تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1031 از 1044 اولاول ... 3153193198110211027102810291030103110321033103410351041 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,301 به 10,310 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز Amin.P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام،

من یک برگه دارم که هر دو طرفش یک نوشته چاپ شده هم داره و همچنین نوشته با خودکار،
    یک طرفش یک سری گواهی امضا ثبت شده در اسناد رسمی هست که دست نمیخوره، اون طرفش یک سری اطلاعات هست که با خودکار پر شده و چند موردش اشتباه نوشته شده، نباید خط خوردگی داشته باشه، همچنین نباید با غلط گیر کثیف بشه، از طرفی میخام همون برگه اصلاح بشه،

من با ورد و چاپگر سیاه سفید، بک گراند صفحه رو مثلا سیاه کردم بعد چاپ کردم ولی اون صفحه سیاه نشد، البته توی print preview سفید دیده میشد

میشه کاری کرد که اون صفحه دوباره سفید بشه یا مثلا شیری بشه و اون نوشته ها پاک بشن با چاپگر رنگی مثلا؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    من ورد 2010 دارم و هر صفحه ای که باز می کنم دوصفحه است و وقتی پرینت می گیرم یک صفحه اصلی که تایپ کردم و یک صفحه سفید پرینت گرفته میشه.چطور اونو رو یک صفحه تنظیم کنم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام،

من یک برگه دارم که هر دو طرفش یک نوشته چاپ شده هم داره و همچنین نوشته با خودکار،
    یک طرفش یک سری گواهی امضا ثبت شده در اسناد رسمی هست که دست نمیخوره، اون طرفش یک سری اطلاعات هست که با خودکار پر شده و چند موردش اشتباه نوشته شده، نباید خط خوردگی داشته باشه، همچنین نباید با غلط گیر کثیف بشه، از طرفی میخام همون برگه اصلاح بشه،

من با ورد و چاپگر سیاه سفید، بک گراند صفحه رو مثلا سیاه کردم بعد چاپ کردم ولی اون صفحه سیاه نشد، البته توی print preview سفید دیده میشد

میشه کاری کرد که اون صفحه دوباره سفید بشه یا مثلا شیری بشه و اون نوشته ها پاک بشن با چاپگر رنگی مثلا؟
    الان شما مشکلت سیاه کردن صفحه هست یا سفید کردن نوشته ها؟!
    با چاپگرهای رنگی عموما (99%) نمیشه چیزی رو سفید کرد.

سلام
    من ورد 2010 دارم و هر صفحه ای که باز می کنم دوصفحه است و وقتی پرینت می گیرم یک صفحه اصلی که تایپ کردم و یک صفحه سفید پرینت گرفته میشه.چطور اونو رو یک صفحه تنظیم کنم؟
    شما همون اول که new/blank document رو میزنی 2 صفحه میبینی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

الان شما مشکلت سیاه کردن صفحه هست یا سفید کردن نوشته ها؟!
    با چاپگرهای رنگی عموما (99%) نمیشه چیزی رو سفید کرد.

شما همون اول که new/blank document رو میزنی 2 صفحه میبینی؟
    سلام
    خود ورد را که باز می می کنم یک صفحه ای هست ولی یک قالب برام درست کردن که از اون استفاده می کنم و این 2 صفحه است .

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

دوستان حاشیه برای دور صفحه تو نت برای دانلود هست؟ اگه هست لینکشو بدین. با تشکر.
    خود ورد که به جز چند تا حاشیه بقیشون قشنگ نیست.

کاربر فعال انجمن mobin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوستان سلام.
    من یک متن طولانی ورد دارم. میخوام در pdf دکمه ای بسازم که در هر صفحه ای باشم، با کلیک روی اون، به فهرست مطالب برم.
    در ورد یا pdf چطور میتونم اینو بسازم؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوستان لطفا کمک کنین. خیلی تو نت گشتم، به نتیجه نرسیدم.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

دوستان لطفا کمک کنین. خیلی تو نت گشتم، به نتیجه نرسیدم.
    در word نیازه شما صفحه ی فهرست رو bookmark کنید و بعد از cross reference استفاده کنید.

اول وارد صفحه فهرست بشید و از تب insert گزینه ی bookmark رو انتخاب کنید و بعد اینکه اسمی انتخاب کردید (مثلا "فهرست") add رو بزنید...
    بعد برای اینکه در همه ی صفحات کراس رفرنس شما بیاد دوبار روی پائین یک صفحه یا بالاش کلید کنید تا بتونید لینک صفحه فهرست رو اونجا قرار بدید. از همون منوی insert کزینه cross reference رو بزنید و تو پنجره ای که میاد reference tpe رو بذارید روی bookmark میبینید که بوکمارک شما با اسمی که انتخاب کردید میاد... انتخابش کنید و بعد insert رو بزنید...

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

ممنونم از پاسختون.
    ولی در این روش باید در تمام صفحات تکرار بشه تا با کلیک روی "فهرست" به اول صفحه پرش کنیم.
    فایل من حدود 400 صفحه ورد هست. انجام این کار برای همه صفحات خیلی سخته.
    میخوام در هر صفحه که میرم با کلیک روی گزینه "فهرست" به اول صفحه بیام. چیزی مثل یک اسکرول سیار که دکمه "برو به فهرست" داره.
    اینو برای پی دی اف میخوام بسازم. ممنونم.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

ممنونم از پاسختون.
    ولی در این روش باید در تمام صفحات تکرار بشه تا با کلیک روی "فهرست" به اول صفحه پرش کنیم.
    فایل من حدود 400 صفحه ورد هست. انجام این کار برای همه صفحات خیلی سخته.
    میخوام در هر صفحه که میرم با کلیک روی گزینه "فهرست" به اول صفحه بیام. چیزی مثل یک اسکرول سیار که دکمه "برو به فهرست" داره.
    اینو برای پی دی اف میخوام بسازم. ممنونم.
    همونطور که گفتم کافیه این کراس رفرنس رو تو FOOTER یا HEADER یک صفحه بذارید تا در بقیه صفحه ها هم تکرار بشه...

ضمنا وقتی اینکار رو با ورد انجام بدید و بصورت PDF ذخیره کنید این گزینه بصورت لینک در میاد که روش کلیک بشه شمارو به صفحه فهرست میبره...
    Last edited by Mohammad Hosseyn; 18-09-2017 at 13:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •