تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: تفاوت کیفییت در سیگنالهای دیجیتال (dvi ) و آنالوگ

آخر فروم باز chaos theory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من اشتباه میگم و هیچی بلد نیستم به بزرگی خودتون ببخشید اصلا کیفیت رنگ و تصویر و زمان پاسخگویی خوب crt ها ندارن... و بدترین بدترین ها هستن. تمام
    آقا شما مشکلی داری؟
    خوبه این تاپیک قرار بود منطقی تر پیش بره. راستش من فکر میکنم شما با تکنولوژی روز مانیتور ها مشکل داری و دودستی به crt چسبیدی ولشم نمیکینی .
    خوب اگه قرار باشه منم به شما غیر منطقی , تعصبی و احساسی جواب بدم اینو میگم: نه آقا جون شما ببخش منو . اصلا مانیتور های lcd فقط برای چاپیدن جیب مردم و گرونتر از crt ساخته شدن و کیفیتشون هم به هیچ وجه به crt نمیرسه تو همین تاپیک هم اعلام میکنم هیچ کس lcd نخره که ضرر میکنه.
    !!!!!!!!!(دوستان این بخش طنز این تاپیک بود لطفا جدی نگیرید)!!!!!!

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

آقا شما مشکلی داری؟
    خوبه این تاپیک قرار بود منطقی تر پیش بره. راستش من فکر میکنم شما با تکنولوژی روز مانیتور ها مشکل داری و دودستی به crt چسبیدی ولشم نمیکینی .
    خوب اگه قرار باشه منم به شما غیر منطقی , تعصبی و احساسی جواب بدم اینو میگم: نه آقا جون شما ببخش منو . اصلا مانیتور های lcd فقط برای چاپیدن جیب مردم و گرونتر از crt ساخته شدن و کیفیتشون هم به هیچ وجه به crt نمیرسه تو همین تاپیک هم اعلام میکنم هیچ کس lcd نخره که ضرر میکنه.
    !!!!!!!!!(دوستان این بخش طنز این تاپیک بود لطفا جدی نگیرید)!!!!!!
    احساسی؟!! باشه خوب نقطه ی تفاهممون فکر کنم اینه که هر دو نظرمون این باشه که علمی بحث کنیم و دلایل خودمون رو بیاریم درسته؟ خوب پس من دلایل خودم رو میارم شما هم بیار حداقلش اینه که من میفهمم تعصبی هستم یانه؟! از همدیگه هم میتونیم اطلاعات کسب کنیم و به نتیجه برسیم و با پست های الکی تاپیک رو درپیت(ببخشید)نکنیم چون تاپیک منحرف نشه مطلب رو با dvi و اصلا کار مانیتور و مشکلات crt و LCD رو بررسی میکنیم.حالا نظر تو رو میخام بدونم چون من دقیقا نمیدونم از کجا شروع باید بشه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

احساسی؟!! باشه خوب نقطه ی تفاهممون فکر کنم اینه که هر دو نظرمون این باشه که علمی بحث کنیم و دلایل خودمون رو بیاریم درسته؟ خوب پس من دلایل خودم رو میارم شما هم بیار حداقلش اینه که من میفهمم تعصبی هستم یانه؟! از همدیگه هم میتونیم اطلاعات کسب کنیم و به نتیجه برسیم و با پست های الکی تاپیک رو درپیت(ببخشید)نکنیم چون تاپیک منحرف نشه مطلب رو با dvi و اصلا کار مانیتور و مشکلات crt و LCD رو بررسی میکنیم.حالا نظر تو رو میخام بدونم چون من دقیقا نمیدونم از کجا شروع باید بشه؟
    شرمنده ها اول من جواب حرفت رو میدم . بعد میریم سراغ مباحث علمی. فکر میکنم پست الکی اول رو شما دادی و تاپیک رو داشتی منحرف میکردی ( به قول خودت درپیت).
    گذشته از این حرفا اصلا من واسه همین تاپیک زدم و خودم هم خیلی دلم میخواد از همه چیز یاد بگیرم.
    به نظر من بهتره اول از نسل های مانیتورها و پیشرفت گام به گام تکنولوژی تا الان که رسیدن به lcd ها شروع کنیم و بعد در مورد تکنولوژی های مختلف این نسل یعنی lcd از قبیل همین ورودی های دیجیتال و آنالوگ.به بحث ادامه بدیم(خیلی دوستانه)

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

شرمنده ها اول من جواب حرفت رو میدم . بعد میریم سراغ مباحث علمی. فکر میکنم پست الکی اول رو شما دادی و تاپیک رو داشتی منحرف میکردی ( به قول خودت درپیت).
    گذشته از این حرفا اصلا من واسه همین تاپیک زدم و خودم هم خیلی دلم میخواد از همه چیز یاد بگیرم.
    به نظر من بهتره اول از نسل های مانیتورها و پیشرفت گام به گام تکنولوژی تا الان که رسیدن به lcd ها شروع کنیم و بعد در مورد تکنولوژی های مختلف این نسل یعنی lcd از قبیل همین ورودی های دیجیتال و آنالوگ.به بحث ادامه بدیم(خیلی دوستانه)
    چیزایی رو که اونجا نوشتم با کمی مطلب بیشتر رو اینجا میذارم:
    DVI یا Digital Visual interface از داده های 0 و 1 (اعداد در مبنای 2) برای عبور اطلاعات استفاده میکنه و اطلاعات رو اینطوری منتقل میکنه طوری که انگار کامپیوتر با زبون خودش به مانیتور میگه که چی نمایش بده ...ولی در RGB از سیگنال ها یا همون پالس های آنالوگ مثل قبلا که خط های تلفن هم آنالوگ بودن(البته دامنه فرکانسشون با هم فرق داره ولی هر دو آنالوگند)استفاده میکنه... امکان ایجاد نویز هم داخل آنالوگ بیشتره...چون میدان الکتریسیته یا الکتریکی هر دو شاید بتونن توش تاثیر بزارن. برای دیدن تفاوت واقعی این دو با مانیتور هایی که از کیفیت بالایی برخوردار هستن تفاوت رو بهتر میشه حس کرد.
    این پست اول من بود
    پس به این نتیجه رسیدین که تفاوت دارند.
    خوب خدا رو شکر.
    واینم جواب و کنایه شما که فکر کردید من گفتم اصلا فرقی ندارن...حالا به هر حال بگذریم...در مورد تکنولوژی قدیمی که دیگه استفاده نمیشه من خوشم نمیاد , در مورد تاریخچه هم همینطور.پس همون دومی که گفتی بهتره...در مورد تکنولوژی های lcd وکانکتور ها...به علاوه چند موضوع و ویژگی های دیگه lcd .حالا بهتره که تاپیک اسمش کلی تر شه تا مطلب بزاریم .آرمان اسم رو اگه میشه عوض کن یا خودت یه جحوری سر و سامونش بده.اگه جوابت مثبت بود بگو تا پست های قبلی رو ویرایش کنم جاش مطلب بزارم که اینطوری نباشه...

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

این پست اول من بود

واینم جواب و کنایه شما که فکر کردید من گفتم اصلا فرقی ندارن...حالا به هر حال بگذریم...در مورد تکنولوژی قدیمی که دیگه استفاده نمیشه من خوشم نمیاد , در مورد تاریخچه هم همینطور.پس همون دومی که گفتی بهتره...در مورد تکنولوژی های lcd وکانکتور ها...به علاوه چند موضوع و ویژگی های دیگه lcd .حالا بهتره که تاپیک اسمش کلی تر شه تا مطلب بزاریم .آرمان اسم رو اگه میشه عوض کن یا خودت یه جحوری سر و سامونش بده.اگه جوابت مثبت بود بگو تا پست های قبلی رو ویرایش کنم جاش مطلب بزارم که اینطوری نباشه...
    قربونت برم . آقا گردن ما از مو باریک تره و از همه هم تو این سایت بیسواد تریم.اینجا هم دارم از همین افرادی مثل شما چیز یاد میگیرم و از همتون هم ممنونم.
    در ضمن من فکر میکنم این تاپیک بخاطر اسمش که زیاد جنجالی نیست . تبدیل شده به یه تاپیک دونفره که من و شما فقط توش پست میدیم حتی خود آرمان هم که این پیشنهاد رو واسه تاپیک داد . اصلا نگاه هم به این جا نکرده.در هر صورت واسه من فرقی نداره اینجا یا جای دیگه.
    راستی بهتره از همون قدیم شروع کنیم و یواش یواش به تکنولوژِی جدید برسیم.

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

مونیتور ال جی 19m35 دیجیتاله یا آنالوگ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

معلوم نیس مونیتور من دیجیتاله یا آنالوگ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

معلوم نیس مونیتور من دیجیتاله یا آنالوگ؟
    كلن مونيتورهای LCD و LED ديجيتال هستن و مونيتورهای لامپي يا همون CRT آنالوگ هستن.مونيتورهای لامپی همون قديميا هستن كه پشتشون كشيده هست و حالت مخروطي داره.پشت مونيتورهای ديجيتال صاف هست.
    مونيتور LG 19m35 ديجيتال هست.
    Last edited by paveej; 11-01-2016 at 23:40.

9. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ولی من فکر نکنم دیجیتال یا آنالوگ بودن به ال ای دی بودن و ال سی دی بودن باشه

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ولی من فکر نکنم دیجیتال یا آنالوگ بودن به ال ای دی بودن و ال سی دی بودن باشه
    کلا دیجینال یا آنالوگ بودن اگر اشتباه برداشت نکرده باشم به شکل کابل بستگی داره
    حالا اگر کابل مانیتور طبق شکل های زیر باشه مشخص میشه که آنالوگ یا دیجیتال یا اچ دی ام آی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •