تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 11 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 101

نام تاپيک: میخوام ببینم این الگوریتمی که نوشتم چند مرده حلاجه ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

با سلام Mr.reCoder عزیز ...

تازه فهمیدم که توی چندین نسخه ی قبل یک صوتی احمقانه دادم ....

الان که داشتم نسخه ی 3.5 رو مینوشتم این رو متوجه شدم ...

توی این نسخه سعی شده اون صوتی تا حدودی برطرف بشه و چند تا چیز دیگه به امنیتش اظافه بشه و .....

لینک دانلود نسخه ی 3.5

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    راستی الان که این پست رو زدم یعنی ساعت 1:27 دقیقه من تو یاهو هستم و دوست خوبم اقای Mr.reCoder اگه با ای دی که ساخته بیاد بالا من خیلی خوشحال میشم ...

یا حق ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.reCoder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Binary Land

10 آفرین

امنیتش خوبه!

اما علی ای حال سوراخ گشت!!!!!

اینم لینکش:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----------------------------------
    مثل کرکهای قبلی عمل میکنه!

------------------------------------
    اگه من به اندازه شما API بلد بودم الان تو Microsoft بودم! شایدهم شرکت Borland!!!!!!!

----------------------------------
    با تشکر Mr.reCoder
    Last edited by Mr.reCoder; 16-02-2008 at 09:24.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها aydin_eb7777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز
    سلام
    من که کیف کردم از کارهات
    آقا شما هم یک آموزش از کاراتون بذاری بد نمیشه
    به قول یکی از دوستامون ( زکات علم آموختن آن به دیگران است )
    یک سری هم به هین پست بزنید ممنونتون میشم
    یک برنامه ای هست که اصلاً پک نشده و با دلفی نوشته شده ولی ورژن جدید اینبرنامه که 24 هست را هنوز کسی نتونسته کرک کنه.
    آپلود کردمش 1.4 مگ .
    لطفاً کارتون را با این برنامه شروع کنید که توسط یک برنامه نویس کانادایی نوشته شده و کاملاً حرفه ای
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوست خوبم اقای Mr.reCoder خیلی ممنون بایت این یکی کرک .....

کرک جالبی بود ... زدی همه ی کدهایی که براش نوشته بودم رو پاک کردی از توش و فقط توابع سازندهی پسورد رو گذاشتی ..... ( حدس میزدم که همین کار رو میکنی چون به جز این هیچ راه دیگه ای نداشت )

البته من میتونستم امنیتش رو بالاتر ببرم ولی با خودم گفتم که بزارم اگه این یکی رو کرک کردی بعدا کاملترش کنم .... به همین دلیل نام این نسخه رو 3.5 گذاشتم و از گذاشتن نام Active Page V4 خوداری کردم و به احتمال زیاد خودتون هم دلیلش رو فهمیدین ....

در مورد اینکه گفتی با بلد بودن این همه API باید میرفتی Microsoft باید بگم که من با این همه چیزی که بلدم هنوز هیچی بلد نیستم و هنوز خیلی راه داره تا به اونجا ها برسم ....

منتظر نسخه ی بعدی باش چون یک سری تحولات جدید توش ایجاد میکنم ..... ( البته با این ذهن خلاق شما در کرک کردن برنامه ها بعید نیست که اونم کرک نشه )...

یا حق .....

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Binary Land

1

من هم ممنونم از لطفت. با کرک کردن برنامه هات خیلی چیزها یاد گرفتم!
    یه سوال داشتم. این چیزها رو در مورد Api از کجا میدونی! البته بجز Msdn و Api Guide.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Binary Land

1

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز
    سلام
    من که کیف کردم از کارهات
    آقا شما هم یک آموزش از کاراتون بذاری بد نمیشه
    به قول یکی از دوستامون ( زکات علم آموختن آن به دیگران است )
    یک سری هم به هین پست بزنید ممنونتون میشم
    یک برنامه ای هست که اصلاً پک نشده و با دلفی نوشته شده ولی ورژن جدید اینبرنامه که 24 هست را هنوز کسی نتونسته کرک کنه.
    آپلود کردمش 1.4 مگ .
    لطفاً کارتون را با این برنامه شروع کنید که توسط یک برنامه نویس کانادایی نوشته شده و کاملاً حرفه ای
    با تشکر
    سلام دوست من.

بله درسته زکات علم آموختن آن است.

اما بدلیل مشغله ی کاری نتونستم.
    انشا الله اگه وقت کردم یه آموزشی برای Crackme که آدرس پستش رو دادی بنویسم.

--------------------------------------
    با تشکر Mr.reCoder

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من هم ممنونم از لطفت. با کرک کردن برنامه هات خیلی چیزها یاد گرفتم!
    یه سوال داشتم. این چیزها رو در مورد Api از کجا میدونی! البته بجز Msdn و Api Guide.

با سلام ....

دوست خوبم من قبلنا خیلی در مورد مهندسی نرم افزار و معماری سیستم عامل ها تحقیق کرده بودم و این روش هایی هم که در برنامه نویسیم بکار میبرم و شما ازشون خوشتون اومده حاصل زحمات چند ساله ی من هستش ... و این تکنیک ها و بکارگیری API ها یک منبع ثابت نبوده ..... در ضمن باید یگم که من تا به حال از Msdn و Api Guide استفاده نکردم .... چون زیاد زبان انگلیسیم خوب نیست ..... البته اونجوری هم نیستش که هیچی نفهمم ....

من در کل 17 سال دارم و برنامه نویسی رو از وقتی شروع کردم که سال دوم راهنمایی بودم ..... اگه منم مثل اکثریت از همون اول میرفتم سراغ بازی های کامپیوتری الان این چیزا رو بلد نبودم ..... اخه از همون بچکی همیشه دوست داشتم تولید کننده باشم نه مصرف کننده .... به همین دلیل هم سعی کردم تا میتونم یاد بگیرم تا فرداها حرفی برای گفتن داشته باشم ... ( البته بازم میگم من با اینکه خیلی چیزا میدونم هنوز هیچی نمیدونم ) ....

قبلا هم در مورد همکاریمون صحبت کرده بودیم ...... الان هم میگم که اگه ما بتونیم 2 نفری یک گروه رو تشکیل بدیم بدون شک موفق خواهیم بود ....

راستی شدیدا خودت رو برای نسخه ی چهار این قفل Active اماده کن .....

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Binary Land

10

با سلام ....

دوست خوبم من قبلنا خیلی در مورد مهندسی نرم افزار و معماری سیستم عامل ها تحقیق کرده بودم و این روش هایی هم که در برنامه نویسیم بکار میبرم و شما ازشون خوشتون اومده حاصل زحمات چند ساله ی من هستش ... و این تکنیک ها و بکارگیری API ها یک منبع ثابت نبوده ..... در ضمن باید یگم که من تا به حال از Msdn و Api Guide استفاده نکردم .... چون زیاد زبان انگلیسیم خوب نیست ..... البته اونجوری هم نیستش که هیچی نفهمم ....

من برای هر نوع کرک می آماده ام! یه پیشنهاد دارم همه ی نیرو تو جمع کن یه کرک می بنویس من کرکش کنم خیال تو و خودم و راحت کنم. آخه باید یعد از چند روز برم دنبال نون درآوردن ممکنه تا چند هفته شایدم چند ماه نباشم.

----------------------------------------------------------------

در مورد تشکیل تیم، من خوشحال خواهم شد! اما چگونه تو اونجا بعد من اینجا!!!. فاصلمون دوره!!. اگه پیشنهادی برای حل این مشکل داری مطمئنا خوشحال میشوم.

كاربر فعال انجمن امنيت نرم افزار lvl@ster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    www.denizsoft.com

پيش فرض

با سلام ....

من در کل 17 سال دارم و برنامه نویسی رو از وقتی شروع کردم که سال دوم راهنمایی بودم ..... اگه منم مثل ا.

شما واقعا یک نابغه هستید

این دومین نابغه ای هست که تو زندگیم می بینم

من تازه 1.5 سال هست که با کامپیوتر آشنا شدم . قبلا اصلا نمیدونستم چه جوری باید کامپیوتر را روشن کرد

منم مثل مستر رکودر باید برم به فکر نون در اوردن باشم. آخه اصلا تو کرک و ... هیچی نیست. بزرگهای ما چی شدن که ما چی بشیم

آخرشم میگن دزد نرم افزار هست و خلاص؟

خیلی وقته نبودم . اون کرک می نسخه دوم را کرک کردم ولی در سیستم من دیگه اجرا نمیشه و یه ارور میده. که اصلا سر در نمی اورم

چون تو سیستم من ارور میده دیگه با شما همراه نبودم

امنیت نسخه های بعدی هم خیلی بالا رفته ؟ دیگه کرک می هات یه حرفه ای مثل دوست خوبمان رکودر می طلبه

با آرزوی موفقیت برای دوستان عزیز
    Last edited by lvl@ster; 18-02-2008 at 23:01.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

با سلام دوستان خوبم .....

من دارم روی نسخه ی جدید قفل نرم افزاری Active Page کار میکنم و کلا دارم از اول بازنویسیش میکنم تا بتونم امنیتش رو بالاتر از این ببرم .... تا یک یا دور روز دیگه اماده میشه ....

در مورد تشکیل تیم، من خوشحال خواهم شد! اما چگونه تو اونجا بعد من اینجا!!
    دوست من مگه شما کجا هستین ؟؟؟ در ضمن اعضای یک تیم نباید حتما ور دل هم باشن که .... من تیمهایی رو میشناسم توی امریکا که هر کدوم از اعضای اون در یک کشور جدا هستن ... نمونش هم شکرت Media Chance هست که متشکل از سه نفر هستش ( اگه تا حالا بهشون اظافه نشده باشه ) و دو تاشون توی یک کشورند ولی اون یکی توی یک کشور دیگه هستش ...

شما واقعا یک نابغه هستید

این دومین نابغه ای هست که تو زندگیم می بینم
    نظر لطفتون هستش .... شما هم میتونید باشید . برای یاد گرفتن هیچ وقت دیر نیست ...

دوستان منتظر نسخه ی بعدی این قفل نرم افزاری باشن .... دارم روش کار میکنم و به زودی میزارمش اینجا ....

یا حق ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •