تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: قیمت و مدلهای مختف لپ تا dell inspiron 1520!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

11 قیمت و مدلهای مختف لپ تا dell inspiron 1520!!

سلام لطفا قیمت لپ تاپ مدل 1520 اینسپایرون دل رو بهم بدید و بگید که ایا 1520 مدلهای مختلفی داره؟؟؟لپ تاپ بدون گارانتی هم گیر میاد؟؟؟بزرگترین مرکز فروش لپ تاپ در تهران کجاست!میدونم توی خیابون جمهوریه ولی ادرس مغازه یا مرکز یا پاساژ مخصوص لپ تاپ رو میخوام!!
    Last edited by rainysky50; 07-02-2008 at 23:12.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

همه فروشگاه هایی که تو تهران هست به نام گارانتی میان 30 تا 60 تومن بی جهت روی قیمت می کشند

بهتره بگردی خودت ببینی کجا بهترین قیمت رو دارن ...

دل 1520 هم با کانفیگ های مختلفی هست .... مگه مدل مدل داره ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

فعلا بهترین قیمت ها رو اینجا آنلاین داره :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

1

فعلا بهترین قیمت ها رو اینجا آنلاین داره :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    والله گیج شدم!این سایتی که معرفی کردید به قول شما یه کانفیگ از 1520 رو گذاشته که قیمتش 1 میلیون و 360 هست ولی رم یک گیگ داره و هارد 120 گیگ و گرافیک 256 مگابایت جی تی 8600!با سی پی یوی 2.2 !!اما توی digikala همین مدل 1520 رو با نام کانفیگ d معرفی کرده و رم 2 گیگ با 160 گیگ هارد و گرافیک 8600 جی تی 1 گیگابایت و سی پی یوی 2.2 با قیمت 1 میلیون و 280 تومن میده!!!خواهشا راهنمایی!!ایا میشه خودمون مثلا 1520 با 1 گیگ رم بخریم بعدا به 2 گیگ ارتقائ بدیم؟؟؟همه ی لپتاپ ها قابلیت ارتقا دارند یا فقط برخی از اونها این قابلیت رو داره؟؟؟؟؟؟ فرق گرافیک هایی که در جلوشون m میزاره با بقیه چیه؟؟مثلا توی همین دی جی کالا نوشته :
    8600m gt!!!این یعنی چی؟؟؟یعنی با اینکه گرافیکش 1 گیگابات هست ولی از مثلا 8600 جی تی 256 مگابایت ضعیفتره؟؟؟؟؟؟خواهشا هلپ می!!!REGISTERED USER جان لیاقت شما مدیریت این بخش هست ولی کسی قدرتون رو نمیدونه!!خواهشا این سوالات رو جواب بدید !
    Last edited by rainysky50; 08-02-2008 at 01:18.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

پس چی شد جواب!ناسلامتی هم استانی هستیم!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

بلی .... میتونی رم و هارد رو به راحتی ارتقا بدی ....

همه لپ تاپ ها قابلیت ارتقای رم و هارد تا حد معین شده ( upto ) رو دارند .... در دل ها بعضا سی پی یو و گرافیک (فقط در چند مدل خاص و توسط نمایندگی اصلی که تو ایران هم نیست ) را می تونید ارتقا بدید

نوشته M یعنی اینکه چیپست GPU از سری M nvidia geforce هست و برای قدرت و سرعت گرافیکی بالا در بازی ها روی لپ تاپ ساخته شده .... یه نگاه به review ها در سایت nvidia بکن

اونی که قدرت رو نشون میده عبارت GS و یا GT هست .... مثلا 8600m GT قوی تر از 8600m GS و 8400m هست ...

اون که گرافیکش 1 گیگ هست در اصل یا 256 یا 512 delicate هست و بقیه اش تا 1 گیگ رو share میکنه با رم 2 به بالا ...

قربانت .... من سایت های دیگه به اندازه کافی مدیرم ... اینجا هم فعالیتم رو دوستانه ادامه میدم

یا حق

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

والله گیج شدم!این سایتی که معرفی کردید به قول شما یه کانفیگ از 1520 رو گذاشته که قیمتش 1 میلیون و 360 هست ولی رم یک گیگ داره و هارد 120 گیگ و گرافیک 256 مگابایت جی تی 8600!با سی پی یوی 2.2 !!اما توی digikala همین مدل 1520 رو با نام کانفیگ d معرفی کرده و رم 2 گیگ با 160 گیگ هارد و گرافیک 8600 جی تی 1 گیگابایت و سی پی یوی 2.2 با قیمت 1 میلیون و 280 تومن میده!!!خواهشا راهنمایی!!ایا میشه خودمون مثلا 1520 با 1 گیگ رم بخریم بعدا به 2 گیگ ارتقائ بدیم؟؟؟همه ی لپتاپ ها قابلیت ارتقا دارند یا فقط برخی از اونها این قابلیت رو داره؟؟؟؟؟؟ فرق گرافیک هایی که در جلوشون m میزاره با بقیه چیه؟؟مثلا توی همین دی جی کالا نوشته :
    8600m gt!!!این یعنی چی؟؟؟یعنی با اینکه گرافیکش 1 گیگابات هست ولی از مثلا 8600 جی تی 256 مگابایت ضعیفتره؟؟؟؟؟؟خواهشا هلپ می!!!REGISTERED USER جان لیاقت شما مدیریت این بخش هست ولی کسی قدرتون رو نمیدونه!!خواهشا این سوالات رو جواب بدید !
    سلام

منم می‌خواستم برای برادرم Vosatro 1500 یا Inspiron 1520 بگیرم اما گیج شدم. توی سایتهای ایرانی معمولاً درست و حسابی مشخصات رو نمی‌نویسند. بیشتر دنبال پول هستند. خیلی‌هاشون حافظه کارت گرافیک رو درست نمی‌نویسند مثلاً می‌نویسند 1024 و هیچ‌جا نمی‌گند که این حافظه share هست نه dedicate. فکر کنم بهترین راه مراجعه به مغازه‌های با تجربه زیاد هست. مغازه‌هایی که هر صد سال یه بار لپ‌تاپ میارند، فقط حرف کسانیکه ازشون لپ‌تاپ می‌خرند رو تایید می‌کنند.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

خیلی ممنون!هفته ی دیگه میرم تهران ببینم چی میشه!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام
    سایتی که ذکر شده است یک سایت فروش انواع و اقسام لوازم است و اطلاعات تخصصی در زمینه لپ تاپ ندارد. اینگونه سایتها معمولا اطلاعات و قیمتها را به صورت ادواری (هفتگی و ... ) از بازار جمع آوری کرده و به نوعی دلالی فروش انواع و اقسام لوازم را می کند و در واقع خودشان محصولی برای فروش ندارند و اجناس را بر حسب درخواست مشتری از بازار تهیه کرده و با سودی که روی آن می کشند به فروش می رسانند.
    بهتر است از سایتهای معتبر و تخصصی لپ تاپ در این زمینه استفاده کنید و سراغ اینگونه دلالها نروید.
    حرف M که در ادامه نام سری کارت گرافیک می آید مشتق از کلمه MOBILE بوده و به این معنا است که این سری کارت منحصرا مختص لپ تاپ (به دلیل استفاده از نوع سی پی یو MOBILE در لپ تاپها) می باشد.
    Last edited by ipc110; 08-02-2008 at 20:44.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

یه راهنمایی دیگه!!خواهشا کمک!من توی سایت دی جی کالا متوجه شدم که 1520 ساخت مالزی هست و مدل سی پی یو t7300!!ولی الان توی سایت parslaptop .com متوجه شدم که 1520 ساخت ایرلند داره و سی پی یو t7500 هست!!!حالا کدوم بهتره؟؟؟قیمت 1520 مالزی مربوط به سایت دی جی کالا 1 میلیون و 280 تومن هست در حالی که مال سایت پارس لپ تاپ 1 میلیون و 350 تومن هست!!!تازه یه چیز دیگه اینکه توی digi kala نوشته شده که بلوتوث داره ولی ilink نداره!!در حالی که در سایت پارس لپ تاپ نوشته شده بلوتوث نداره ولی ilink داره!!!به خدا گیج و منگ و ملنگ و خرفت شدم !!!!یکی منو کمک کنه!!!هلپ می!!!!به نظرتون قیمتهای این سایتها مناسب هستند؟؟؟مالزی بهتره یا ایرلند؟؟یه جا خوندم که ایرلند بهتره!!!

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •