تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 34 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 338

نام تاپيک: راهنمایی برای خریدن بهترین نوع Dvd خام

داره خودمونی میشه Hossein-GMail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ تمدن همدان

1

'bahareh_bus'جان این و ببین حال کن:
    Last edited by Hossein-GMail; 27-03-2008 at 03:44.

پروفشنال bahareh_bus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

به نظر من شما کاملا در اشتباهی.برای خود من بارها پیش اومده که تعدادی سی دی یا دی وی دی رو در شرایط کاملا یکسانی(سرعت,حجم,نوع رایتر و ...) به طور هم زمان رایت کنم.اما بعد از یک مدت یکیشون سالمه سالم,اما اون یکی با مشکل مواجه شده.
    در ضمن به نظر من فقط نباید که به پولش فکر کرد.اصلا چرا باید بخاطر مقدار ناچیزی تفاوت قیمت از یک تولید کننده که اصلا برای کیفیت و در نهایت مشتری خودش ارزشی قائل نیست خرید کرد؟
    همین مسائل باعث شده که در کشور ما همه برای خرید یک کالای با کیفیت با مشکل مواجه بشن.
    دقیقآ همه گفته های شما رو تایید می کنم.
    متاسفانه اکثر افراد حاضر نیستند بابت این مسایل هزینه کنند و در نهایت به خاطر همین سهل انگاری ها خسارات جبران ناپذیری رو متحمل میشن.
    انگار بین همه جا افتاده که دیسک های نوری اجناس بی اهمیتی هستند و نباید براشون هزینه کرد حتی 20 تومن گرونتر!! و در هنگام خرید همیشه ارزانترین دیسک رو انتخاب می کنند!

البته قبول دارم که برای مصارف تجاری خرید دیسک های با کیفیت به صرفه نیست ولی حداقل برای ارشیو های مهم خودتون هزینه کنید تا بعدآ دچار پشیمانی نشید.

کف می کنیم!!!!!!!!
    99% رو دیده بودم ولی 100% !!!!
    چنین چیزی امکان نداره مطمعنی که fake نیست؟!شاید با فتوشاپ دستکاری کردند.

خیلی عجیبه...!

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

دوست عزیز شما درایو مجازی تون روی فکر کنم چک کردید
    این کارها درست نیست

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

دوست من اگه دقت کنید عرض کردم شرایط کاملا یکسان!!!
    من همیشه دی وی دی رو با سرعت4 و سی دی رو 24رایت میکنم.یک باربر روی دوتا دی وی دی (یکیMaxell و یکی DataLife) اطلاعات مشابهی با سرعت 4xرایت کردم.بعد از حدودا سه ماه بعضی از اطلاعات DataLife خونده نمیشد.در صورتی که دی وی دی کاملا سالم و بدون هیچ خط یا خشی بود.
    صحبت شما هم در مورد هارد دیسک کاملا متین.اما بحث در مورد کیفیت سی دی و دی وی دی هست نه برتری هارد یا سی دی و دی وی دی با هم!در ضمن مثل اینکه اصلا شما با مشکلات غیر قابل پیش بینی و آسیبهای جبران ناپذیر هارد آشنایی نداری
    دقیقآ همه گفته های شما رو تایید می کنم.
    متاسفانه اکثر افراد حاضر نیستند بابت این مسایل هزینه کنند و در نهایت به خاطر همین سهل انگاری ها خسارات جبران ناپذیری رو متحمل میشن.
    انگار بین همه جا افتاده که دیسک های نوری اجناس بی اهمیتی هستند و نباید براشون هزینه کرد حتی 20 تومن گرونتر!! و در هنگام خرید همیشه ارزانترین دیسک رو انتخاب می کنند!

البته قبول دارم که برای مصارف تجاری خرید دیسک های با کیفیت به صرفه نیست ولی حداقل برای ارشیو های مهم خودتون هزینه کنید تا بعدآ دچار پشیمانی نشید.

کف می کنیم!!!!!!!!
    99% رو دیده بودم ولی 100% !!!!
    چنین چیزی امکان نداره مطمعنی که fake نیست؟!شاید با فتوشاپ دستکاری کردند.

خیلی عجیبه...!

از زحمات شما بسیار متشکرم ولی چند سوال و تناقص پیش آمده که اگه وقت کنم همه آنها را می نویسم
    تا دوستانی که وقت می گذارند و مطالب بسیار زیاد شما را می خوانند دچار مشکل نشوند
    تمامی موارد ذکر شده در زیر به استناد حرف های شما است
    1-در مورد دیوی دی ال جی با توجه به گفته های شما مشکلی نیست
    2-در مورد سامسونگ با توجه به برنامه dvd_identifier_501 این دی وی دی جز بهترین دی وی دی های است که در بازار موجود می باشد ولی در مطلب ذکر شده شما......

3- در مورد fastecو دیتا لایف نیز همین مطلب بالا صادق است نمی دانم شما چرا سعی در خراب کردن این مارک ها دارید

4- همانطوری که شما گفتید به مرور زمان این امتیاز ها کاهش می یابد ولی شما از دی وی دی هایی در بازه زمانی 2002 تا 2007 استفاده کرده ایدو چند سوال همینجا پیش می آید که
    a) شما سال 2002 دی وی دی رایتر داشته اید یا این دی وی دی یک دی وی دی اورجینال است
    b)دی وی دی مورد علاقه شما چند ماهه پیش رایت شده است و لی 90 در صد از بقیه دی وی دی ها عمر طولانی و شرنوشتی نامعلوم داشته اند
    در یک مورد که شما دی وی دی hp را با دوسرعت مقایسه کرده اید اختلاف زمانی آنها 5 سال می باشد که زیاد به نظر می آید

5-دیتا های رایتی نیز در عمر یک دی وی دی و مشکلات بعدی بسیار اهمیت دارد مثلاً در یک دی وی دی mp3 (دی وی دی مورد علاقه شما که در مقاله آن را ذکر کردید ) حداکثر 2000 فایل جا می گیرد که در مقایسه با یک دیتا هی دیگر رقمی کم می باشد

حال شما و دوست عزیز دیگر که با چک کردن یک درایو مجازی به امتیاز 100 رسیده (طنز زیبایی است ) یا در نوشتن و چک کردن وتست گرفتن نا خواسته اشتباه کرده اید یا هدف خاصی داشته اید

با آرزوی موفقیت برای شما

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

در اینکه دی وی دی t-gate دی وی دی خوبی هست شکی نیست ولی
    همین الان من یک دی وی دی t-gate را چک کردم امتیاز 70 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    راستی این دی وی دی از تاریخ رایتش 1.5 ماه می گذرد و البته دی وی دی بازی می باشد

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ تمدن همدان

1

از زحمات شما بسیار متشکرم ولی چند سوال و تناقص پیش آمده که اگه وقت کنم همه آنها را می نویسم
    تا دوستانی که وقت می گذارند و مطالب بسیار زیاد شما را می خوانند دچار مشکل نشوند
    تمامی موارد ذکر شده در زیر به استناد حرف های شما است
    1-در مورد دیوی دی ال جی با توجه به گفته های شما مشکلی نیست
    2-در مورد سامسونگ با توجه به برنامه dvd_identifier_501 این دی وی دی جز بهترین دی وی دی های است که در بازار موجود می باشد ولی در مطلب ذکر شده شما......

3- در مورد fastecو دیتا لایف نیز همین مطلب بالا صادق است نمی دانم شما چرا سعی در خراب کردن این مارک ها دارید

4- همانطوری که شما گفتید به مرور زمان این امتیاز ها کاهش می یابد ولی شما از دی وی دی هایی در بازه زمانی 2002 تا 2007 استفاده کرده ایدو چند سوال همینجا پیش می آید که
    a) شما سال 2002 دی وی دی رایتر داشته اید یا این دی وی دی یک دی وی دی اورجینال است
    b)دی وی دی مورد علاقه شما چند ماهه پیش رایت شده است و لی 90 در صد از بقیه دی وی دی ها عمر طولانی و شرنوشتی نامعلوم داشته اند
    در یک مورد که شما دی وی دی hp را با دوسرعت مقایسه کرده اید اختلاف زمانی آنها 5 سال می باشد که زیاد به نظر می آید

5-دیتا های رایتی نیز در عمر یک دی وی دی و مشکلات بعدی بسیار اهمیت دارد مثلاً در یک دی وی دی mp3 (دی وی دی مورد علاقه شما که در مقاله آن را ذکر کردید ) حداکثر 2000 فایل جا می گیرد که در مقایسه با یک دیتا هی دیگر رقمی کم می باشد

حال شما و دوست عزیز دیگر که با چک کردن یک درایو مجازی به امتیاز 100 رسیده (طنز زیبایی است ) یا در نوشتن و چک کردن وتست گرفتن نا خواسته اشتباه کرده اید یا هدف خاصی داشته اید

با آرزوی موفقیت برای شما
    ببخشید که اینو میگم ولی چرا دائما سعی در تخریب دیگران دارید؟
    اگه شما کمی اطلاعات داشتید متوجه میشدید که این عکس یک درایو مجازی نیست و یک دی وی دی رایتر سامسونگ است.
    واقا برای شما متاسفم که به این سادگی به دیگران تهمت میزنید.
    چون شما از تناقض صحبت کردید بد نیست بدانید که پستهای خود شما پر از تناقض گوییست.مثلا اول میگویید کیفیت دی وی دی مهم نیست و کیفیت رایتر مهمه,و بعد خود شما بدون توجه به گفته خود , دی وی دی Maxell را که جزو گرانهای بازار ایران به حساب می آید را پیشنهاد میدهید(طنز زیبایی است!!!)
    اگه هنوز قانع نشده اید فایلی که در پست بعدی میگذارم را دانلود کنید.
    Last edited by Hossein-GMail; 30-03-2008 at 02:06.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ تمدن همدان

1

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Pas:P30WORLD.COM

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

شما ملاک اصلی تون همون مطلب داخل پی دی اف باشه.در متن مقاله نام سامسونگ رو به عنوان مثال ذکر کردم.

نه اشتباه نکنید!!
    هدف من از تهیه این مقاله تاکید بر روی مارک مشخصی نبود بلکه تنها قصد داشتم تا اطلاعات هر چند جزعی و ناقص رو تا حد توان در این باره بیان کنم تا کاربران محترم با دید باز تری نسبت به کیفیت دیسک ها خرید کنند.
    ولی چون اکثر افراد خواستار معرفی دیسک های خوب و با کیفیت و همچنین معرفی دیسک های بی کیفیت بازار هستند بنا به تجربه شخصی و صدها نفره بسیاری از دوستان و همچنین به استناد دلایل محکم دیگه از برخی دیسک های بی کیفیت بازار اسمی برده شد حالا اگه شما تاکید به کیفیت این دیسک ها دارید میتونید همچنان از این
    دیسک های مزخرف استفاده کنید اگر هم دلیلی برای کیفیتشون دارید بیان کنید تا بقیه دوستان هم بهره ای برده باشند وگرنه ...!

همانطوری که شما گفتید به مرور زمان این امتیاز ها کاهش می یابد
    بله در صورتی که دیسک مورد نظر به خاطر استفاده های مکرر خش های زیادی برداشته باشه یا اسیب فیزیکی بهش وارد شده باشه.

نه من سال 2002 دی وی دی رایتر نداشتم.این تاریخ ها هم چیز مهمی نیست شما زیاد درگیر این مسایل نشو فکر کنم به اینها میگن ایراد بنی اسراییلی!!!

در ضمن دیسکی که سال 2002 رایت شده و هیچ استفاده ای ازش نشده با دیسکی که همین امروز رایت شده فرق چندانی ندارند.

دیتا های رایتی نیز در عمر یک دی وی دی و مشکلات بعدی بسیار اهمیت دارد مثلاً در یک دی وی دی mp3 (دی وی دی مورد علاقه شما که در مقاله آن را ذکر کردید ) حداکثر 2000 فایل جا می گیرد که در مقایسه با یک دیتا هی دیگر رقمی کم می باشد
    من که کلی در این باره تحقیق کردم مطلبی در این رابطه ندیدم یعنی اولین باره که میشنوم دیتا در کیفیت دیسک عامل تعیین کننده باشه!

درایو مجازی به هیچ وجه چنین نتیجه اسکنی رو نمیده!میتونید تست کنید.
    در ضمن این عکس نتیجه اسکن یک سی دی هست نه دی وی دی همچنین از داخل دی وی دی رایتر سامسونگ مدل SH-S203N اجرا شده نه یک درایو مجازی!
    البته من توضیحی در این رابطه ندارم.

در اینکه دی وی دی t-gate دی وی دی خوبی هست شکی نیست ولی
    همین الان من یک دی وی دی t-gate را چک کردم امتیاز 70 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    راستی این دی وی دی از تاریخ رایتش 1.5 ماه می گذرد و البته دی وی دی بازی می باشد
    قرار نیست هر دی وی دی رو که تست کردید نتیجه بالای 90 بده به غیر از دیسک عوامل دیگه ای هم دخیل هستند.
    اگر همه مسایلی رو که در متن مقاله ذکر کردم رعایت کنید اکثر دیسک های شما امتیاز بالای 90 رو میگیرند.

پروفشنال syamak790's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

سلام
    من امروز کلی گشتم اما dvd T-Gate گیر نیوردم
    دیگه maxell گرفتم بسته 10 تایی 5 تومان, گفتم حداقل مطمئنه نسبت به باقی
    علاوه بر پک توی یه کارتون خوشگلم بود

اما الان با برنامه DVD Identifier چک که کردم اینو برام آورد RICOHJPNR03
    که کارخونشو ( Ricoh, Ritek ) زده
    چجوری ؟
    یعنی بدجوری سرم شیره مالیده شد ؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام
    من امروز کلی گشتم اما dvd T-Gate گیر نیوردم
    دیگه maxell گرفتم بسته 10 تایی 5 تومان, گفتم حداقل مطمئنه نسبت به باقی
    علاوه بر پک توی یه کارتون خوشگلم بود

اما الان با برنامه DVD Identifier چک که کردم اینو برام آورد RICOHJPNR03
    که کارخونشو ( Ricoh, Ritek ) زده
    چجوری ؟
    یعنی بدجوری سرم شیره مالیده شد ؟

ممنون
    نه دوست عزیز دیسک شما اصلی هست و ساخت تایوان!
    اطلاعات نسبتآ کاملی از media id این دیسک رو براتون میزارم تا مطمعن بشید:

کد:
    در لینک زیر هم اطلاعات بسیار کاملی در مورد این دیسک وجود داره ، همچنین میزان سازگاری اون با رایتر های مختلف و ...:

کد:
    Last edited by bahareh_bus; 30-03-2008 at 23:15.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •