایران شاتل ... درسته که یکم گرونه ولی پشتیبانیش خیلی بهتر از داتک و پارس آنلاین.... چندین بار به من خودشون زنگ زدن نظر سنجی کردن.... تو 8 ماه استفادم تاحالا فقط 1 ساعت قطعی داشتم..... اما خدا رهم کنه.... برا شرکتمون داتک گرفتم اونم 512 نا محدود... یعنی بهترین سرویس داتک!
    اولا که 3 هفته طول کشید وصلش کنن ... بعدشم اصلا نیومدن برا تنظیمات... تلفنی راهنمایی میکردن!!!! سرعتش که از 280 بیشتر نمیشه! هفته ای 5-6 بارم قطعی داریم که اگه به پشتیبانیش زنگ بزنید میگن مشکل از مخابرات نه از ماه!!!! خلاصه کلی اعصاب خوردی داره داتک و اصلا خسارتهای وارده به یک شرکت به خاطر قطعی اینترنت براشون مهم نیست....

آخر فروم باز alizshah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

به نظر من بهترین سرویس دهنده Adsl تو ایران شاتل ... درسته که یکم گرونه ولی پشتیبانیش خیلی بهتر از داتک و پارس آنلاین.... چندین بار به من خودشون زنگ زدن نظر سنجی کردن.... تو 8 ماه استفادم تاحالا فقط 1 ساعت قطعی داشتم..... اما خدا رهم کنه.... برا شرکتمون داتک گرفتم اونم 512 نا محدود... یعنی بهترین سرویس داتک!
    اولا که 3 هفته طول کشید وصلش کنن ... بعدشم اصلا نیومدن برا تنظیمات... تلفنی راهنمایی میکردن!!!! سرعتش که از 280 بیشتر نمیشه! هفته ای 5-6 بارم قطعی داریم که اگه به پشتیبانیش زنگ بزنید میگن مشکل از مخابرات نه از ماه!!!! خلاصه کلی اعصاب خوردی داره داتک و اصلا خسارتهای وارده به یک شرکت به خاطر قطعی اینترنت براشون مهم نیست....
    اولا تایید میشه
    این اسیا تک هم داره .....
    ----
    یک سئوال لایزر پینگش چطوری هست
    پینگ واسه من خیلی مهم هست مثلا میخوام حدود 150 باشه اخرش
    در ضمن یک سرویس 256 /128 adsl +2
    می خوام بگیرم
    میخوام بدونم روز ها سرعتش چقدره میشه سایت یوتوپ رو نگاه کرد
    خیلی ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوستم
    خوب لایزر 512/512 نامحدود با کیفیت عالی میده 175000 تومان . این که بهتر ازسرویسیه که پایین گفتی .
    ولی خدایی سرویسش حرف نداره

سلام دوست عزیز

منم از شرکت باور که نمایندگی لایزر در کرمان هست adsl دارم سرعت 256 دریافت و 128 ارسال
    سرعت دانلودش ماکزیمم 27 و مینیمم20 و معمولا هم سرعتش همون 24 هست. البته الان 128/128 هست به علت اینکه مشکل داشتن . من سرویس 256 درخواست داده بودم اما 128 بود بعد 2 هفته پیگیری اخر امدن چک کردن دیدن من درست میگم گفتن ما یک ماه براتون 128 رو مجانی شارژ میکنیم منم فعلا مجبورم با همین 128 بسازم. راستی در مورد قطعی هم بگم که فقط یه بار 2 ساعت قطع بود و از این لحاظ مشکلی نداشت در طول 4 ماه. از پارس انلاین هم داشتم که اون بیشتر از لایزر قطعی داشت.
    شما در مورد شرکت شاتل چیزی میدونید خوبه یا نه ؟

یه سرویس+ adsl2 اقتصادی داره که به نظر خوب میاد 512/256 با 12 گیگ محدودیت دانلود در سال 114000 تومان هر گیگ اضافی هم 9000 تومان که به ازای هر 10 گیگ اضافی هر گیگ میشه 6000 تومان که اگه 120000 تومانم برای 20 گیگ بدی میشه 234000 تومان 1 سال با 32 گیگ ترافیک سالیانه.

یه نظری بدینن مرسی...............................

پروفشنال شیدا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    iran - Tehran

پيش فرض

سلام، منم لایزریم البته چون زیاد دانلود ندارم از خطوط ADSL2 128 استفاده میکنم و تاحالا هم مشگل نداشتم، الان2 ماهی هست استفاده میکنم،
    یه سئوال، دوستان کسی طریقه نصب مودم SmartaxMT ، همونی که خود لایز میده.
    اینم عکسشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام، منم لایزریم البته چون زیاد دانلود ندارم از خطوط ADSL2 128 استفاده میکنم و تاحالا هم مشگل نداشتم، الان2 ماهی هست استفاده میکنم،
    یه سئوال، دوستان کسی طریقه نصب مودم SmartaxMT ، همونی که خود لایز میده.
    اینم عکسشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این مودم نیازی به تنظیمات نداره
    خودش اتو تنظیم هست

پروفشنال شیدا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    iran - Tehran

پيش فرض

این مودم نیازی به تنظیمات نداره
    خودش اتو تنظیم هست
    آره، اینطوری، من فکر کردم تنظیمات خواصی داره، ولی مثل اینکه نداشت

داره خودمونی میشه MehrZaad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزيز
    من ميخوام از لايزر Adsl2 بگيرم ،
    لطفاً کسانی که در تهران با اين شرکت کار ميکنند بفرمايند آيا از سرعت ، پاسخگويی
    و... راضی هستند؟ چه مدت برای رانژه کردن خط زمان صرف ميکنن و...

با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •