تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 53 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 526

نام تاپيک: سوالات مرتبط با انواع "Video Player" (برنامه های پخش)

داره خودمونی میشه ashkanbamaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ایران _ مشهد

پيش فرض

خسته نباشی من فکر کردم از 2 تا شرکتند ... یعنی اینقدر سوادم نمیرسه این رو بفهمم

در ضمن اگه این کدک رو به خاطر Ffd معرفی کردی بهتر بود خود Ffd رو تنها معرفی میکردی حجم دانلودش هم کمه!!!!
    1- بنده اصلاً به سواد شما بی احترامی نکردم و همچین حرفی هم نزدم شما اینو میدونید، ولی شاید کسان دیگه ای باشند که اینو ندونسته باشند.
    2- منم نوشتم که :
    بهتر اینه که (ولی آیه قرآن نیست که همین نرم افزار باشه) نرم افزار K-LiteCodec Pack رو رو سیستم نصب کنید. چون اکثر فرمتهای تصویری که نشون داده میشن از فرمت ffdshow برای این کار استفاده میکنند.
    و
    این که هیچ فرقی نمیکنه که کدک شما چی باشه. فقط کافیه که ffdshow رو پشتیبانی کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    بی زحمت یکی به منه تازه وارد یاد بده که چجوری میتونم فیلمارو با زیر نوبس فارسی ببینم
    آخه اصلا" بلد نیستم چجوریه

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

سلام
    بی زحمت یکی به منه تازه وارد یاد بده که چجوری میتونم فیلمارو با زیر نوبس فارسی ببینم
    آخه اصلا" بلد نیستم چجوریه
    سلام.
    همه ی ما یک زمانی تازه وارد و ناوارد بودیم عزیزم
    زیرنویس رو از اینترنت دانلود کنید و همراه فیلم در یک جا قرار بدید و همنام کنید حالا با یک مولتی مدیا فیلم رو پلی کنید
    مطمئن باشید که فونت فارسی روی سیستمتون نصب هست و یونیکد سیستمتون هم درست هست .
    اگه از مولتی مدیایی نظیر km player استفاده میکنید نیازی به همنام کردن نیست فقط زیرنویس رو روی فیلم load کنید .
    اگر زیرنویس و فیلم هم هماهنگ نبودند ( زیرنویس جلوتر یا عقب تر بود ) آموزش های لازم برای ست کردن توی همین بخش هست میتونید به تاپیک های مخصوص مراجعه کنید و اگر باز هم سوالی داشتید مطرح کنید تا دوستان در حد دانش کمکتان کنند

اگه نباشه جاش خالی می مونه soheil_6666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

سلام به همگی
    من کل مطالب این تاپیک رو خوندم و تمام کار هایی که گفته شد رو انجام دادم ولی مشکلم حل نشده.
    من یک فیلم با ÷سوند rmvb دان کردم با زیر نویسش که با پسوند srt است تو هیچ نرم افزاری زیر نویس رو نمی تونم لود کنم بغیر از kmplayer که درست لود میشه ولی فیلم من صدا نداره.
    تو بقیه نرم افزتر ها با این که صدا دارم زیر نویس لودنمیشه. میشه لطفا بگید چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه ashkanbamaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ایران _ مشهد

پيش فرض

سلام به همگی
    من کل مطالب این تاپیک رو خوندم و تمام کار هایی که گفته شد رو انجام دادم ولی مشکلم حل نشده.
    من یک فیلم با ÷سوند rmvb دان کردم با زیر نویسش که با پسوند srt است تو هیچ نرم افزاری زیر نویس رو نمی تونم لود کنم بغیر از kmplayer که درست لود میشه ولی فیلم من صدا نداره.
    تو بقیه نرم افزتر ها با این که صدا دارم زیر نویس لودنمیشه. میشه لطفا بگید چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    منم همین مشکل رو داشتم با JetAudio مشکلم حل شد. به شرطی که RealPlayer رو هم نصب داشته باشی.

آخر فروم باز sd70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من زيرنويس Kung Fu Panda رو با فرمت sub/idx دانلود کردم. محل اين زيرنويس خيلي پايينه و فقط يه کميش نمايش داده ميشه ميخواستم بدونم چطوري ميشه محل اين زيرنويس sub/idx رو تغيير داد و آوردش بالاتر.

THX

آخر فروم باز sd70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من زيرنويس Kung Fu Panda رو با فرمت sub/idx دانلود کردم. محل اين زيرنويس خيلي پايينه و فقط يه کميش نمايش داده ميشه ميخواستم بدونم چطوري ميشه محل اين زيرنويس sub/idx رو تغيير داد و آوردش بالاتر.

THX
    KMPLayer رو نصب کردم مشکل حل شد.

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

KMPLayer رو نصب کردم مشکل حل شد.
    سلام.
    اومدم پاسخ بدم که دیدم مشکلتون حل شد .
    با اونکه فکر کنم خودتون فهمیدید اما اگه اشتباه نکنم با کلید های کنترل + [ و ] میشه زیرنویس رو بالا پایین کرد

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با دایو ایکس هم میشه فیلمو با زیرنویس دید؟
    کامپیوتر من جدیدا نمیدونم چرا هیچ ورژنی از دایوایکس رو اجرا نمیکنه و ارور میده براش که باید کلوزش بکنم.
    از طرفی فیلم اولتیماتوم بورن با جت اودیو دیده نمیشه(انگار ساپورت نمیشه) و با km player هم که میزنم زیر نویس به شکل اجق وجق هستش.چیکار بکنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi_ag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یه راهنمائی ....

اگه برنامه VOBSUB رو نصب کنین رو دستگاهتون خود مدیا پلیر Subtitle رو می شناسه و باز میکنه. من با Srt و idx/sub امتحان کردم و مشکلی نداشته هردو رو می خونه و هم حجم برنامه کمه و مزایای زیادی هم داره

دوم یک مشکل بزرگ دارم. من وقتی DVD هام رو RIP می کنم اولا صدا و تصویر کمی با هم فاصله زمانی دارند و نمی دونم چرا
    دوم اینکه فایل های ساب تایتل زمانبندیش درست نیست و هرچی به طرف آخر فیلم می ریم ساب ها رو زودتر از حرف زدن نشون میده

با همه فیلم ها این مشکل رو دارم و نمی دونم چرا. هم با subrip و هم با vobsub ساب ها رو استخراج کردم هردو همین حالت پیش میاد. میشه یکی بگه این فوت کوزه گریش کجاست؟

مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •