تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1041 از 1044 اولاول ... 41541941991103110371038103910401041104210431044 آخرآخر
نمايش نتايج 10,401 به 10,410 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

منظورتون Shift+space هستش؟
    این میانبر برای من کار نمی کنه.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

این میانبر برای من کار نمی کنه.
    Ctrl+Shift+2

می‌توانید این کلید میانبر را در MS Word تغییر دهید، یا روش بهتر نصب صفحه کلید استاندارد فارسی که در همه محیط‌ها امکلان استفاده از میانبر Shift+Space را به شما می‌دهد.

3. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

Ctrl+Shift+2

می‌توانید این کلید میانبر را در MS Word تغییر دهید، یا روش بهتر نصب صفحه کلید استاندارد فارسی که در همه محیط‌ها امکلان استفاده از میانبر Shift+Space را به شما می‌دهد.

بله. البته من Ctrl + Space را تنظیم کردم که چندان راه دست نیست. متاسفانه ورد 2019 میانبر Shift + Space که هنگام تایپ بسیار مناسب است و سرعت را کند نمی کند را قبول نمی کنه! برای فرمان دیگه ای هم این میانبر رو استفاده نکردم که علتی برای قبول نکردنش باشه. باقی ترکیبات کلیدی به غیر این تقریبا در سرعت تایپ تاثیر داره.

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

بله. البته من Ctrl + Space را تنظیم کردم که چندان راه دست نیست. متاسفانه ورد 2019 میانبر Shift + Space که هنگام تایپ بسیار مناسب است و سرعت را کند نمی کند را قبول نمی کنه! برای فرمان دیگه ای هم این میانبر رو استفاده نکردم که علتی برای قبول نکردنش باشه. باقی ترکیبات کلیدی به غیر این تقریبا در سرعت تایپ تاثیر داره.
    پیشنهاد من نصب این صفحه کلید هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام

متن یک صفحه وب را به داخل Word کپی کردم ولی این علامتهایی رو که با پیکان قرمز تو تصویر مشخص کردم رو نشون می ده. این علامتها چه مفهومی دارند و چطوری باید حذف و پاک شوند؟ حدود 24 صفحه مطلب هست و از این علامتها زیاد هست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sm6m10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دارم پایان نامه مینویسم چطوری رفرنس هام رو دستی تایپ کردم چیکار کنم وقتی کنترل کلیک میکنم بره به رفرنسش. تو نت جستجو کردم دیدم با استفاده از citation دونه دونه باید اطلاعات را وارد کرد .ولی من اطلاعاتم رو یکسر تایپ کردم ایا امکانش هست .کلا در این زمینه اضافه کردن رفرنس اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با درود، سندی در ورد ۲۰۱۹ تایپ کرده ام که هنگام اسکرول کردن صفحات کمی درنگ داره. این سند در ورد ۲۰۰۷ باز کردم روان شد ولی بیشتر واژگان به هم چسبیده اند. چگونه میتونم بدون اسپیس زدن اونا رو درست کنم؟

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام دارم پایان نامه مینویسم چطوری رفرنس هام رو دستی تایپ کردم چیکار کنم وقتی کنترل کلیک میکنم بره به رفرنسش. تو نت جستجو کردم دیدم با استفاده از citation دونه دونه باید اطلاعات را وارد کرد .ولی من اطلاعاتم رو یکسر تایپ کردم ایا امکانش هست .کلا در این زمینه اضافه کردن رفرنس اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    بله باید بصورت دستی وارد میشد. بهتره برای اینکار ازافزونه های مناسب استفاده کنید. یکی از خوب ها mendeley هست و البته endnote هم حرفه ای تر. هر دو بصورت نرم افزار مختص هستن که باید رفرنس هاتون رو بهش معرفی کنید تا بتونید با سرعت بیشتری اونهارو در متن جایگذاری کنید.
    با درود، سندی در ورد ۲۰۱۹ تایپ کرده ام که هنگام اسکرول کردن صفحات کمی درنگ داره. این سند در ورد ۲۰۰۷ باز کردم روان شد ولی بیشتر واژگان به هم چسبیده اند. چگونه میتونم بدون اسپیس زدن اونا رو درست کنم؟
    در نسخه 2019 با این روش فایل رو ذخیره کنید و در هر نسخه ی دیگری که خواستید باز کنید بدون مشکل.

پروفشنال Hi5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام من میخام روی این جدول واتر مارک بزنم و میخام واتر مارکم زیر خطوط جدول قرار بگیره از خود واترمارک ورد نشد اینکارو کنم هر کار کردم مجبور شدم داخل shape بزارم واتر مارکو الان چیکار کنم واتر مارک پشت خطوط جدول بره هرکار میکنم نمیشه !!؟؟؟؟

پروفشنال smohs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام من میخام روی این جدول واتر مارک بزنم و میخام واتر مارکم زیر خطوط جدول قرار بگیره از خود واترمارک ورد نشد اینکارو کنم هر کار کردم مجبور شدم داخل shape بزارم واتر مارکو الان چیکار کنم واتر مارک پشت خطوط جدول بره هرکار میکنم نمیشه !!؟؟؟؟

سلام
    اگه هنوز به کارت میاد:
    از قسمت واترمارک خود ورد که من امتحان کردم جواب میده
    در عین حال اگه میخوای هرچیزی رو بیاری پشت جدول انتخابش کن روش کلیک راست کن از زیر شاخه wrap text گزینه behind text رو انتخاب کن (توی عکسی که گذاشتی همون علامت کمانی شکل که سمت راست واترمارکته)
    البته توجه کن که اگه جدولت shading داشته باشه مثل همین که توی تصویر گذاشتی واترمارکت میره پشت اون رنگ سبز جدول و کلا معلوم نمیشه
    Last edited by smohs; 10-11-2019 at 02:16.

13. این کاربر از smohs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •