تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام عنوان بهتر است؟

راي دهنده
84. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Burnout Paradise

76 90.48%
  • Burnout Revenge

8 9.52%
صفحه 1 از 36 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 354

نام تاپيک: BURNOUT Paradise

حـــــرفـه ای p3yman_xl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Somewhere between the end of the line and the middle of nowhere

پيش فرض BURNOUT Paradise

BURNOUT: Paradise

اطلاعات کلی :

بازی در شهر خیالی Paradise City اتفاق می افتد و کاملا یک دنیای باز را روبروی شما قرار میدهد. بنا به گفته ی Chris Ward این شماره کاملا یک بازی جدیدی از سری Burnout هست. با توجه به اینکه بازی Burnout در یک دنیای کاملا باز اتفاق میافتد، اما فریم ریت بازی همان 60 فریم در ثانیه است، که در سری قبلی Burnout نیز به همین گونه بود.
    بعضی از جنبه های بازی تغییر یافته، مثلا کارهایی را که انجام داده اید در قسمت Statistics شما ضبط میشود. مثلا بالاترین سرعت یا بزرگترین تصادف برای هر خیابان! قسمت Crash به Showtime تغییر اسم یافته است. این قسمت جذاب را میتوان در حین مسابقات Race و Road Rage نیز فعال کرد و در حین مسابقه با حریفان، تصادفات زیبایی نیز بوجود آورد! تصادفات دیگر از پیش نوشته نیستند و شما در این دنیای باز میتوانید تصادفت را در هر جای بازی شکل دهید.

گیم پلی :

این بازی واقعا یک تحول در سبک Racing هست. اولین نکته ی جالب بازی، گواهینامه هست که عکس اون بر مبنای عکس گیمر تگ شما انتخاب میشه! این گواهینامه بعد از تعداد مشخصی مسابقه، اصطلاحا" اآپگرید میشه و مثلا از درجه ی D به درجه ی C ارتقا پیدا میکنه. که این ارتقا گواهینامه تا درجه ی A و بالاتر هم ادامه پیدا میکنه! و با هر بار آپگرید شدن، به شما تعدادی Gamer Score هم تعلق میگیره. نکته ی جالب دیگر در بازی، استارت زدن هست که پس از انتخاب ماشین و خارج شدن از Junkyard ، باید با دکمه ی RT ماشین رو استارت بزنید و به راه خودتون ادامه بدید. نحوه ی کنترل ماشین ها هم خیلی خوب طراحی شده و مشکل خاصی در کل ندارید و دکمه ها هم طوری چیده شده که به راحتی دستتون میاد.

همونطور که میدونید ماشینها در سری Burnout کمپانی سازنده ندارند و همگی تخیلی هستند. اما در این شماره ماشینها از کمپانیها تولید شده اند و برای خود اسم دارند. ( البته با اینکه بیشتر ماشینها از روی مدل واقعا درست شده اند، اما هنوز هم بیشتر آنها ساخته ی ذهن سازندگان هستند و وجود خارجی ندارند. همچنین ماشینها قابلیت tune-up شدن رو ندارن. اما میتوان رنگ ماشین ها را بوسیله ی رفتن به مکانهای مخصوصی که Paint Shop نام دارند تغییر داد. این کار را میتوان در Junkyard ( جایی که میتوانید اتومبیلهای خودتون رو انتخاب کنید ) نیز انجام داد و رنگ ماشین را نیز انتخاب نمود. در بازی مکانهای دیگری برای افزایش Burnout Meter و همچنین تعمیر ماشین وجود دارد که باعث میشود مسابقات Road Rage را فراتر از محدودیت Damage ماشین نیز انجام داد.
    سیستم آنلاین بازی نیز با نام Easy Drive شناخته میشود، که میتوان در نقشه دیگر بازیکننده ها را مشاهده کرد و با رفتن به سمت آنها و دعوت کردن آنها، مسابقه را ترتیب داد!

سیستم Damage بازی نیز تغییر یافته. مثلا اگر ماشینی تصادف کند و چهار چرخ آن سالم باشند، میتواند به مسابقه ادامه دهد. اما در صورتی که ماشین آسیب جدی ببینید، به طوری که یکی از چرخهای آن از آن جدا شود، ماشین در موقعیت Wrecked قرار میگیرد و بازیکننده باید منتظر بماند تا ماشین دوباره احیا شود. همچنین ماشینها میتوانند از هم پاشیده شوند، جمع شوند یا اینکه در اثر برخورد با موانع موجود در مسیر تغییر شکل دهند. اما ماشینها این قابلیت را ندارند که از وسط به 2 نیم تقسیم شوند!

گرافیک :

گرافیک بازی به معنای واقعی کلمه، بالاست. شهر Paradise بدون هیچ گونه لودینگی با حداکثر ریزه کاری ها اجرا میشه! تابلوهای تبلیغاتی، ماشینهای عبوری، رقیبان، کوه ها و .... همگی خیلی خوب مدلسازی شدند. گرافیک بازی واقعا چشم نواز هست و دوست ندارید دست از بازی کردن بکشید! به تمام اینها مسابقه های هیجانی و تصادفهای خیره کننده رو هم اضافه کنید تا به عمق لذت و هیجان بازی پی ببرید.

صدا گذاری :

مطمئنا یه بازی مثل Burnout بدون صداگذاری خوب و دقیق حیف میشه و زحمت سازندگان به باد میره. اما در این بازی صداگذاری خیلی دقیق کار شده و همونطور که سازنده ها هم گفته بودن، در هر بار تصادف افکتهای صدا تغییر پیدا میکنه. مثل همیشه در بازیهای EA، قسمت EA Trax رو میشه دیدی که گلچینی از آهنگهای زیبا روجمع آوری کرده. در بازی حدودا 70 تا ترک آهنگ وجود داره که میتونید به دلخواه چیدمان اونا رو تنظیم کنید. در کل این قسمت هم عالی کار شده.

سخن آخر :

گفتنیها از این بازی زیاده و باید خودتون اونا رو تجربه کنید. اگر طرفدار سبک ریسینگ و مخصوصا تصادفات زیبا و هیجانی هستید، به هیچ عنوان این بازی رو از دست ندید! به نظر من حتی اگر هم از این سبک خوشتون نمیاد، بازی رو بگیرید، مطمئنا از تصادفات خوشتون میاد.

امیدوارم اطلاعات خوبی بوده باشه.

موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Armin 2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

خیلی ممنون .اطلاعاتت جامع بود.

3. این کاربر از Armin 2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز chaos theory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

این بازی واسه pc که نیست !
    هست؟

5. این کاربر از chaos theory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

واسه PS3 و Xbox 360 که هست ( یعنی بود چون دقیقا یادم نیست )
    پیمان جان شما منبع رو نزاشتی دوست من .
    من حدس میزنم MGI.IR باشه !!!

7. این کاربر از Oracle_Eldorado بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز chaos theory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سروش جان اگه واسه سایت مدرن باشه که یعنی واسه pc هم هستش دیگه . مدرن که واسه بازی های xbox360 و ps3 تبلیغات نمیکنه. میکنه؟

9. این کاربر از chaos theory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

حالا گذشته از حرفا بیاین در مورد بازی صحبت کنیم .
    میگم این آزاد در شهر نداره ؟!
    Last edited by Oracle_Eldorado; 01-02-2008 at 10:55.

11. این کاربر از Oracle_Eldorado بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

13 Burnout Paradise

ممنون از پیمان جان به خاطر مطالب مفیدشون...

خب Gamespot به بازی امتیاز عالیه 9.0 داد ! و سایت gametrailers و مجله gameinformer به ترتیب امتیاز 8.8 و 8.5 به بازی دادن. مجله gf معتقده که بازی ارزش بارها بازی کردن رو داره !

بازی تنها برای PS3 , Xbox360 عرضه شده !

Game Information
    Developer: Criterion Games
    Publisher: Electronic Arts
    Genre: Racing
    Release Date: Jan 22, 2008
    ESRB: EVERYONE 10+
    Number of Players: 1 Player
    Number of Online Players: 8 Online

تصاویری از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بوکس شات های بازی:

13. 5 کاربر از Sam Fisher 11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من حدس میزنم Mgi.ir باشه !!!
    اوراکل جان شما چرا هرکس که یه مطلب
    مفیدی میزاره هی بهش گیر میدی

15. 2 کاربر از arnold_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای p3yman_xl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Somewhere between the end of the line and the middle of nowhere

پيش فرض

واقعا برام عجیبه .... نمیدونم چرا تا یه مطلب در مورد بازی گذاشته میشه، همه فکر میکنن از جای دیگه کپی شده! دوست عزیز من اصلا عادت ندارم از جایی مطلب کپی کنم، این مطالب هم همگی خودم نوشتم.

17. 3 کاربر از p3yman_xl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Armin 2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

خسته نباشی ولی واقعا همه ی burnout ها تو زمان خودشون عالی بودند .یادش بخیر اون زمان که burnout رو با x box بازی می کردیم.
    راستی arnold عزیز oracle جان قصد بدی نداشت.فقط می خواست حدسش رو بگه،من خودم از p3ymanعزیز به خاطر این که به بچه ها اطلاعات مفید درباره این شاهکار بده ،نشسته و این همه متن رو تایپ کرده تشکر می کنم.
    Last edited by Armin 2008; 01-02-2008 at 18:35.

19. این کاربر از Armin 2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 36 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •