تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1026 از 1044 اولاول ... 2652692697610161022102310241025102610271028102910301036 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,251 به 10,260 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    در تنظیم هدر فصل های پایان نامه به مشکل خوردم. هدر فصل های 4 تا 6 تفکیک شده نیست و ویرایش یکی از اون ها باعث تغییر همه شون میشه.
    جالب اینجاست که ابتدای هر فصل از Section break استفاده شده و شماره ای که زیر هدر نمایش داده میشه برای هر فصل متفاوته. تصاویر زیر مربوط به فصل های 4 و 5 و 6 هست که مشخصه سکشن های متفاوتی دارند اما هدر یکسان!:

Last edited by mb1372; 08-04-2017 at 13:27.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

خیلی ممنونم از توضیحتون
    فقط هنوز یه مشکل هست ...الان جای متن پاورقی درست شده ولی اون خطی که بالاش هست هنوز جلو هست و هرکار میکنم عقب نمیاد و به صورت این عکسی که گذاشتم هست.... ممنون میشم هر زمان فرصت کردید راهنمایی کنید ...مچکرم از وقتی که میذارید

ابتدا از منوی View نمایش رو به صورت Draft در بیارید. بعد از منوی References گزینه Show Notes رو بزنید. در کادری که پائین باز میشه یک لیست باز شو هست که اون رو بذارید روی Footnote separator و حالا Ctrl+A‌رو بزن تا خط انتخاب بشه و از منوی Home اولا پاراگراف رو چپ‌چن کنی و بعد با استفاده از دو گزینه که فلش کوچکی درشون داره (کنار گزنیه‌های راست چین و چپ چین کردن) بچسبونیدش به انتهای خط. باید درست بشه.

3. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

واقعا ازتون ممنونم لطف بزرگی کردید مچکرم...درست شد بالاخره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام عزیزان
    من دارم کتاب تایپ می کنم در قطع وزیری و در ورد همه سایزها از کناره ها و سایز صفحه تنظیم میکنم ولی وقتی تبدیلش میکنم به پی دی اف وقتی میخوام پرینتش بگیرم در قطع همون A4 پرینت میشه که نمیدونم از ورد به پی دی اف چه فرآیندی طی میشه این اتفاق می افته .... با تشکر

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام عزیزان
    من دارم کتاب تایپ می کنم در قطع وزیری و در ورد همه سایزها از کناره ها و سایز صفحه تنظیم میکنم ولی وقتی تبدیلش میکنم به پی دی اف وقتی میخوام پرینتش بگیرم در قطع همون A4 پرینت میشه که نمیدونم از ورد به پی دی اف چه فرآیندی طی میشه این اتفاق می افته .... با تشکر
    با چی تبدیل میکنید؟ از خود مبدل Word تو گزینه Save As ؟ یا با نرم افزار دیگه؟

چون من الان با word 2016 تست کردم بعد تبدیل هم مشکلی نداشت میتونستم سایز رو عوض کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با چی تبدیل میکنید؟ از خود مبدل Word تو گزینه Save As ؟ یا با نرم افزار دیگه؟

چون من الان با word 2016 تست کردم بعد تبدیل هم مشکلی نداشت میتونستم سایز رو عوض کنم
    سلام .بله با همون مبدل خود ورد
    نمیدونم واقعا مشکلش چیه
    با نرم افزارهای دیگرش هم که درست میکنم پاورقی های هر سکشن از اول شروع میشه و صفحه به صفحه نیست

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام .بله با همون مبدل خود ورد
    نمیدونم واقعا مشکلش چیه
    با نرم افزارهای دیگرش هم که درست میکنم پاورقی های هر سکشن از اول شروع میشه و صفحه به صفحه نیست
    ورژن آفیستون چنده؟

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام عزیزان
    تنظیمات پرینتر رو هم انجام میدید؟ باید سایز کاغذ رو قبل از پرینت تغییر بدید...

اگه نباشه جاش خالی می مونه spartaqus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام

تو جدول چیکار کنم که متنم دقیقا فیت جدول بشه یک سری از کلمات که کپی میکنم تو جدول میرن جلو و دیده نمیشن و باید اینتر کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض مشکل در ورد

سلام.من یه مشکل توی ورد دارم ممنون میشم کسی بلد بود بگه چطور حلش کنم.
    توی ورد بعضی از صفحاتی که توشون تایپ شده تا انتهای حاشیه تعیین شده نمیرن. یعنی خطوط اخر ثفحات از پایین تراز نیستن. قسمت ارفان رو هم امتحان کردم نشده.مشکلش کجاست؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •