تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1027 از 1044 اولاول ... 2752792797710171023102410251026102710281029103010311037 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,261 به 10,270 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.من یه مشکل توی ورد دارم ممنون میشم کسی بلد بود بگه چطور حلش کنم.
    توی ورد بعضی از صفحاتی که توشون تایپ شده تا انتهای حاشیه تعیین شده نمیرن. یعنی خطوط اخر ثفحات از پایین تراز نیستن. قسمت ارفان رو هم امتحان کردم نشده.مشکلش کجاست؟!

سلام،
    كل پاراگرافها رو select كنيد
    روي آنها رايت كليك كنيد و به paragraph برويد
    در قسمت general/alignment رفته و از منوي كشويي، justified رو انتخاب كنيد.....
    البته چند مدل justified هست.....
    justified ==== براي تنظيم سطر و پر كردن آن، از فاصله استفاده ميشود

justified low ==== ورد براي تنظيم سطر و پر كردن آن از فاصله كمتر و از كشيدگي كلمات استفاده ميكند.

در mediuem و high .... كشيدگي را خيلي زياد ميكند. به طوري كه اصلا جالب نيست.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

تو جدول چیکار کنم که متنم دقیقا فیت جدول بشه یک سری از کلمات که کپی میکنم تو جدول میرن جلو و دیده نمیشن و باید اینتر کنم

سلام
    در table properties رفته و در قسمت
    table/ option/ default cell margin
    همه ي عددها رو تنظيم كنيد..... توجه كنيد كه اگر اين اعداد را صفر بگذاريد.... مخصوصا از چپ و راست.... خط و متن به هم مي چسبند

در ضمن ... من خيلي متوجه نشدم مشكل شما دقيقا چيست....
    احتمال دارد كه در paragraph ، يعني جدول را سلكت كنيد، و paragraph‌ر را بياوريد و بعد و در قسمت indention هم اعداد صفر نباشند و تورفتگي براي مطالب جدولتان منظور شده باشد

چند احتمال ديگر هم ميدهم اما نميدانم كدام يك مشكل شما را حل خواهد كرد.

3. 2 کاربر از shvalaie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    در تنظیم هدر فصل های پایان نامه به مشکل خوردم. هدر فصل های 4 تا 6 تفکیک شده نیست و ویرایش یکی از اون ها باعث تغییر همه شون میشه.
    جالب اینجاست که ابتدای هر فصل از Section break استفاده شده و شماره ای که زیر هدر نمایش داده میشه برای هر فصل متفاوته. تصاویر زیر مربوط به فصل های 4 و 5 و 6 هست که مشخصه سکشن های متفاوتی دارند اما هدر یکسان!:

سلام دوست عزيز
    در همين شكلي كه گذاشته ايد دليل مشكل مشخص است
    اينجا كه نوشته same as previous .... مشكل همين جاست
    اين يعني اينكه با اينكه section عوض شده.... ورد متن داخل سرصفحه يا پاصفحه رو مثل section قبلي ميگذاره

براي اين كار بايد آيكون link to previous رو غير فعال كنيد.... براي هر فصل جداگانه اين كار بايد انجام بشه

اخطار: بعد از اصلاح، حتما يك دور از اول تا اخر سر صفحه / پاصفحه ها رو چك كنيد كه درست باشند.... اين مرحله از كار وقتي به مشكل بر ميخوره.... ممكنه با حل هر مرحله .... مرحله ي بعدي خراب بشه.... متاسفانه

5. این کاربر از shvalaie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام عزیزان
    من دارم کتاب تایپ می کنم در قطع وزیری و در ورد همه سایزها از کناره ها و سایز صفحه تنظیم میکنم ولی وقتی تبدیلش میکنم به پی دی اف وقتی میخوام پرینتش بگیرم در قطع همون A4 پرینت میشه که نمیدونم از ورد به پی دی اف چه فرآیندی طی میشه این اتفاق می افته .... با تشکر

دوست عزيز سلام
    اول اينكه .... شما توي قطع وزيري مطلب رو تايپ ميكند....
    دوم اينكه .... پرينت رو روي كاغذ قطع وزيري كه نمي گيريد؟ مي‌گيريد؟ پرينت قاعدتا روي كاغذ A4‌است
    سوم اينكه .... اگر بعد از تبديل از ورد به پي دي اف .... و هنگام پرينت مطالبتون scale بزرگتر يا كوچكتر پرينت ميشود
    .. دليلش اين است كه در هنگام پرينت در acrobat يك پارامتر وجود دارد كه بايد
    در قسمت page scaleing به جاي fit to printable area و يا پارامترهاي ديگر....
    NONE انتخاب شود

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان من ورد 2016 دارم اما وقتی روی 2007 باز میکنم کل فونت ها میریزه بهم . باید چکار کرد ؟ 2تا راه را رفتم که تیک بزنم

پروفشنال NimoOol.HD2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تو اتاقم

پيش فرض

سلام و وقت بخیر
    من یه پایان نامه دارم ، بعد از اینکه فهرست مطالبشو درست می کنم و ذخیره می کنم ، بعد که می خوام بازش کنم ، باز میشه ، اما چند لحظه بعد بسته میشه
    تا حالا دو بار کلی وقت گذاشتم و هدینگ معرفی کردم و ... اما هر دفعه اینجوری میشه ...
    رو سیستمم هم ورد 2013 دارم و هم 2016 ، روی چند تا سیستم مختلف هم امتحان کردم باز همینجوری میشه ( خودمم از 2013 استفاده می کنم )

تورو خخدا کمکم کنید
    از Open and Repair استفاده کردم ، Add-in ها رو غیر فعال کردم ، آفیس رو repair کردم ، اما باز نمیشه ، چیکار کنم ؟؟؟
    هنوز باید اضلاحات انجام بدم روش کارم تموم نشده که پرینتش بگیرم...

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام دوستان من ورد 2016 دارم اما وقتی روی 2007 باز میکنم کل فونت ها میریزه بهم . باید چکار کرد ؟ 2تا راه را رفتم که تیک بزنم
    با زدن تیک Embed fonts جواب نداد تنها راه به نظرم اینه که فونتهایی که تو فایلتون استفاده شده رو از پوشه windows/fonts بردارید و به هر سیستمی که میبرید اول فونت هارو نصب کنید بعد باز کنید فایل رو. حدس میزنم اگر با embed fonts مشکل حل نشه اصلا مشکل فونت نیست و مسئله چیز دیگه ایه. سیو کردن با فرمت doc رو هم تست کردید؟

سلام و وقت بخیر
    من یه پایان نامه دارم ، بعد از اینکه فهرست مطالبشو درست می کنم و ذخیره می کنم ، بعد که می خوام بازش کنم ، باز میشه ، اما چند لحظه بعد بسته میشه
    تا حالا دو بار کلی وقت گذاشتم و هدینگ معرفی کردم و ... اما هر دفعه اینجوری میشه ...
    رو سیستمم هم ورد 2013 دارم و هم 2016 ، روی چند تا سیستم مختلف هم امتحان کردم باز همینجوری میشه ( خودمم از 2013 استفاده می کنم )

تورو خخدا کمکم کنید
    از Open and Repair استفاده کردم ، Add-in ها رو غیر فعال کردم ، آفیس رو repair کردم ، اما باز نمیشه ، چیکار کنم ؟؟؟
    هنوز باید اضلاحات انجام بدم روش کارم تموم نشده که پرینتش بگیرم...
    به نظر بخاطر پلاگین ها یا افزونه هایی هست که شما نصب کردید. نرم افزارهایی مثل بابیلون و Nitro PDF و ... افزونه هایی رو به ورد اضافه میکنن که میونه مشکل ساز باشه. برای منم پیش اومده بود که با غیر فعال کردن همشون درست شد. امیدوارم برای شما هم درست بشه.
    وارد Option ورد بشید و از گزینه های سمت راست Add-ins رو انتخاب کنید.

اون پائین manage رو بذارید روی com add-ins و go رو بزنید ... تو پنجره ای که میاد تیک هارو بردارید (بجز اونهایی که فکر میکنید مشکل ساز نیستن و میشناسین) و دوباره تست کنید ببینید فایلتون باز میشه یا نه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با فرمت doc را باید امتحان کنم یعنی ویرایش بزنم بزارم روی doc

پروفشنال NimoOol.HD2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تو اتاقم

پيش فرض

با زدن تیک Embed fonts جواب نداد تنها راه به نظرم اینه که فونتهایی که تو فایلتون استفاده شده رو از پوشه windows/fonts بردارید و به هر سیستمی که میبرید اول فونت هارو نصب کنید بعد باز کنید فایل رو. حدس میزنم اگر با embed fonts مشکل حل نشه اصلا مشکل فونت نیست و مسئله چیز دیگه ایه. سیو کردن با فرمت doc رو هم تست کردید؟

به نظر بخاطر پلاگین ها یا افزونه هایی هست که شما نصب کردید. نرم افزارهایی مثل بابیلون و Nitro PDF و ... افزونه هایی رو به ورد اضافه میکنن که میونه مشکل ساز باشه. برای منم پیش اومده بود که با غیر فعال کردن همشون درست شد. امیدوارم برای شما هم درست بشه.
    وارد Option ورد بشید و از گزینه های سمت راست Add-ins رو انتخاب کنید.

اون پائین manage رو بذارید روی com add-ins و go رو بزنید ... تو پنجره ای که میاد تیک هارو بردارید (بجز اونهایی که فکر میکنید مشکل ساز نیستن و میشناسین) و دوباره تست کنید ببینید فایلتون باز میشه یا نه.

متشکر از راهنماییتون اما گفتم که این روش رو امتحان کردم ، راه دیگه ای به نظرتون نمیرسه ؟؟؟

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

متشکر از راهنماییتون اما گفتم که این روش رو امتحان کردم ، راه دیگه ای به نظرتون نمیرسه ؟؟؟
    بله ... انتهای پستتون رو درست نخوندم ... ببخشید...

آفیس رو کامل حذف کردید؟ بعد از حذف معمولی یکسری پوشه هایی باقی میمونن اونهارو باید دستی حذف کنید + یکسری کلیدهای ریجستری ویندوز... اصطلاحا فول کلین بشه ... فکر کنم نرم افزارهایی هم برای کامل پاک کردن آفیس هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •