تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 210 اولاول ... 678910111213142060110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 2096

نام تاپيک: راه اندازی شبکه مابین دو کامپیوتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه sus2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

منم چیزی نمی بینم .....

بی زحمت یکی بیاد دوباره تمام مراحل شبکه کردن (lan) رو یه باز دیگه توضیح بده .....؟
    من همه ی کار ها رو که کردم می کنم ولی باز نمیشه :

1)میرم تو administrator
    2)ip adress : 192.168.0.1 و برای دوستم 192.168.0.2 بعد tab میزنم و زیریش میشه این : 255.255.255.0 و ok
    3)ریستارت
    4)my network place سپس setup home .....که تویه اون قسمت مثه زیر میرم جلو :
    5)next
    6)از بین سه گزینه other
    7)دوباره از بین سه گزینه بعدی ، سومی رو میزنم
    8)next
    9)work group هردومون mshome و کامپیوتر دسکریپشن نیز mshome ولی نام کامپیوتر ها فرق داره .....
    10)next و پرینتر ها روشن سپس فینیش و ریستارت ولی ....
    وقتی میرم view workgroup میزنم ماله من یک eror قرمز میده ولی ماله دوستم اسم کامپیوتر خودش میاد ...
    ویندوزامونم یکیه ......
    کارت شبکه من ULI .... و ماله دوستم VIA هستش
    در ضمن نمیدونم چرا انقدر sent دوستم بیشتر از منه (مثلا من 70 اون 170 )
    چه کار باید بکنیم ؟
    اگه سریعتر پاسخ بدید ممنون میشم چون کار فوری داریم .....
    شما می خواید بازی کنید یا اینکه به کامپیوتر های همدیگه دسترسی داشته باشید

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

جفتش !
    ببین الان من همه راه ها رو رفتم .... وقتی دوستم فایلی رو شایر میکنه برای من میاد ولی نمیدونم چرا هر کاری می کنم و هر چی شایر میکنم برای اون نمیاد ...مشکل از چیه ؟
    نزدیکه 3 ساعت داشتیم ور می رفتیم ولی نشد که نشد ... در ضمن من تو administrator که میرم کامپیوتر اون هست ولی تو یوزر اصلی ارور میده ......
    خواهشا سریع تر جواب بدید ..............

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

خوب خودت نوشتی دیگه دلیلش رو یوزر شما محدوده بخاطر همین تو آدمین برو خوب

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

فهمیدم مشکل از کجاس...باس نود 32 ورژن جدید رو پاک میکردم...ولی چرا ماله دوستم که نود 32 ورژن 2.70 رو داره اینجوری نیست ؟
    نمیشه کاری کرد که نود32 رو دستگاه باشه .....؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید مجرب

دوستان بنده 2 کامپیوتر را از طریق کابل کراس با هم شبکه کردم و از نظر شبکه ای تا به حال هیچ مشکلی بین 2 کامپیوتر برایم پیش نیامده بود و همه چیز به خوبی share میشد و می شه اما الان چند روزی هست که وقتی محل 2 کامپیوتر را با همدیگر تغییر دادم نمی دانم چه مشکلی در شبکه ام بوجود آمده هست که پرینتر share شده ام (کامپیوتر 2) به هیچ وجه پرینت نمی گیره و به محض اینکه دستور پرینت را در کامپیوتر share شده (کامپیوتر 2) می دهم نه تنها که پرینت نمی گیره بلکه امکان پرینت گرفتن را در کامپیوتر اولی(1) را هم از بین می بره ( و در این حالت چراغ قرمز پرینتر 1320 HP که آرم مثلث کنارش دارد فعال میشه ...) و تنها در صورتی کامپیوتر اولی (1) پرینت می گیره که پرینتر یکبار خاموش و مجدداً روشن بشه و کامپیوتر اولی را ریستارت کنم......

کامپیوتر 1 (کامپیوتری هست که کابل پرینتر مستقماً به آن متصل هست )

کامپیوتر 2 (همان کامپیوتر share شده ای هست که پرینتر را از کامپیوتر 1 به اشتراک ، استفاده می کنه )

تمامی تنظیمات شبکه ای اعم از فایروال و ip و admin و workgroup هم صحیح و بدون عیب هست و تمامی عملیات شبکه ای (انتقال دیتا)به خوبی صورت می گیره اما نمی دانم فقط چرا کامپیوتر 2 پرینت نمی گیره و با زدن دستور پرینت در کامپیوتر 2 نه تنها دستور پرینت را در کامپیوتر 1 از کار می اندازد بلکه یک پیغامی به صورت (حافظه کارتریج قابل خواندن نیست و از بین رفته در کامپیوتر 1 به نمایش در می آید دقیقاً نمی دانم چی نوشته چون پرینتر الان اینجا نیست و حضور ذهن ندارم...)

کاتریج هم کاملاً شارژ شده هست ...
    فقط ویندوز هر دو متفاوت هست و این مشکل تا الان وجود نداشت و تاز ه گیها به وجود آمده هست....

شما ابتدا به کنترل پنل برید و در قسمت پرینتر وفاکس ببینید پرینتر رو میبینید یا نه ( سیستم 2 )

فهمیدم مشکل از کجاس...باس نود 32 ورژن جدید رو پاک میکردم...ولی چرا ماله دوستم که نود 32 ورژن 2.70 رو داره اینجوری نیست ؟
    نمیشه کاری کرد که نود32 رو دستگاه باشه .....؟
    احتمال زیاد تنظیمات شما در آنتی ویروستون مشکل داره برید تنظیمات آنتی ویروس دوستتون رو ببینید که مثل هم باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام بر Mamad_tk_pk
    میخواستم بپرسم که چرا Preferred DNS server را به این صورت (192.9.9.3) تنظیم کردید ؟
    آیا نمی شد این (192.168.0.1) باشد ؟

فکر میکنم که نشه چون آدرس غیر مجاز است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آموزش شبكه كردن و يا وصل كردن دو كامپيوتر به هم

آقا این آموزش تون کجاست ؟من که چیزی ندیدم.

داره خودمونی میشه saman_k2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Mars

پيش فرض

سلام دوستان. من یک سوال دارم .میخواستم بدونم ایا میشه بدون اتصال به اینترنت و تنها از طریق خط تلفن ، بوسیله کامپیوتر و یک وب کم ، بین دو کامپیوتر ارتباط تصویری برقرار کرد ، آیا نرم افزار خاصی برای این کار وجود داره؟

لطفا راهنماییم کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه TCG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Tafresh

پيش فرض

معذرت میخوام ولی خیلی این تاپیک برام جالبه. 10 صفحه شده اما هنوز هیچکسی جواب کامل و جامعی در مورد شبکه کردن دو کامپیوتر (به منظور بازی یا اینترنت) رو بدون استفاده از سوئیچ نداده.
    ممنون میشم اگه یکی بچه ها و بنده ی حقیر رو راهنمایی کنه.
    مرسی.

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام دوستان. من یک سوال دارم .میخواستم بدونم ایا میشه بدون اتصال به اینترنت و تنها از طریق خط تلفن ، بوسیله کامپیوتر و یک وب کم ، بین دو کامپیوتر ارتباط تصویری برقرار کرد ، آیا نرم افزار خاصی برای این کار وجود داره؟

لطفا راهنماییم کنید.
    دوست عزیز پهنای باند تلفن برای انتفال تصویر وب کم به هیچ وجه کافی نیست و تصویر اگر هم بتواند برد با فواصل زمانی طولانی تصویر تصویر است که با صدا هم بخواهید بفرستید اصلا نمیشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •