تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 34 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 338

نام تاپيک: راهنمایی برای خریدن بهترین نوع Dvd خام

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

6

اول اینکه من عکس نذاشتم و فیلم گذاشتم.شما بجای جوابهای بی معنی اول برو فیلمی که گذاشتم و دانود کن بعدم مثل فیلمی که من گذاشتم و از همین درایو مجاری بزار.

در ثانی شما چقدر پست بیهوده میزنی!سه تا پست زدی که یک عکسو بزاری؟
    ثالثا,پس نمودار عکست کو!؟
    یک نصیحت دوستانه هم دارم.اگه خودت توانایی انجام کاری رو نداری به دیگران تهمت نزن.من که مارک اون سی دی رو نگفتم که شما فکر کردی ماله بابامه و دارم تبلیغشو میکنم!
    1-که من معنی پاراگراف اول شما را نمی فهمم بهتر است ویرایش کنید

2-منظور شما از "فیلم گذاشتم" چی ؟
    ما که چیزی برای دانلود کرن پیدا نکردیم

3-اگر درست نگاه می کردی یک عکس نمی دیدی (دو تا عکس است)
    اینجوری گذاشتم تا متوجه فرق عکس ها بشید

4 - شما میتوانید بگید چرا سی دی تون id نداره
    (چون با مقایسه با عکسی که من گذاشتم و حاصل چک کردن یک درایو مجازی است،کاملا مشابه به نظر میرسه زیرا من هر سی دی و دی وی دی را که چک کردم یک id بخصوص داشت و فقط در مورد درایو مجازی ما به id نرسیدیم)
    و موارد دیگه تشابه بین عکس شما و من نیز شاهدی بر این ادعا است مثل :
    c1 وc2 errors ها و موارد دیگه

5-من نگفتم شما دارید تبلیغ میکنید . شما یک شیطنتی کردید و حاضر به قبول کردن واقعیت نیستید

امیدوارم شما قانع شده باشید

داره خودمونی میشه Hossein-GMail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ تمدن همدان

2

این چند روزه که نبودم حسابی تاپیک رو منحرف کردید!

1-برای تست کیفیت DVD ها توسط nero cd/dvd speed حتمآ از دی وی دی رایتر باید استفاده بشه و همچنین برای تست CD ها هم از سی دی رایتر(یا دی وی دی رایتر) در غیر اینصورت با نتایج غیرواقعی مواجه خواهید شد.
    به راهنمای برنامه مراجعه کنید.

2-به طور منطقی هیچ سی دی یا دی وی دی وجود نداره که کیفیت 100 رو داشته باشه(پس بیخود رو این موضوع بحث نکنید)
    چشم.تمامی پستهای بی مورد رو پاک میکنم.
    Last edited by Hossein-GMail; 17-04-2008 at 23:27.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

اگه بخوای پیدا میشه!

دلیل اینکه این سی دی آی دی نداره هم چون این سی دی سفارشی و معمولی نیست.باور کن نمیتونم بگم واسه چی,اگر نه حتما میگفتم.
    در ضمن من چون تا حالا احتیاجی به درایو مجازی نداشتم تا حالا روی سیستمم درایو مجاری نصب نکردم .(بلدم نیستم!)
    راستی نگفتی چرا عکست نمودار نداره!

ايني كه گذاشتي كه من قبلا دانلود كرده بودم و برنامه Nero CD-DVD Speed است كه من خودم دارم . حالا شايد ورژنشون فرق كنه كه زياد مهم نيست

قبول مي كنم نمي توني درباره سي دي هات توضيح بدي . ولي سي دي هاي من كه سفارشي نيست چند تا تست كردم برات عكسشون رو مي زارم .
    توي اين عكس ها شباهت ها زيادي وجود داره همون طوري كه در عكس هاي قبلي وجود داشت.
    نمودار هم كه خواستي توي اين عكس ها وجو داره . حالا چرا براي بعضي نمودار مي ده و براي بقيه نميده ،شايد مربوط به نوع ايمج گرفتن يا نوع برنامه داشته باشه(اميدوارم راضي شده باشي(نمودار را ميگم))

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

اينم يك عكس ديگه
    قبول كردي يا بازم عكس بايد بزارم

پروفشنال bahareh_bus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

این چند روزه که نبودم حسابی تاپیک رو منحرف کردید!

1-برای تست کیفیت DVD ها توسط nero cd/dvd speed حتمآ از دی وی دی رایتر باید استفاده بشه و همچنین برای تست CD ها هم از سی دی رایتر(یا دی وی دی رایتر) در غیر اینصورت با نتایج غیرواقعی مواجه خواهید شد.
    به راهنمای برنامه مراجعه کنید.

2-به طور منطقی هیچ سی دی یا دی وی دی وجود نداره که کیفیت 100 رو داشته باشه(پس بیخود رو این موضوع بحث نکنید)

داره خودمونی میشه Hossein-GMail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ تمدن همدان

1

ای خدا...!بابا جان اون برنامه Nero Speed نیست!3 تا فایل تصویریه!!!فرمت دوتاشم gif,swf است.
    در ضمن به دلیل فرمایشات منطقیbahareh_bus جان دیگه در این تاپیک این بحث رو ادامه نمیدم.
    Last edited by Hossein-GMail; 17-04-2008 at 23:46.

آخر فروم باز ganje nahofte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

راستی یک خبر واسه اینطور مسائل و سوالات دارم.
    چند وقت پیش توی اخبار گفت که دانشمندان به این نتیجه رسیدن که عمر مفید دیسکهای نوری استاندارد بین سه الی پنج سال است.البته شرایط نگهداری باید خوب باشه.
    راستی ganje nahofte جان شما که تجربت بیشتره و توی بازاری لطف کن اگه اطلاعاتی در مورد قاب و وسایل نگهداری دیسکهای نوری داری در اختیار ما هم بزار.ممنون.
    کاملا درسته.
    مثلا روی بعضی dvd ها(مثلا فوجی) نوشته 100 سال عمر میکنند در حالی که بعد از 3-8 سال دیگه قابل استفاده نیستند اما اگر از اونها هیچ استفاده ای نکنی و بزاری روی تاقچه واقعا تا 100 سال دیگه هم هیچیشون نمیشه.
    البته عمر دیسکهای نوری و هر وسیله دیگه به طرز استفاده افراد هم بستگی داره. مثلا من چندتا سی دی دارم که بعد از 8 سال هنوز هم قابل استفاده هستند.
    ام در هر صورت عمر متوسط دیسکهای نوری (با توجه به کیفیتشون) بین 3 تا 5 سال می باشد.

برای نگهداری هم بهتره دیسکها رو در قابهای مخصوص یا جلدهای ضد خش قرار دهید. همچنین میتوانید کیفهایی بخرید که از وررقه های ضد خش ساخته شدند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

10

بد نگذره!
    تاپیک و فایل PDF من رو برداشتی اینجا گذاشتی تاپیک رو هم که مهم کردند یه لینک هم به اصلش ندادی؟! بابا ایول!

آدرس تاپیک اصلی:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من توی اون تاپیک ننوشتم که مطلب کپی رایت داره و جای دیگه ای نباید نقل بشه، الآن هم مشکلی با این که اینجا گذاشتیش ندارم، ولی حداقل انقدر از ضمیر اول شخص مفرد استفاده نمی کردی!
    "این مقاله رو براتون گذاشتم"
    "توی این مقاله اون جوری توضیح دادم"
    ...
    چاکریم.
    فعلا.

پروفشنال bahareh_bus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

بد نگذره!
    تاپیک و فایل PDF من رو برداشتی اینجا گذاشتی تاپیک رو هم که مهم کردند یه لینک هم به اصلش ندادی؟! بابا ایول!

آدرس تاپیک اصلی:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من توی اون تاپیک ننوشتم که مطلب کپی رایت داره و جای دیگه ای نباید نقل بشه، الآن هم مشکلی با این که اینجا گذاشتیش ندارم، ولی حداقل انقدر از ضمیر اول شخص مفرد استفاده نمی کردی!
    "این مقاله رو براتون گذاشتم"
    "توی این مقاله اون جوری توضیح دادم"
    ...
    چاکریم.
    فعلا.
    نه دوست عزیز اصلآ بد نمیگذره!

تاپیکی که بنده زدم تنها در موضوع و اون فایل پی دی اف(که من نمیدونستم متعلق به شماست و البته به اسم خودم هم نزدم :یه بار دیگه مقاله رو از اول بخونید!) با تاپیک شما اشتراک داره و اینجانب هیچگونه کپی پیستی انجام ندادم.دوستان گرامی میتونند خودشون هر دو مقاله رو با هم مقایسه کنند.
    اینجانب با کمک گرفتن از مقاله شما و مطالب سایت های دیگه و ... این مقاله رو تکمیل کردم.(در متن مقاله هم ذکر شده که حاصل جستجوی مطالب فارسی و انگلیسی در این زمینه هست).

خیلی از مسایلی رو که من در این مقاله توضیح دادم در مطلب شما وجود نداره یا به طور جزیی بهش پرداخته شده و حتی یه نظم درست و حسابی هم نداشته.

شما لطف کن به جای طلب کار بودن یه بار دیگه مقاله رو از اول بخون (اصلآ 5 درصد هم با مقاله شما اشتراک نداره!)

قرار نیست هر کس که اومد در رابطه با دی وی دی مطلب نوشت از مقاله شما استفاده کرده باشه!!

خوش باشید!

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

حرف منم همینه ولی کو گوش شنوا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •