تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظرتون این تاپیک خوبه؟ و آیا تاپیک های دیگری هم برای

راي دهنده
4. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • نه، جمش کن

0 0%
  • همین کافیه!

0 0%
  • خوبه و سایر موارد مهم دیگر هم نیاز به تاپیک تخصصی خودش داره!

4 100.00%
صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: [خروجی از ایندیزاین (InDesign)] [فقط مسائل و نکات مربوط به خروجی]

داره خودمونی میشه 3years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خسته نباشید بچه ها
    وقتی خروجی میگیرم (print>adobe pdf) یه فایل txt ایجاد میکنه و خطای زیر رو میده:

%%[ ProductName: Distiller ]%%
    %%[Page: 1]%%
    %%[ Error: undefined; OffendingCommand: 1.#NAN ]%%

Stack:
    265799792

%%[ Flushing: rest of job (to end-of-file) will be ignored ]%%
    %%[ Warning: PostScript error. No PDF file produced. ] %%

البته وقتی صفحه 12-13 رو بیخیال میشم دیگه خطا نمیده.
    علت چیه؟
    ممنون

دو تا صفحۀ آخر رو دوباره ببند، اگر تونستی فایلتو آپلود کن، خیلی قدیما به این ارور تو CS Me برخوردم که با حذف یکی از Objectها درست شد.

اگر بستن اون دو صفحه برات مشکله، می تونی دونه دونه Objectها رو پاک کنی تا ببینی ایراد از کجاست!

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود
    من یک تصویر وکتور را در پس زمینه یک قاب متن قرار دادم و مقدار ترانسپارنسی آن را به 40 رساندم ولی وقتی یک پرینت با چاپگر سیاه و سفید گرفتم هیچ اثری از تصویر در بک گراند نبود. آیا هنگام خروجی باید گزینه ای را فعال می کردم؟
    با سپاس فراوان
    بدرود

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود

وقتي مي خواهم پرينت بگيرم اين پيغام خطا ظاهر مي شود و ديگر هيچ دکمه اي به جز گزينه کنسل کار نمي کند. مشکل از کجاست و چطور حالا کار را پرينت بگيرم؟

با سپاس فراوان
    بدرود

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود
    من یک تصویر وکتور را در پس زمینه یک قاب متن قرار دادم و مقدار ترانسپارنسی آن را به 40 رساندم ولی وقتی یک پرینت با چاپگر سیاه و سفید گرفتم هیچ اثری از تصویر در بک گراند نبود. آیا هنگام خروجی باید گزینه ای را فعال می کردم؟
    با سپاس فراوان
    بدرود

اول از همه دقت کن که تصویر را Non Printing نکرده باشی.

فایل شما pdf یا eps یا چیز مشابه دیگری است؟

اگر این چنین است یکی از دو روش زیر را پیاده کن
    1 . شما باید آن تصویر را به tif تبدیل کنید و یا خود وکتور اصل را در فایل قرار دهید.

2 . اگر به هر دلیلی نمی توانی وکتور اصل را در فایل قرار دهی و مجبور به استفاده از فیال pdf ، eps و یا مشابه آن هستی موقع خروجی در قسمت Advanced تیک گزینۀ Pdf را بردار.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود

وقتي مي خواهم پرينت بگيرم اين پيغام خطا ظاهر مي شود و ديگر هيچ دکمه اي به جز گزينه کنسل کار نمي کند. مشکل از کجاست و چطور حالا کار را پرينت بگيرم؟

با سپاس فراوان
    بدرود

شماره صفحات را درست وارد نکردی!

دقت کن که اگر فایل را سکشن بندی کرده باشی دیگر شماره صفحات را نباید خالی وارد کنی

با ید مثلاً اینوری باشه >>>> sec:01

موفق و پیروز باشی

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

اول از همه دقت کن که تصویر را Non Printing نکرده باشی.

فایل شما pdf یا eps یا چیز مشابه دیگری است؟

اگر این چنین است یکی از دو روش زیر را پیاده کن
    1 . شما باید آن تصویر را به tif تبدیل کنید و یا خود وکتور اصل را در فایل قرار دهید.

2 . اگر به هر دلیلی نمی توانی وکتور اصل را در فایل قرار دهی و مجبور به استفاده از فیال pdf ، eps و یا مشابه آن هستی موقع خروجی در قسمت Advanced تیک گزینۀ Pdf را بردار.
    درود
    نه گزینه Non Printing را دست نزدم. فایل من هم فرمت EPS هست. تیک گزینه pdf هم که بطور پیش فرض خاموش هست. پس مشکل از کجاست؟

دقت کن که اگر فایل را سکشن بندی کرده باشی دیگر شماره صفحات را نباید خالی وارد کنی

موفق و پیروز باشی
    شماره صفحات را بطور اتوماتیک وارد کردم و اگر صفحه ای را برداشته باشم خوب برنامه بطور اتوماتیک تغییر را انجام می دهد. و کنترل کردم دیدم هم شماره صفحات و هم شماره فصلها درست و پشت سر هم قرار دارد و چند صفحه اول را هم که هیچ شماره و مستری در آن بکار نبردم برایش مستر None را تعریف کردم ولی دوباره همان پیغام آمد.

با سپاس از توجه ات به سوالات
    موفق باشی
    بدرود

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود
    نه گزینه Non Printing را دست نزدم. فایل من هم فرمت EPS هست. تیک گزینه pdf هم که بطور پیش فرض خاموش هست. پس مشکل از کجاست؟

شماره صفحات را بطور اتوماتیک وارد کردم و اگر صفحه ای را برداشته باشم خوب برنامه بطور اتوماتیک تغییر را انجام می دهد. و کنترل کردم دیدم هم شماره صفحات و هم شماره فصلها درست و پشت سر هم قرار دارد و چند صفحه اول را هم که هیچ شماره و مستری در آن بکار نبردم برایش مستر None را تعریف کردم ولی دوباره همان پیغام آمد.

با سپاس از توجه ات به سوالات
    موفق باشی
    بدرود

موقعی که گزینۀ Over Printing را فعال می کنی زمینه دیده می شود؟
    اگر می توانی فایل ایندیزاین را با RAR فشرده کن و بفرست.

منظور من از شماره صفحات، شماره هایی است که شما موقع خروجی / پرینت وارد می کنی.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

8

موفق و پیروز باشی
    درود
    این تصویر مسترهایی است که درست کردم و یک سوال و نکته عجیب برایم پیش آمده . من برای هر فصل یک New Master ساختم. برای ساخت بعضی از فصلها جابجا از فصلهای دیگر عمل کردم. یعنی در کادر New Master < Based on Master که می گوید این فصلی را که می خواهید درست کنید از کدام فصل برگیرد.
    ولی بعد از ساخت فصل جدید تغییرات را در فصل جدیدم مثل وارد کردن شماره فصل و تغییر بعضی عناصر صفحه انجام دادم و اسم فصل هم متفاوت است پس چرا وقتی با موس روی مستری از فصل جدید می روم چیز دیگر در کادر Tooltip متفاوت از اسم همان فصل می نویسد.
    می توانید نامهای جابجا حروف انگلیسی را در جلوی هر فصل ببیند. من حسابی گیج شدم. اگر مشکل از این است. پس چطوری باید فصل جدیدی بسازم ؟ آیا همه فصلها را باید از روی فصل اول بردارم تا مشکل حل شود؟ تا نام همه مسترهایی که می سازم با حرف A مشخص شود؟

نکته دیگر این است که در کادر Print وقتی بصورت پیش فرض گزینه All هست بدون مشکل و اخطار تمام صفحات را خیلی خوب و همان طور که دیده می شود پرینت می گیرد. اما وقتی در فیلد Range صفحاتی را انتخاب می کنم همان پیغام خطا که عکسش را گذاشتم نشان می دهد و روی هر دکمه ای بروم این پیغامم ظاهر می شود به جز کنسل. آیا باید به طریقی در فیلد Range به ایندیزاین گفت چگونه و از کجا چاپ بگیرد. من 17 فصل دارم و شماره صفحات از 1 تا 80 است. بصورت پشت سر هم . در فیلد می نویسم 16- 10 و پیغام ظاهر می شود یا حتی با فصل می نویسم : Sec3:13 باز همین طور.
    راستی اسم شریفتان چیست تا از این به بعد راحت تر گفت و گو کنیم. من مسعود هستم.
    با سپاس فراوان
    بدرود

Last edited by jedivssith; 19-07-2008 at 15:13. دليل: اضافه کردن چند خط مطلب

9. این کاربر از jedivssith بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود
    این تصویر مسترهایی است که درست کردم و یک سوال و نکته عجیب برایم پیش آمده . من برای هر فصل یک New Master ساختم. برای ساخت بعضی از فصلها جابجا از فصلهای دیگر عمل کردم. یعنی در کادر New Master < Based on Master که می گوید این فصلی را که می خواهید درست کنید از کدام فصل برگیرد.
    ولی بعد از ساخت فصل جدید تغییرات را در فصل جدیدم مثل وارد کردن شماره فصل و تغییر بعضی عناصر صفحه انجام دادم و اسم فصل هم متفاوت است پس چرا وقتی با موس روی مستری از فصل جدید می روم چیز دیگر در کادر Tooltip متفاوت از اسم همان فصل می نویسد.
    می توانید نامهای جابجا حروف انگلیسی را در جلوی هر فصل ببیند. من حسابی گیج شدم. اگر مشکل از این است. پس چطوری باید فصل جدیدی بسازم ؟ آیا همه فصلها را باید از روی فصل اول بردارم تا مشکل حل شود؟ تا نام همه مسترهایی که می سازم با حرف A مشخص شود؟

نکته دیگر این است که در کادر Print وقتی بصورت پیش فرض گزینه All هست بدون مشکل و اخطار تمام صفحات را خیلی خوب و همان طور که دیده می شود پرینت می گیرد. اما وقتی در فیلد Range صفحاتی را انتخاب می کنم همان پیغام خطا که عکسش را گذاشتم نشان می دهد و روی هر دکمه ای بروم این پیغامم ظاهر می شود به جز کنسل. آیا باید به طریقی در فیلد Range به ایندیزاین گفت چگونه و از کجا چاپ بگیرد. من 17 فصل دارم و شماره صفحات از 1 تا 80 است. بصورت پشت سر هم . در فیلد می نویسم 16- 10 و پیغام ظاهر می شود یا حتی با فصل می نویسم : Sec3:13 باز همین طور.
    راستی اسم شریفتان چیست تا از این به بعد راحت تر گفت و گو کنیم. من مسعود هستم.
    با سپاس فراوان
    بدرود

در مورد قسمت اول متوجه منظورتان نمی شوم، اما این چیزی که گفتید مشکل نیست و خللی نباید در کار وارد کند.

در مورد قسمت دوم

دقت کنید Sec3:13 این به معنای صفحه سیزدم از فصل سوم نیست ، بلکه یعنی صفحه سیزده از کل کتاب
    که در بخش 3 قرار گرفته است.

امیدوارم گویا بوده باشد.

من وحیدم عزیز

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود

من یک سند را از گزینه Export به PDF تبدیل کردم و آماده است که پرینت بگیرم. (این سند را می خواهم با
    یک پرینتر خانگی چاپ کنم نه چاپ حرفه ای برای کتاب و غیره). پی دی اف را که نگاه می کنم همه چیز عالی است
    و همه چیز مرتب. اما سوالی که داشتم این است که چون می خواهم سند را در کامپیوتری دیگر پرینت بگیرم آیا
    تمام فونتها بدون به ریختگی به همراه سند پی دی اف در موقع خروجی از ایندیزاین Embed شده است یعنی
    تمام فونتها را ایندیزاین به سند پی دی اف معرفی کرده یا نه؟ به نظرم این طور باشد ولی برای احتیاط می پرسم.

با سپاس فراوان
    بدرود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •