تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 11 اولاول ... 67891011 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 102

نام تاپيک: معرفی کتب و ویدیوهای آموزشی ‍پیرامون نرم‌افزار های میکس و مونتاژ

داره خودمونی میشه feyman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من برخی از کلیپ ها ( حالا چه از تلویزیون یا جاهایی دیگه) را که می بینم، تصویر دقیقا با آهنگ هماهنگی دارد. منظورم اینه که هر موقع که آهنگ یه ریتم خاصی می گیرد، تصویر یا فیلم هم زمان عوض می شه. می خواستم بدونم با چه نر مآفزاری می توان دقیقا سکانس های یک تصویر را با آهنگ هماهنگ کرد؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    دنیایی که آدماش بی معرفتند

پيش فرض

سلام دوستان
    من برخی از کلیپ ها ( حالا چه از تلویزیون یا جاهایی دیگه) را که می بینم، تصویر دقیقا با آهنگ هماهنگی دارد. منظورم اینه که هر موقع که آهنگ یه ریتم خاصی می گیرد، تصویر یا فیلم هم زمان عوض می شه. می خواستم بدونم با چه نر مآفزاری می توان دقیقا سکانس های یک تصویر را با آهنگ هماهنگ کرد؟
    به این تاپیک مربوط نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

13 اوید لیکوئید

اینا چیه؟ هیچکدام دانلود نمیشه که؟! من دنبال آموزش اوید لیکوئید میگردم .کسی سراغ نداره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه مجموعه آموزشی خوب برای یادگیری ادیوس پیشرفته معرفی کنید که بشه خریداری کرد چون مجموعه
    آموزشی فروشی خیلی زیاد هست ولی نمیدونم کدوم باید بخرم؟ و کلیپ های آماده ادیوس که 16:9 باشه برای تدوین عروسی
    اگه سراغ دارید معرفی کنید

داره خودمونی میشه majid0307's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه مجموعه آموزشی خوب برای یادگیری ادیوس پیشرفته معرفی کنید که بشه خریداری کرد چون مجموعه
    آموزشی فروشی خیلی زیاد هست ولی نمیدونم کدوم باید بخرم؟ و کلیپ های آماده ادیوس که 16:9 باشه برای تدوین عروسی
    اگه سراغ دارید معرفی کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیپهای 16.9

آموزش ادیوس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض راهنمای تصویری Reason 5 برای کاربران تازه کار

توضیحات: کتاب Reason 5 Ignite با قرار دادن شما در تمرینات عملی و کاربردی برای پیشرفت و بالا بردن سرعت کار با نرم افزار Reason وادار می‌کند. یادگیری Reason با این کتاب کار خیلی سختی نیست.
    در این کتاب شما لیست‌هایی طولانی از ویژگی‌ها و توصیحات نظری دشواری که باعث سردرگمی و گیج‌شدنتان شود نخواهید یافت.
    درعوض در هر فصل بلافاصله از طریق گروه‌های نسبتا کوتاه از مراحل کار نمونه‌های ساده و عملی، هدایت خواهید شد.
    در پایان هریک از این تمرینات کوتاه، شما از نتایج کار خود لذت خواهید برد. شما تقریبا تجربه یک کار واقعی را بدست خواهید آورد.
    تصاویر و دستورالعمل‌های گام به گام Reason 5 راهنمای خوبی برای آشنایی با ویژگی‌های جدید و مختلف Reason خواهد بود و در آموزش کار با Reason برای ساخت موسیقی بسیار موثر واقع خواهد شد.

کتاب، سفینه‌ای است که اقیانوس بیکران زمان را درمی‌نوردد. "فرانسیس بیکن"
    Last edited by mina74; 02-08-2012 at 08:55.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام. من تصمیم گرفتم تو زمینه مونتاژ و میکس فعالیت داشته باشم. البته تازه این تصمیم رو گرفتم و نمی دونم باید از کجا شروع کنم. به نظرتون چه نرم افزاری رو بهتره یاد بگیرم؟ کلا باید از کجا شروع کنم؟ رشته دانشگاهیم هم مهندسی بوده و هیچ ربطی به این چیزا نداشته و فقط یه وقتایی واسه جشن های خودمونی کارای کوچیکی تو این زمینه کردم. ممنون می شم راهنماییم کنید

داره خودمونی میشه majid0307's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام. من تصمیم گرفتم تو زمینه مونتاژ و میکس فعالیت داشته باشم. البته تازه این تصمیم رو گرفتم و نمی دونم باید از کجا شروع کنم. به نظرتون چه نرم افزاری رو بهتره یاد بگیرم؟ کلا باید از کجا شروع کنم؟ رشته دانشگاهیم هم مهندسی بوده و هیچ ربطی به این چیزا نداشته و فقط یه وقتایی واسه جشن های خودمونی کارای کوچیکی تو این زمینه کردم. ممنون می شم راهنماییم کنید
    شما بهتره با نرم افزار ادیوس 5.5شروع کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان من یه مجموعه جامع آموزشی تصویری نرم افزار cubase به زبان فارسی رو می خواستم.
    میشه بگید کدوم مجموعه بهتره که خریداری کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام.
    دوستان من شدیدا دنبال یک مرجع کتاب، سی دی،نرم افزار اموزشی برای ساخت و ویرایش کلیپ هستم که این ویژگیها رو داشته باشه:
    1-ساخت کلیپ
    2-ویرایش کلیپ و فیلم (برش قسمت دلخواه،اضافه کردن به کلیپ اصلی و...)
    3-امکان اضافه کردم موزیک به متن کلیپ و یا حذف کردن موزیک متن
    4-سادگی کار و منو اسان
    5-انتخاب خروجی با فرمتهای ویدیویی متداول
    6-امکان نوشتن بر روی کلیپ یا فیلم اصلی
    7-اموزش سریع و اسان
    و خلاصه ...
    من خودم نرم افزار coel video studio v.4 گرفتم ولی خیلی سخته.ایا گزینه های بهتری وجود نداره؟
    منتظر راهنمایی دوستان هستم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •