تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: ماشین حساب کاسیو Casio fx-5800P

داره خودمونی میشه Renoir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض ماشین حساب کاسیو Casio fx-5800P

سلام
    میخواستم بدونم میشه با ماشین حساب 5800 کاسیو برای فرمولهای محاسبات عددی برنامه نوشت؟
    دفترچه راهنما شو دارم ولی سر در نیاوردم که چطوری همچین فرمولهایی مثل (دوبخشی) و (نابجایی) و (نیوتن رافسون) و (تکرار ساده) و (تفاضلات تقسیمی نیوتن) و (پیشرو و پسرو نیوتن) و (تفاضلات مرکزی) و (حداقل مربعات) و (انتگرال به روش ذوزنقه و سیمسون و میانی) میشه براش نوشت؟ اگه کسی میتونه بنویسه یا برنامه هاشو نوشته که با کابل بریزم تو ماشین حسابم در هر 2 صورت هزینشو هم میدم.

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

در آغاز فعالیت nazanin1000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام باید برنامه اشو بنویسی .
    من با کاسیو 3600 کار کردم.برای آنالیز عددی و همه برنامه هایی که گفتی ازش استفاده کردم. فکر کنم مال شما که مدلش بالاتره باز بتونی از همون روش برنامه نویسی استفاده کنی.
    اگه با سرچ اینترنت به نتیجه نرسیدی راهنمای کار با ماشین حساب های مدل 3600 رو سرچ کن شاید به دردت بخوره.
    مشکل دفترچه راهنماهای اینا اینه که برنامه نویسیو توش یاد نمیده.
    موفق باشی.

در آغاز فعالیت nazanin1000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام.

این که برای شما میفرستم برای کاسیو قابل برنامه نویسی3600 است.
    آدرس:
    [URL]http://s1.picofile.com/file/6696012072/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87_%D9%86%D9%88% DB%8C%D8%B3%DB%8C.pdf.html[/URL

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

4. این کاربر از nazanin1000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام من همه این روش ها رو نوشتم و در دانشگاه های تهران با مبلغ ناچیزی در اختیار همه است در صورت نیاز ایمیل بزنید روش ها قدم به قدم بوده و مثل حل دستی معادلات است و فقط شما بعد از وارد کردن صورت مسئله تا آخر کلید EXE را می زنید

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

فراموش کردن ایمیلم رو بزارم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    میخواستم بدانم آیا امکان حل مسایل ماتریسی با این ماشین حساب وجود دارد؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض محاسبات عددی

سلام
    میخواستم بدانم آیا امکان حل مسایل ماتریسی با این ماشین حساب وجود دارد؟؟؟

بله. ماشین حساب کاسیو 5800 ماتریس 10*10 رو حل می کنه. ولی با برنامه ای که من نوشتم می شه تا ماتریس 20*20 هم حل کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام من ماشين حساب casio fx 5800p دارم تاحدي برنامه نويسي باهاش رو بلدم اما يه سري برنامه هاي آماده مي خوام ك تو محاسبات عددي و مهندسي برق كاربرد داشته باشه
    ايميل هم زدم اما جوابي نگرفتم
    الان برنامه ي دترمينان و معكوس ماتريسي ميخوام ك بشه درايه هاي مختلط هم توش وارد كرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض باسلام لطف میکنید برنامه های 5500 p را برایم ایمیل کنیدباید با کابل از کامپیوتر دریافت کنیم.

با سلام من دانشجو هستم ولی روش دادن برنامه را دفترچه اش خوب توضیح نداده کمک مکنید یعنی بزرگواری کنید ارادتمند شما محمد نصرالهی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام ماشین حساب 5800 بگیرم ولی نمیدونم میشه با این ماشین حساب انتیگرال معییین یا نامعیین حل کرد؟ (بدون برنامه نویسی ؟یا با برنامه نویسی ؟) ممنون میشم دوستان جواب بدن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •