تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1024 از 1044 اولاول ... 2452492497410141020102110221023102410251026102710281034 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,231 به 10,240 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

ناظر انجمن موضوعات علمی و فنی-مهندسی M o h a m m @ d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    همین دوروبر

پيش فرض

به نظر میرسه به خاطر فونت باشه. از موجود بودن فونت مطمئن بشید.

.
    فکرنکنم از فونت باشه طبق راهنمایی سایت دیگه که دیدم از تنظیمات ورد2010 تنظیم کردم که فونت هم با فایل ذخیره کنه .بعدم این میره قسمت پژوهشی اونا با مقالات زیاد سروکار دارن احتمالا باید این فونتها داشته باشن B ZAR و B Lotus.

2. این کاربر از M o h a m m @ d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    من مشکلی که با word دارم این هست که می خواهم یک عکس در فایل ورد قرار بدم به نحوی که شماره عکس و توضیحاتش که زیر آن نوشته می شود به همراه خود عکس یک پارت مستقل به حساب بیان و با تغییر ، افزدون و یا کاهش متن در بالا و پایین عکس ، عکس و نوشته زیر آن در قسمت دلخواه ثابت و بدون تغییر بماند.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    من مشکلی که با word دارم این هست که می خواهم یک عکس در فایل ورد قرار بدم به نحوی که شماره عکس و توضیحاتش که زیر آن نوشته می شود به همراه خود عکس یک پارت مستقل به حساب بیان و با تغییر ، افزدون و یا کاهش متن در بالا و پایین عکس ، عکس و نوشته زیر آن در قسمت دلخواه ثابت و بدون تغییر بماند.
    در اینجور مواقع از caption استفاده میکنن.
    یا اینکه متن رو با paint روی عکس بنویسی

Last edited by siava5h; 01-02-2017 at 13:33.

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    از جواب و زحمتتون ممنونم
    مشکلی که caption داره که وقتی به شکل اضافه می شه و شما شکل رو جابجا می کنین عکس جابجا می شه ولی عنوان شکل سر جاش باقی می مونه.
    من اومدم و خاصیت position شکل رو square کردم و همچنین شکل رو lock ancher کردم حالا که متن رو بالای عکس اضافه می کنم عکس ثابت هست و با اینتر و چیزی جابجا نمی شود و تنها متن نظم خودش رو می گیره که تا اینجا یعنی مشکلی نیست
    اما وقتی caption اضافه می کنم با تغییر مکان شکل caption سر جای قبلیش می مونه و یا اگر بالای شکل اینتر بزنم شکل ثابت هست ولی caption مکانش از عکس فاصله می گیره.
    شکل و caption رو group کردم اما انگار باز خاصیت بد caption که همون تغییر مکان با اینتر و ... هست به شکل هم سرایت می کند و شکل و caption با تغییر مکان تغییر پیدا می کنن.

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    امکان این وجود داره که شماره گزاری رو غیرفعال کرد و هر عنوانی را به عنوان caption در نظر گرفت؟ یعنی به جای figure 1 بنویسیم "منحنی توان ورودی " .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    از جواب و زحمتتون ممنونم
    مشکلی که caption داره که وقتی به شکل اضافه می شه و شما شکل رو جابجا می کنین عکس جابجا می شه ولی عنوان شکل سر جاش باقی می مونه.
    من اومدم و خاصیت position شکل رو square کردم و همچنین شکل رو lock ancher کردم حالا که متن رو بالای عکس اضافه می کنم عکس ثابت هست و با اینتر و چیزی جابجا نمی شود و تنها متن نظم خودش رو می گیره که تا اینجا یعنی مشکلی نیست
    اما وقتی caption اضافه می کنم با تغییر مکان شکل caption سر جای قبلیش می مونه و یا اگر بالای شکل اینتر بزنم شکل ثابت هست ولی caption مکانش از عکس فاصله می گیره.
    شکل و caption رو group کردم اما انگار باز خاصیت بد caption که همون تغییر مکان با اینتر و ... هست به شکل هم سرایت می کند و شکل و caption با تغییر مکان تغییر پیدا می کنن.
    من الان اینکارو کردم و گروپ زدم و look ancher هم زدم و موقع جابجایی با هم حرکت میکردن. وقتی گروپ زدی شما سه حالت داری. هم میتونی کپشن رو به تنهایی حرکت بدی. هم میتونی عکس رو به تنهایی حرکت بدی و هم میتونی عکس و کپشن رو همرا با هم و همزمان حرکت بدی. موس رو در اطراف عکس کلیک بزن تا پنجره هر کدوم از سه حالت نمایش داده بشه تا بتونی اینکار رو بکنی.
    موقع تایپ هم هیچ کدوم از جاشون جابجا نشدن.

سلام
    امکان این وجود داره که شماره گزاری رو غیرفعال کرد و هر عنوانی را به عنوان caption در نظر گرفت؟ یعنی به جای figure 1 بنویسیم "منحنی توان ورودی " .
    آره. تو پنجره اول که figure1 نوشته، همون اول اوکی کن که همین رو بنویسه، بعد روی نوشته کلیک کن و متن رو عوض کن.
    Last edited by siava5h; 02-02-2017 at 01:54.

8. 2 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه valas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام
    با سلام

یک راه دیگه این هست که متن رو با Text Box بنویسی و بعد اون رو با عکس هم گروه (Group) کنی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Juventus FC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام

برای من در ورد چند وقتی هست که مشکلی به وجود اومده اونم اینکه ، به فرض من یک جدولی در پیج 1 دارم وقتی این جدول کپی میکنم و در پیج 2 پیست میکنم ، سابق همون جدول با همون ابعاد اینجا میومد ولی حالا نه ، فقط محتوا جدول به صورت به هم ریخته میاد ! این شامل متن هم میشه ، که اگر متنی داشته باشم با فونت و سایزی مشخص وقتی اینو کپی میکنم و در پیج بعدی پیست میکنم فقط متن خام کپی میشه بدون فونت و سایز قبلی !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    آیا امکان داره در ورد مشابه این کادر رو درست کنم ؟

از راهنمایی دوستان سپاسگزارم
    ایام به کام باد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام
    لطفا اسم این فونت رو به من بگید
    مرسی

chatrang.net/wp-content/uploads/2016/06/الگوی-حروف-انگلیسی-نمدی3.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •