تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 210 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 2096

نام تاپيک: راه اندازی شبکه مابین دو کامپیوتر

در آغاز فعالیت masipc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سیستم ایکس پی xp اصلی هست و سیستم سون مقصد.
    شرینگ درسته و اینترنت هم وصل.
    مشکلی که پیش اومده اینه که
    1. سیستم xp نمیتونه سون رو ببینه ولی سون اکس پی رو میبینه.
    2. با هر بار روشن و خاموش شدن و ریاستارت سون کانکشن نت روی xp قطع میشه.
    به نظر شما مشکل از کجاست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض مشکل در شیر کردن اینترنت بین لپ تاپ و کامپیوتر

سلام دوستان من Adsl 512 دارم میخوام از لپتاپم بدمش به یکی کامپیوتر دیگه ام وقتی شبکه میکنمشون اینترنتشون وصل نمیشه باید چکار کنم ؟! مودم رو با USB به لپ تاپ زدم کابلشبکه هم بین لپ تاپ و PC هست ولی هرکار میکنم اینترنتشون شیر نمیشه یکی دقیقا بگه توی ویندوز 7 باید چکار کنم ممنون میشم کسی قشنگ راهنمایی کنه و بگه چکار باید کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezapourmanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    زير گنبد کبود

12 تشکر

خواهش میکنم.

بله میشه. این اطلاعات کش میشه دیگه. حجم هم مهم نیست.

Sync Center هم توی Control Panel هست.

شما خودت یه بار تست کن همه چیز دستت میاد.

موفق باشی.
    دوست عزیز امیر جان واقعا ازت ممنونم کارم به خوبی راه افتاد. دستت درد نکنه انشاالله هر روز بر دانشت افزوده شود.
    حالا می خواستم این کار رو با یک فولدر روی فلاش انجام دهم یعنی یک فولدر رو روی فلاش با یه فولدر با اسم مشابه روی سیستم شیر(Shaer) کنم و هرموقع اطلاعات یکی از اونها تغییر کر با اتصال فلاش اطلاعات هر دوتا فولدر باهم یکی بشه.
    باز هم ممنونم.

4. این کاربر از rezapourmanesh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir Varasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز امیر جان واقعا ازت ممنونم کارم به خوبی راه افتاد. دستت درد نکنه انشاالله هر روز بر دانشت افزوده شود.
    حالا می خواستم این کار رو با یک فولدر روی فلاش انجام دهم یعنی یک فولدر رو روی فلاش با یه فولدر با اسم مشابه روی سیستم شیر(Shaer) کنم و هرموقع اطلاعات یکی از اونها تغییر کر با اتصال فلاش اطلاعات هر دوتا فولدر باهم یکی بشه.
    باز هم ممنونم.
    خواهش میکنم

راجع به فلش شما فلشت رو به سیستم خودت میخوای بزنی ؟ اطلاعات کجا Update شه ؟ خوب نفهمیدم.

6. این کاربر از Amir Varasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    زير گنبد کبود

12

خواهش میکنم

راجع به فلش شما فلشت رو به سیستم خودت میخوای بزنی ؟ اطلاعات کجا Update شه ؟ خوب نفهمیدم.
    بله به سیستم خودم که می زنم مثلا پوشه 01 را (که از روی سیستم کپی کردن توی فلاش) روی سیستم با پوشه ای به همین نام روی فلاش آپدیت کنه و اطلاعاتش رو به روز کنه چه تغییری در پوشه روی سیستم ایجاد کرده باشم یا تغییری در پوشه روی فلاش در جای دیگری (مثلا سیستم دوستم)
    مثلا در پوشه روی فلاش توی خونه دوستم یا توی کافی نت چیزی ریختم و می خوام دیگه بنا نباشه توی خونه کپی و پیست کنم فلاش رو که وصل کردم خودش پوشه رو به روز رسانی کنه.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    زير گنبد کبود

12

خواهش میکنم

بله به سیستم خودم که می زنم مثلا پوشه 01 را (که از روی سیستم کپی کردن توی فلاش) روی سیستم با پوشه ای به همین نام روی فلاش آپدیت کنه و اطلاعاتش رو به روز کنه چه تغییری در پوشه روی سیستم ایجاد کرده باشم یا تغییری در پوشه روی فلاش در جای دیگری (مثلا سیستم دوستم)
    مثلا در پوشه روی فلاش توی خونه دوستم یا توی کافی نت چیزی ریختم و می خوام دیگه بنا نباشه توی خونه کپی و پیست کنم فلاش رو که وصل کردم خودش پوشه رو به روز رسانی کنه.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آهان.

نمیدونم اینو

10. این کاربر از Amir Varasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سوالم رو دوباره میپرسم لطفا یکی به من هم کمک کنه :
    سلام دوستان من Adsl 512 دارم میخوام از لپتاپم بدمش به یکی کامپیوتر دیگه ام وقتی شبکه میکنمشون اینترنتشون وصل نمیشه باید چکار کنم ؟! مودم رو با USB به لپ تاپ زدم کابلشبکه هم بین لپ تاپ و PC هست ولی هرکار میکنم اینترنتشون شیر نمیشه یکی دقیقا بگه توی ویندوز 7 باید چکار کنم ممنون میشم کسی قشنگ راهنمایی کنه و بگه چکار باید کنم ؟!!!! پلیز

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سوالم رو دوباره میپرسم لطفا یکی به من هم کمک کنه :
    سلام دوستان من Adsl 512 دارم میخوام از لپتاپم بدمش به یکی کامپیوتر دیگه ام وقتی شبکه میکنمشون اینترنتشون وصل نمیشه باید چکار کنم ؟! مودم رو با USB به لپ تاپ زدم کابلشبکه هم بین لپ تاپ و PC هست ولی هرکار میکنم اینترنتشون شیر نمیشه یکی دقیقا بگه توی ویندوز 7 باید چکار کنم ممنون میشم کسی قشنگ راهنمایی کنه و بگه چکار باید کنم ؟!!!! پلیز
    سلام.

شما روی کانکشن اینترنتت کلیک راست کن و برو به Properties و به تب Sharing. سپس اون بالا تیک Allow Other Network Users ... رو بزن و از زیرش هم کارت شبکه ای که بهش کابل زدی رو انتخاب کن.

همین. موفق باشی.

13. این کاربر از Amir Varasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض سوال

با سلام
    آیا راهی وجود داره که زمانیکه کارت شبکه از طریق ریموت دیسبل شده دوباره از طریق ریموت اینیبلش کرد ؟ اگر نمیشه تنها راهش اینه که از طریق کنترل پنل همون دستگاه اینیبل بشه؟ یا راه دیگری هم از طریق ریموت هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •