تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 1081 اولاول 123456713531035031003 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 10803

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

پروفشنال Sina.G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Kish Island

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان . موقع بال اومدن ویندوز و شروع به کارِ کاسپر ، این آنتی ویروس شروع میکنه به چک کردن یه چیزهایی ( که البته نمیدونم چیه ) . البته این کار مفیده ولی یه کم بالا اومدن ویندوز رو به تاخیر میندازه . میشه بگید چطوری میتونم توی تنظیماتش این خاصیت رو خاموش کنم؟
    خیلی مرسی.

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

سینا جون سلام
    از سر برگ Setting گزینه ی On-Deman Scan Tasks رو انتخاب کن بعد روی تک تک گزینه ها مثل Scan at the system startup (که 3 تا گزینه هستند) کلیک کن و Properties رو بزن بعدشم Configure... رو بزن بعدش از سربرگ Schedule تیک قسمت Enable Schedule Scan رو برای هر سه مورد یعنی Scan My Computer و Scan Removable Drives و Scan at the system startup بردار اونوقت سرعت بالا اومدن ویندوزت تقریبا مثل حالت معمولی میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezaninja's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    کوچه ها

پيش فرض

آفرین به این کاسپر خودمون

بهترین آنتی ویروسی که تا حالا دیدم
    یکی از کارهای خوبش این که وقتی میخواهی بعضی از سی دی های قفل دار مثلا آموزش هک کپی کنی نامرد دو سه تا ویروس میندازه رو کامپیوتر که به سخت افزار آسیپ میروسونه اما این کاسپر همه اش پاک میکنه واصلا اجازه کپی شدن رو کامیوتر نمیده

با کاسپر همیشه راحت هر فایل یا برنامه ای را یدون ترس از ویروسی شدن رو کامیوتر تون نصب کنید

داره خودمونی میشه ArAP30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    آقا مسعود در صفحه قبلی لینک license key رو گذاشته ولی برای آپلود فراموش کرده پسورد فایل آپلود رو بزاره....من license key با اعتبار تا 2006.10.16 رو گذاشتم که برای آپلود از این سایت پسورد زیر رو وارد می کنید:

88231

license key for kaspersky antivirus 5.0.388:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

l موفق باشید

آخر فروم باز royaye_talkh55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    کارمانیا(نام قدیم کرمان)

2

سلام ميگم اين آنتي ويروس حال منو تو آپديتش گرفته الان 58 دقيقه داره آپديت مي شه ولي31 درصد من بايد سه ساعت از اينتر نت بذارم تا اين آپديت بشه سرورش خيلي ضعيف عمل مي كنه

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

من مشکلی که شما میگی رو ندارم فوقش وقتی از نو نصبش می کنم 4.5 مگ آپدیت داره که در عرض 20 دقیقه خلاص!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud.ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

ArAP30 :
    سلام
    آقا مسعود در صفحه قبلی لینک license key رو گذاشته ولی برای آپلود فراموش کرده پسورد فایل آپلود رو بزاره....من license key با اعتبار تا 2006.10.16 رو گذاشتم که برای آپلود از این سایت پسورد زیر رو وارد می کنید
    عزیز جون
    اگه پست منو که صفحه قبلی هستش دقیقا مرور کنی اون زیر جلو عبارت Password : رمز رو هم نوشتم
    ولی قابل توجه شما که اون فایل فایل لایسنس نیست بلکه Patch یا وصله ارتقایی کاسپر به نسخه جدید 5.0.390 هستش که بنا به درخواست دوستان آپلود شد

لینک اون پست :

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

با سلام.
    از دوستان كسي ميتونه فايل يا patch آپديت كاسپر pro به ورژن 390 را آپلود كنه؟
    با تشكر.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud.ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

همیلتون جان سلام
    آقا از بابت اون فایل قبلی معذرت میخوام ظاهرا پسوردش حالا نمیدونم به یک شکل عجیب و غریبی تغییر کرده در صورتیکه من مطمئن هستم پسورد همونی است که قبلا اعلام کرده بودم
    فایلها رو دوباره براتون اپلود کردم

لینک :

اگه نباشه جاش خالی می مونه gholam14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض مشكل آپديت نشدن كاسپر

دوستان سلام:
    من روي كامپيوترم Kaspersky Internet Security2006Beta دارم كه بعدازتمام شدن مدت زمان كارش ازكارافتادهرچي گشتم سريالش راپيدانكردم بالاخره باعقب بردن تاريخ كامپيوتربه چندماه پيش دوباره شروع به كاركردالبته من نسخه ديگري هم ازكاسپردركامپيوترم دارم ولي اين يك چيزديگري است واقعا عالي بودوالبته هست.بعدازعقب بردن تاريخ كامپيوتردوباره آنرانصب كردم وشروع به كاركردوآپديت هم ميشدولي الان دوسه روزاست كه آپديت نميشه ونميتواندازسرورش چيزي دانلودكندخواهش ميكنم اگركسي ميتواندكمكم كندياحداقل يك لينك بذاردكه بشودهمين نسخه رادوباره دانلودكردچون من هرچي ازاين نسخه تعريف كنم كم است كامپيوترمن تاحالاچندبارويروسي شده ولي ازوقتي كاسپر دارم ديگه خيالم راحته وچه فايروال قدرتمندي داردحتي اجازه آپديت شدن خودكامپيوتردرسايت مايكروسافت رابصورت اتوماتيك نميدهدوحتما بايدازشمااجازه بگيرد.مطلبم زيادشد ببخشيدلطفااگركسي ميتواندراهنمايي كند.قربان همگي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •