تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 38

نام تاپيک: گیج شدم کمک (iphone )

پروفشنال metapex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب برای اینکه تاپیک به جریان اصلی برگرده، مبخوام یه سری واقعیتها رو در مورد آیفون بگم. تا دوستمون the_god_of_3dsmax هم از خل شدن نجات پیدا کنه
    ببینید در اینکه آیفون نسبت به سایر موبایلها یه سری کاستی هایی داره شکی نیست، ولی برتری های قابل توجهی هم داره که به خریدار بستگی داره که تصمیم بگیره.
    این دو تا پست رو من چند وقت پیش نوشتم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    الان متوجه میشید که مخاطبان آیفون چه گروهی هستن. من الان که به طور مثال با بلوتوت نمیتونم تبادل اطلاعات کنم یا delivery report برای smsهام ندارم، اصلا مشکلی احساس نمیکنم. یعنی آیفون معیارهای منو تغییر داده و باید دید مگه آیفون چیه که چنین تاثیری داره؟ به نظر من آیفون یک موبایل یا وسیله ارتباطی نیست، آیفون یک پلتفرم یا سکو هست که قابلیتهای بالفعل و بالقوه زیادی داره. بقیه گوشیها در درجه اول موبایل و وسیله ارتباطی هستن که سایر امکانات سرگرمی بهشون اضافه شده؛ ولی آیفون یه وسیله سرگرمی تمام عیار هست که بی رقیبه و بعد بهش یکسری قایلیتهای مخابراتی اضافه شده. تجربه ای که از کار کردن با اینترفیس (منوها) آیفون داشتم، هنوز برام تازگی داره و دلم میخواد همینجوری بیخودی باهاش ور برم! مرورگر اینترنت آیفون تا حالا در هیچ موبایلی به کار نرفته و اتفاقا فلش و جاوا هم ساپورت میکنه. کلا تجربه و احساسی که کار کردن با آیفون در اختیار آدم میذاره، باعث میشه هیچ کاستی به چشمش نیاد و من الان خیلی خوشحالم که در برابر وسوسه n95 8gig مقاومت کردم و آیفون خریدم. روی آیفون برنامه نصب میشه، برنامه هاش خیلی هم زیاده و همینطورم داره زیادتر میشه. تنها نکات منفی همونهاست که تو پست اولم نوشتم. اگه دوست داری یه چیز متفاوت رو تجربه کنی و به قول خودت روی یه صندلی غیر معمول بشینی، در انتخاب آیفون شک نکن. تنها نکات منفی علاوه بر اونها، قیمت بالا و نبود خدمات و پشتیبانی هست که قابل حله. سعی من ورژن 1.1.1 بگیری، چون انعطاف پذیرتره و دستکاری توش خیلی راحتتره.
    هر سوالی هم داشتی بپرس. من امروز تونستم تنهایی یه آیفون مرده رو چنان زنده کنم که خودم موندم!

Banned the_god_of_3dsmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehroon

پيش فرض

خوب برای اینکه تاپیک به جریان اصلی برگرده، مبخوام یه سری واقعیتها رو در مورد آیفون بگم. تا دوستمون the_god_of_3dsmax هم از خل شدن نجات پیدا کنه
    ببینید در اینکه آیفون نسبت به سایر موبایلها یه سری کاستی هایی داره شکی نیست، ولی برتری های قابل توجهی هم داره که به خریدار بستگی داره که تصمیم بگیره.
    این دو تا پست رو من چند وقت پیش نوشتم:
    کد:
    کد:
    الان متوجه میشید که مخاطبان آیفون چه گروهی هستن. من الان که به طور مثال با بلوتوت نمیتونم تبادل اطلاعات کنم یا delivery report برای smsهام ندارم، اصلا مشکلی احساس نمیکنم. یعنی آیفون معیارهای منو تغییر داده و باید دید مگه آیفون چیه که چنین تاثیری داره؟ به نظر من آیفون یک موبایل یا وسیله ارتباطی نیست، آیفون یک پلتفرم یا سکو هست که قابلیتهای بالفعل و بالقوه زیادی داره. بقیه گوشیها در درجه اول موبایل و وسیله ارتباطی هستن که سایر امکانات سرگرمی بهشون اضافه شده؛ ولی آیفون یه وسیله سرگرمی تمام عیار هست که بی رقیبه و بعد بهش یکسری قایلیتهای مخابراتی اضافه شده. تجربه ای که از کار کردن با اینترفیس (منوها) آیفون داشتم، هنوز برام تازگی داره و دلم میخواد همینجوری بیخودی باهاش ور برم! مرورگر اینترنت آیفون تا حالا در هیچ موبایلی به کار نرفته و اتفاقا فلش و جاوا هم ساپورت میکنه. کلا تجربه و احساسی که کار کردن با آیفون در اختیار آدم میذاره، باعث میشه هیچ کاستی به چشمش نیاد و من الان خیلی خوشحالم که در برابر وسوسه n95 8gig مقاومت کردم و آیفون خریدم. روی آیفون برنامه نصب میشه، برنامه هاش خیلی هم زیاده و همینطورم داره زیادتر میشه. تنها نکات منفی همونهاست که تو پست اولم نوشتم. اگه دوست داری یه چیز متفاوت رو تجربه کنی و به قول خودت روی یه صندلی غیر معمول بشینی، در انتخاب آیفون شک نکن. تنها نکات منفی علاوه بر اونها، قیمت بالا و نبود خدمات و پشتیبانی هست که قابل حله. سعی من ورژن 1.1.1 بگیری، چون انعطاف پذیرتره و دستکاری توش خیلی راحتتره.
    هر سوالی هم داشتی بپرس. من امروز تونستم تنهایی یه آیفون مرده رو چنان زنده کنم که خودم موندم!

ممنون از راهنماییت و راهنمایی های همه ........ پس با این اوصاف دل به اومدن بلوتوث براش نبندم .............. پیشنهاد می کنم بگردیم این مدیر اپل رو پیداش کنیم یه کتک مفصل بهش بزنیم .... آخه مرتیکه موبایل درست کردی به این خدایی یه بلوتوث براش نزاشتی .......... برم با خودم کلنجار برم ببینیم می تونم قید بلوتوث رو بزنم .............. راستی کسی در مورد touch نظری نداد .......امروز یکی ازش برام خیلی تعریف کرد ......... اونم می گفت آیفون نخری خریته ............ آخر ما نفهمیدیم حرف کی رو گوش بدیم ..................البته یه حرفیم می زد به نظرم منطقی اومد نظر شما چیه ؟
    می گفت
    چون الان touch حدود 540 $ و iphone حدود 570 $ اما تو ایران touch 500 تومنه........و iphone 760 تومنه .......... می گفت یه دونه touch الان بخرم بعد صبر کنم تا آی فونم ارزون شه بعد تاچو بفروشم آیفون بخرم نظرتون چیه؟؟؟

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

فک کنم تاچ هم مولتی تاچ باشه.
    ولی یه منوی سه بعدی داره خیلی توپه.

آخر فروم باز hamidrezaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    T*E*H*R*A*N

پيش فرض

چون الان touch حدود 540 $ و iphone حدود 570 $ اما تو ایران touch 500 تومنه........و iphone 760 تومنه .......... می گفت یه دونه touch الان بخرم بعد صبر کنم تا آی فونم ارزون شه بعد تاچو بفروشم آیفون بخرم نظرتون چیه؟؟؟
    فکر خوبیه همین کار رو بکن
    البته ایفون یه چیز دیگست

پروفشنال metapex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون از راهنماییت و راهنمایی های همه ........ پس با این اوصاف دل به اومدن بلوتوث براش نبندم .............. پیشنهاد می کنم بگردیم این مدیر اپل رو پیداش کنیم یه کتک مفصل بهش بزنیم .... آخه مرتیکه موبایل درست کردی به این خدایی یه بلوتوث براش نزاشتی .......... برم با خودم کلنجار برم ببینیم می تونم قید بلوتوث رو بزنم .............. راستی کسی در مورد touch نظری نداد .......امروز یکی ازش برام خیلی تعریف کرد ......... اونم می گفت آیفون نخری خریته ............ آخر ما نفهمیدیم حرف کی رو گوش بدیم ..................البته یه حرفیم می زد به نظرم منطقی اومد نظر شما چیه ؟
    می گفت
    این جا خالیا رو باید پر کنیم؟!
    ببین توی آمریکا یکسری قوانین کپی رایت و حریم خصوصی وجود داره که شامل ارسال فایل با بلوتوت هم میشه. حتی گوشیهای موتورولا که تحت اپراتور ختصی تو آمریکا فعالیت میکنن هم بلوتوتشون فعال نیست. البته وقتی آنلاک میشن فعال میشه. ولی قضیه آیفون فرق میکنه، یعنی یه مقداری پیچیده تره. ولی خبر خوب اینه که طی 3-2 هفته آینده، اپل قراره SDK آیفون رو عرضه بکنه. به زبون ساده یعنی تمام کدهای برنامه نویسی و سورس کدهای آیفون که از سیر تا پیاز آیفون رو میشه از توش درآورد. تا الان برنامه نویسها و هکرها هر کاری کردن، بدون این کدها بوده. دیگه ببین اگه اینارو هم داشته باشن چی میشه. بنابراین بلوتوت و فیلمبرداری دور از انتظار نخواهد بود. اینم بد نیست بدونی که اپل به جای اینکه بخواد چند مدل گوشی با امکانات مختلف عرضه کنه، به مرور زمان قابلیتهایی رو از قبل به صورت passive یا بالقوه در iphone قرار داده رو با یک یا چند آپدیت نرم افزاری فعال میکنه. مثل این میمونه که یه بار پول بدی و یه گوشی بخری، بعد به مرور زمان بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنی، یه گوشی با امکانات بهتر بخری. سیاست جالب و هوشمندانه ایه. من قبلا یه جا خونده بودم که در آیفون 3g و gps هم وجود داره ولی فعال نیست. ولی نمیدونم چقدر واقعیه.
    البته یکی از لازمه های داشتن آیفون، دسترسی به اینترنت بیسیم wifi هست. البته از طریق gprs هم میشه ولی خوب خیلی کارایی نداره. برای نصب برنامه، استفاده از youtube و اینترنت باید wifi داشته باشی. چون یه سری ناسازگاری هایی بین آیفون و gprs ایرانسل هست...
    در موردhtc touch اولا خیلی سعی کرده که مثل آیفون درستش کنه ولی هیچ ربطی نداره. سیستم عاملش هم ویندوز موبایل 6 هست. خود htc اومده یه اینترفیس مثلا سه بعدی به نام cube درست کرده و فقط چندتا از برنامه ها رو میشه از طریق اون اجرا کرد. اصلش همون ویندوز موبایله. نمیدونم کیبورد مجازیشو دیدی یا نه؛ اونقدر ریزه که تازه باید با قلم روش کلیک کنی. در ضمن مولتی تاچ هم نیست مثل آیفون. از همه اینا که بگذریم، cpu تاچ 201 مگاهرتزه در برابر cpu آیفون که 620 مگاهرتزه! من خودم قبل از آیفون، ویندوز موبایل داشتم، البته تاچ اسکرین نبوده ولی آیفون یه چیز دیگست...
    حالا اگه خریدی خوشت نیومد، نیای بگی من گمراهت کردما..، تصمیم نهایی با خودته. ولی اگه خریدی و بعد بخوای بفروشیش، اگه ازت بخرن، کلی باید ضرر بدی. اگه بتونی قبل از خرید با آیفون یکی کار کنی یا فیلم راهنما رو تو سایت اپل ببینی، خیلی کمکت میکنه. در مورد قیمت، این آیفون تو آمریکا 400$ هست، تو انگلیس 550$ و تو آلمان حدود 600$. پس تو ایران هم که تازه بی حساب و کتاب هم هست خیلی گرون به نظر نمیرسه. تازه اینا قیمت آنلاک نشده است، یعنی برنامه بی برنامه. فقط هم یه سیمکارت. البته چون چند ماه پیش یه محموله رو ضبط کردن، گرون شد. قیمتش 550،000 بود که البته من 600 خریدم. شانس آوردم که دیرتر نخریدم. منم میخواستم صبر کنم تا ارزونتر بشه. ولی واقعا معلوم نیست با گذشت زمان چه اتفاقی بیفته.
    آخرش اینو میخوام بگم که هوس رو بذار کنار و منطقی تصمیم بگیر: الان باید ببینی آیفونو همین جوری که هست میتونی باهاش کنار بیای یا نه. اگه حتی یه کم تردید داری، بیخیالش شو، چون با ذهنیت منفی خریدیش، نمیتونی باهاش کنار بیایو شاید هم من اشتباه میکنم؛ شاید اینقدر برات جالب باشه که اصلا یادت بره با بلوتوتش نمیشه دیتا منتقل کرد.
    دیگه پکیدم، الان اگه بیل گیتس هم بود تا حالا تصمیمشو گرفته بود. فقط حواست به اون قضیه wifi باشه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

طرف صحبتم با نویسنده های پستهای 8 و 9 هست: چرا دوست دارید بیخودی تاپیکو منحرف کنید؟ کی اینجا حرف از بهتر بودن آیفون زد؟ اگه پست اول منو بخونید میبینید که گفتم "انتخابهای کاملتری هم میتونی داشته باشی". به نظر شما این جمله نشون دهنده تعصب و طرفداری بی مورد از آیفون هست؟ چرا همه رو متهم میکنید؟ یه جوری صحبت میکنید که یاد گربه و گوشت و دست و بو میفتم! لطفا دیگه از این بحثا درباره آیفون راه نندازین.
    عزیز اینا منظورشون با تو نبود
    با بعضی از کسایی بود که آیفون دارن و واقعا متعصبانه دربارش نظر میدن
    ولی توضیحات و نظر شما واقعا منطقی و کامل بود
    منم بدجور دلم پای آیفون گیره ولی نمی تونم بیخیال فیلم برداری و بلوتوسش بشم.
    واسه همین الان میخوام یا W960 یا N95 8gb بخرم
    و هر زمانی آیفون یه گوشی بده که هم فیلم بگیره هم بشه با بلوتوسش فایل فرستاد 1000000000% گوشی بعدیم آیفونه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

طرف صحبتم با نویسنده های پستهای 8 و 9 هست: چرا دوست دارید بیخودی تاپیکو منحرف کنید؟ کی اینجا حرف از بهتر بودن آیفون زد؟ اگه پست اول منو بخونید میبینید که گفتم "انتخابهای کاملتری هم میتونی داشته باشی". به نظر شما این جمله نشون دهنده تعصب و طرفداری بی مورد از آیفون هست؟ چرا همه رو متهم میکنید؟ یه جوری صحبت میکنید که یاد گربه و گوشت و دست و بو میفتم! لطفا دیگه از این بحثا درباره آیفون راه نندازین.
    عزیز اینا منظورشون با تو نبود
    با بعضی از کسایی بود که آیفون دارن و واقعا متعصبانه دربارش نظر میدن
    ولی توضیحات و نظر شما واقعا منطقی و کامل بود
    منم بدجور دلم پای آیفون گیره ولی نمی تونم بیخیال فیلم برداری و بلوتوسش بشم.
    واسه همین الان میخوام یا W960 یا N95 8gb بخرم
    و هر زمانی آیفون یه گوشی بده که هم فیلم بگیره هم بشه با بلوتوسش فایل فرستاد 1000000000% گوشی بعدیم آیفونه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

ببخشید.2 تا پست مثل هم شد.اشکال از مرورگر بود
    اگه میشه پست 16 رو پاک کنین.
    ممنون

آخر فروم باز GiggleClub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

نکنه منظورت با منه....
    من اصلا آیون ندارم که بخوام روش متعصب باشم

Banned the_god_of_3dsmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehroon

پيش فرض

با تشکر از همگی به خاطر این یه جمله هم که شده دیگه قطعا آیفون رو می خرم :
    از همه اینا که بگذریم، cpu تاچ 201 مگاهرتزه در برابر cpu آیفون که 620 مگاهرتزه!
    بازم ممنون از همه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •