تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 12 اولاول ... 289101112
نمايش نتايج 111 به 120 از 120

نام تاپيک: گوشی های سمینار بارسلونا معرفی شدند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

سامان خان خواهشا پر رو نشو!من پته ی دو شرکت سونی اریک و نوکیا رو ریختم بیرون!!!وگرنه باز هم میگم نوکیا بهتر از سونی اریک هست!این کاملا از محصولاتی که تا کنون تولید کردند مشخصه!شاید سال دیگه سال سونی اریک باشه!که باز هم بعید میدونم1چون هیچ وقت یک گوشی موبایل رو با پاکت پیسی مقایسه نمیکنند و ایکس پریا یک پاکت پی سی هست و طرفداری خاص خودشو داره!اما ان96 یک گوشی سوپر مولتی مدیای کامل هست!!!!

نه دیگه.تو فقط از افکار پلید نوکیا حرف زدی
    از محصولات Se چی مشخصه؟اینکه رفته در اولین گام یه PPc با این قابلیت ها زده چی مشخصه؟شاید نه.حتما امسال سال سونی اریکسونه.مگه اینکه نوکیا هم یه تکونی به خودش بده و هی نری 8GBبه حافظه موبایلاش اضافه کنه و با یه اسم دیگه بده بیرون

هیچ وقت یک گوشی موبایل رو با پاکت پیسی مقایسه نمیکنند و ایکس پریا یک پاکت پی سی هست و طرفداری خاص خودشو داره

مقایسه که میکنم هیچ..توی سرش هم میزنه !!
    این و به Mr.k2 خودتون بگو نه ما.من و Corey که زبونمون مو در آورد از بس بهش گفتیم

!اما ان96 یک گوشی سوپر مولتی مدیای کامل هست!!!!
    یعنی یه اسباب بازی کامل
    نوکیا هرچی قابلیت تو همه گوشی هاش داشته جمع کرده ریخته تو N96 که جلو Se کم نیاره.که بازم کم آورد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

که شمایلش فقط عوض شده نسبت به n95 8gb
    کاش شکلش عوض شده بود
    رفته N81 رو با N95 8GB قاطی هم کرده این N96 در اومده

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

2

شما شمردی ؟؟ نه که برای سیمبین برنامه نیست ...یه چیزی بگو که بگنجه ...حرف مفت نزن ...

عمرا بتونه به iMate Ultimate برسه !

فعلا که داره تولید میشه ...سونی داره با تکنولوژی چند سال پیش پاکت پیسی LCD میزنه !!!

همین ایکس وان هم اگر LCD و سخت افزار ن 96 رو داشت باطریش اصلا دوام نمیاورد...تا روشنش میکردی خاموش میشد !

منم همین پیشنهاد رو به شما میکنم !

برین کنید !!

شما شمردی ؟؟ نه که برای سیمبین برنامه نیست ...یه چیزی بگو که بگنجه ...حرف مفت نزن ..
    آره شمردم .. اولن تعداد برنامه های سیمبین عمرا به پای ویندوز موبایل برسه که هر روز دارن برنامه واسش مینویسن... برنامه های سیمبین رو با ویندوز موبایل مقایسه میکنی ؟؟؟؟ برنامه ادیت فایلهای آفیسشو ببینی فقط از هوووش میری !!! ...بعدش خوبه خودم این حرفا رو یاد دادم.....برو بابا جیقی !! ( اینم یاد بگیر)

عمرا بتونه به iMate Ultimate برسه !
    فعلا که گرفته و ازش رد شده...چند صفحه قبل لینک مقایسه دادم...چشاتو باز کن برو مقایسه کن ...با آخرین مدل imate ultimate ...رو هوا یه چیزی نپرون ...همین imate که میگی اولا ppc هاشو htc میزد با مارک imate میومد تو بازار ...میبینی حالا چه غولی شده خودش....

فعلا که داره تولید میشه ...سونی داره با تکنولوژی چند سال پیش پاکت پیسی LCD میزنه !!!
    عجب htc tuch و tytn II و ....تکنولوژِی چند سال پیشو دارن

همین ایکس وان هم اگر LCD و سخت افزار ن 96 رو داشت باطریش اصلا دوام نمیاورد...تا روشنش میکردی خاموش میشد
    بابا نگو این خزعبلات و !!! اینو اگه تو فروم های خارجی بگی بهت میخندن... حالا خوبه سونی خودش لپتاپ میزنه...باتریهاشو که خودش میزنه هیچ ...باتری لپتاپهای کمپانی معروف دنیا رو سونی میزنه !!! این چرت وپرتا رو کی یادت داده ؟ ....

آهای MR.K2 .... اطلاعت نداری...جواب پستای علمی منو با خزعبلات جواب میدی ....من دیگه وقت ارزشمند خودمو نمیزارم با تو یکی کل کل کنم...برو بگو بزرگترت بیاد

حـــــرفـه ای Sasan Info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حالم از این تاپیک و یه سری کاربراش بهم میخوره
    اگه دست خودم بود میدونستم باهاتون چی کار کنم
    آره تند صحبت میکنم چون بد جور کفر آدم رو در میارید

شما فعلا با این حال کنید x1 زیادیتونه:

(r300)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

آره شمردم .. اولن تعداد برنامه های سیمبین عمرا به پای ویندوز موبایل برسه که هر روز دارن برنامه واسش مینویسن... برنامه های سیمبین رو با ویندوز موبایل مقایسه میکنی ؟؟؟؟ برنامه ادیت فایلهای آفیسشو ببینی فقط از هوووش میری !!! ...بعدش خوبه خودم این حرفا رو یاد دادم.....برو بابا جیقی !! ( اینم یاد بگیر)

فعلا که گرفته و ازش رد شده...چند صفحه قبل لینک مقایسه دادم...چشاتو باز کن برو مقایسه کن ...با آخرین مدل imate ultimate ...رو هوا یه چیزی نپرون ...همین imate که میگی اولا ppc هاشو htc میزد با مارک imate میومد تو بازار ...میبینی حالا چه غولی شده خودش....

عجب htc tuch و tytn II و ....تکنولوژِی چند سال پیشو دارن

بابا نگو این خزعبلات و !!! اینو اگه تو فروم های خارجی بگی بهت میخندن... حالا خوبه سونی خودش لپتاپ میزنه...باتریهاشو که خودش میزنه هیچ ...باتری لپتاپهای کمپانی معروف دنیا رو سونی میزنه !!! این چرت وپرتا رو کی یادت داده ؟ ....

آهای MR.K2 .... اطلاعت نداری...جواب پستای علمی منو با خزعبلات جواب میدی ....من دیگه وقت ارزشمند خودمو نمیزارم با تو یکی کل کل کنم...برو بگو بزرگترت بیاد
    تایید میشه
    Mr.K2 منم دیگه باهات کل کل نمیکینم .بگو بزرگترت بیاد .یا هم هر وقت نوکیاتون یه PPC زد بیاین جوابتون رو میدیم.(بره با آیمیت و HTC و شارپ و .... هم همکاری کنه اشکال نداره)

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

(r300)
    فعلا عکس شاهکار نوکیا میزارم تا حالت بهم نخوره

پروفشنال lopez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    كاشان

پيش فرض

امسال بازار داغی خواهد بود. بازار رقابت بین سونی و نوکیا داغ داغ!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

(r300)
    آخی.بچم حالش به هم خورده .خب بابا چیزی واسه گفتن و دفاع کردن ندارین مجبور نیستین پست بدین
    آره.اگه دست تو بود هم میرفتی رییس شرکت Se رو میکشتی که X1 رو زده و اینجور حال شما رو گرفته

کم آورده رفته عکس r300 رو آورده.وای خدای من

بابا بیاین از SE خواهش کنین هم بهتون سیمبیان ULQ میدیم که انقدر تو کف یه موبایل تاچ سیمبیان نمونید(2 ساله تو کف یه سیمبیان ULQ موندن)
    بعد اگه دیدیم بچه های خوبی هستین باهاتون همکاریمیکنیم. بهتون ویندوز موبایل هم میدیم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

امسال بازار داغی خواهد بود. بازار رقابت بین سونی و نوکیا داغ داغ!!!

کجاش داغه
    نوکیا چیکار کرده که داغ باشه؟
    اومده N95 8GB رو با N81 قاطی هم کرده به اسم N96 معرفیش کرده
    با این میخواد با Se رقابت کنه
    نمیدونم این نوکیا کی میخواد دست از سر این سیمبیان برداره

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

آخی.بچم حالش به هم خورده .خب بابا چیزی واسه گفتن و دفاع کردن ندارین مجبور نیستین پست بدین
    آره.اگه دست تو بود هم میرفتی رییس شرکت Se رو میکشتی که X1 رو زده و اینجور حال شما رو گرفته

کم آورده رفته عکس r300 رو آورده.وای خدای من

بابا بیاین از SE خواهش کنین هم بهتون سیمبیان ULQ میدیم که انقدر تو کف یه موبایل تاچ سیمبیان نمونید(2 ساله تو کف یه سیمبیان ULQ موندن)
    بعد اگه دیدیم بچه های خوبی هستین باهاتون همکاریمیکنیم. بهتون ویندوز موبایل هم میدیم
    باز همین r300 موج am میگیره و خودش نوآوریه
    حالا نمیدونم امسال نوآوری نوکیا چی بوده آهان یادم اومد ان81 رنگ کردن شد ان96

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •