تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 51

نام تاپيک: تاپيك اختصاصي آنتي ويروس BullGuard

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ممنون بابت نشان دادن این سایت . ولی نیاز به کامل شدن نداره همه چیز را درست و کامل توضیح داده و مشگلاتش هم درست گفته و دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

BulGuard از انحین آنتی ویروس بیت دفندر استفاده میکنه و در شناسایی با بیت دفندر فرقی نداره.
    فایروالش هم Outpost است.
    فقط موتورش مال بیت دفندر هست اپتودیت هاش رو خود بول گارد میده یعنی از نظر ویروس شناسی مثل هم نیستن ایمن هم همینجور اون هم متور بیت رو استفاده میکنه و هم از ظاهر بیت استفاده میکنه ولی اپتودیت هاش رو خود ایمن میده و اصلا قابل مقایسه نیستن

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

4. 2 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض آنتی ویروسهای بولگارد 12

شرکت بولگارد برای کاربران خانگی آنتی ویروس داده :
    آخرین نسخه محصولات این شرکت برای کامپیوتر و نوت بوک نسخه 12 و برای موبایل تا این لحظه نسخه 10 موبایل سکیوریتی هستش .

BullGuard AntiVirus 12

BullGuard Internet Securty 12

BullGuard Mobile Security 10

محصولات آنتی ویروسش از موتور بیت دفندر استفاده کی کنه ، ولی نرم افزارش بهتره .
    محصول موبایل سکیوریتیش یا همون آنتی ویروس موبایلش از تکنولوژی های جونیپر Juniper Network و امکانات خیلی خوبی داره و سیمبین - ویندوز موبایل - اندروید و بلک بری رو پشتیبانی میکنه .

محصولاتش عمومآ 60 روز تریال داره و بعدش باید لایسنسش رو خریداری کنید .

یکی از ویژگی هاش حجم کم آپدیتش هست و پشتیبانی آنلاین بسیار خوبش و اینکه ی برند اروپایی ( انگلیسی ) محسوب میشه .

تو ایران هم ی نماینده داره که الان روی محصول آنتی ویروسش ی تخفیف ویژه گذاشته .

اگه لینک دانلود معتبر سورس فایلش هم بخواهید لطفآ فقط و فقط به وب سایت شرکت یا تولیدکنندش برید و یا فقط وب سایت توزیع کنندش تو ایران ( دورانتاش ) .
    دلیلش رو هم تو بخش دانود اون سایت نوشته که چرا فقط باید از اونجا دانلود کنید .

موفق باشید دوستان
    دیسنا

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

ویرایش ......
    Last edited by jolan57; 08-05-2012 at 22:05.

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

کاسپر و زون هر دو از چک پوینت استفاده می کنند و حتی می شه دیتابیس زون و کاسپر رو به جای هم استفاده کرد. ولی کاسپر بیشتر از زون به بچه آدمیزاد شبیهه! حرف شنوی بیشتری داره و کنار میاد بالاخره. نمی دونم وقتی کاسپر هست، چرا باید انتخاب دیگری داشت؟!
    من خودم البته چون مرض دارم و باید همه شون رو تست کنم، بولگارد رو هم تست کرده ام. کلا چیز جالبی نیست. یقینا اوست هم از اون بهتره. مخصوصا اوست برای اورژانس سیستم های آلوده محشره.

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

شما از بولگارد خوشت نیامد . دلیل نمیشه بیای اینجا بگی اوست بهتره

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

Bullguard Internet Security 2012

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

11. 3 کاربر از AMIR.KIK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

معذرت می خوام! قصد توهین به بولگارد رو نداشتم!
    ضمن اینکه باید دقت داشت تنظیمات کامپیوتر هم در این قضیه دخیله. ممکنه تنظیمات یکی طوری باشه ( نرم افزاری و سخت افزاری) که فلان برنامه توش بهتر اجرا بشه. مثلا من وب روت رو توی لپتاپم دارم و خیلی راحتم ولی وقتی تو دسکتاپ نصب می کنم، یک سوم موارد کامپیوترم شات داون نمی کنه و آخرش باید خودم دستی خاموش کنم. نظر من در مورد کاسپر و اوست و هر برنامه دیگری بر مبنای سیستم های خودم بود و گرایش بیشتر من اصولا به برنامه هایی هست که به جای دیتابیس، به رفتار فایلها نگاه می کنند و این ویژگی باعث می شه که اون برنامه در برابر ویروس های ناشناخته هم توانمند تر باشه. کاسپرسکی هم بیشتر روی رفتار برنامه ها دقت داره همون طور که مثلا کومودو از نظر آنتی ویروس چیزی نداره و بارها بدبخت شده ام ولی از نظر فایروال در حد نامبر وان ظاهر می شه. ولی وقتی می خوام از چیزی کاملا مطمئن بشم که هیچ ویروسی نداره، می برم پیش بنده خدایی که مک آفی داره و اسکن می کنه. ساده تر این که اشتباه محضه اگر کسی فکر کنه حتی با سه تا سکیوریتی سوئیت می شه امنیت داشت. بولگارد هم زمانی برای من عالی بود ولی مزاج آدم ها به مرور تغییر می کنه. بحث خیلی طولانیه و نمی شه اینجا توضیح داد. جسارت نباشه!

13. 2 کاربر از manuch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •