تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1037 از 1044 اولاول ... 375379379871027103310341035103610371038103910401041 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,361 به 10,370 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

باسلام . شما موقع تایپ فایل در آفیس فونت فایل را همراهش ذخیره کنید . برای ذخیره فونت ابتدا فایل مورد نظر را در ورد باز نموده سپس به منوی File مراجعه کرده و گزینه Options را انتخاب کنید.در مرحله بعدی به بخش Save مراجعه کرده و تیک گزینه Embed fonts in the file را بزنید. و در آخر بر روی گزینه OK کلیک کنید.کار تمام است..با انجام این ترفند فونت فایل مورد نظر همراه با فایل ذخیره خواهد شد و اگر فونت ها در کامپیوتر جدید نصب نشده باشند فایل شما به خوبی قابل خواندن است
    داداش این روش رو کامپیور جواب میده اما مشکل من با گوشیه و رو موبایل مشکل فونت رو دارم و با حتی اضافه کردن دستی فونت به موبایل و برنامه های مختلف مشکلم حل نشده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

1

باسلام . اول کل متن را انتخاب کنید(ctrl+A) سپس از سربرگ HOME به Styles رفته و Normal را انتخاب کنید.
    متشکرم از شما دوست عزیز
    Last edited by mdfeiza; 22-09-2018 at 08:36.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان. چطور میشه یه فایل وورد رو به یونیکد تبدیل کرد؟ یعنی الان یه فایل آماده با فونت معمولی دارم میخوام تبدیلش کنم به یونی کد تا رو دستگاه های دیگه هم بشه ازش استفاده کرد. ممنون.

داره خودمونی میشه ir.warez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام.دوستان بنده اخرین نسخه افیس 2016 رو روی ویندوز 10 که اونم اخرین اپدیت روشه رو داردم.میخوام بدون حذف افیس به صورت انلاین اونو به نسخه 2019 اپگرید کنم.ممنون میشم روشش رو بهم بگیم.توی قسمت اکانت دکمه اپدیت افیس نیست.
    Last edited by ir.warez; 07-11-2018 at 14:59.

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض نوشتن کلمه بزرگ در آفیس کممممممک

دوستان چطوری میشه یک کلمه بزرگ رو در افیس ورد نوشت .

من صفحه A4 رو افقی میکنم و سایز کلمه رو میزارم روی اخرین درجه یعنی 72

ولی بازم حاشیه داره !!!

چطوری در بزرگترین حالت یک کلمه رو بنویسم که حاشیه نداشته باشه ؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

یعنی چی حاشیه داره؟منظورتون رو متوجه نشدم .متنی که میخواین بنویسین چند کلمه است مگه؟تو نستید عکس بذارید ببینیم مشکل نوشته تون چیه
    Last edited by محمد7966; 20-11-2018 at 18:22.

7. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

پیدا کردم . میخواستم یک کلمه رو در بزرگترین حالت ممکن در یک A4 بنویسم . حل شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام.
    من آفیس 2007 را روی سیستم XP sp3 دارم. در ورد یک استایل برای خودم درست کردم با فونت رویا و تاهوما ی لاتین. و چند صفحه هم نوشتم و سیو کردم.
    حالا بعد از چند روز که دستگاه هم خاموش بوده و کسی نبوده که روشنش بکنه رفتم سراغ نوشتن یک فایل دیگه میبینم آن استایلی که درست کرده بودم نیست شده. و وقتی خواستم دوباره آن استایل را بسازم متوجه شدم در لیست انتخاب فونت خود فونتها هستند ولی نامشان در کنار نمونه ی فونت نمیاد و فقط وقتی یکی را انتخاب کرده در بالای صفحه ورد در کادر مخصوص نامش دیده میشه ولی نمیتوانم استایلش را بسازم و خود ورد را هم با X بالا سمت راست نمیتوانم ببندم بلکه فقط با راست کلیک کردن در تسکبار و گزینه کلوز میشود ورد را بست .
    چرا چنین شده و راه حل مشکل چیه؟

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام.
    من آفیس 2007 را روی سیستم XP sp3 دارم. در ورد یک استایل برای خودم درست کردم با فونت رویا و تاهوما ی لاتین. و چند صفحه هم نوشتم و سیو کردم.
    حالا بعد از چند روز که دستگاه هم خاموش بوده و کسی نبوده که روشنش بکنه رفتم سراغ نوشتن یک فایل دیگه میبینم آن استایلی که درست کرده بودم نیست شده. و وقتی خواستم دوباره آن استایل را بسازم متوجه شدم در لیست انتخاب فونت خود فونتها هستند ولی نامشان در کنار نمونه ی فونت نمیاد و فقط وقتی یکی را انتخاب کرده در بالای صفحه ورد در کادر مخصوص نامش دیده میشه ولی نمیتوانم استایلش را بسازم و خود ورد را هم با X بالا سمت راست نمیتوانم ببندم بلکه فقط با راست کلیک کردن در تسکبار و گزینه کلوز میشود ورد را بست .
    چرا چنین شده و راه حل مشکل چیه؟
    احتمالا کامپیوتری که روش کار میکنید سخت افزار قوی نداره و دچار اشکالات سخت افزاری یا نرم افزاری هست که کارکردش مختله و چندان ربطی به ورد نداره اینکه فونت ها اینجوری شدن این حدس رو تقویت میکنه که هارد اشکالی داشته باشه که فراخونی فونت ها با مشکل مواجه هست. اینکه میگید با زربدر بسته نمیشه هم نشون از اینه که ویندوزتون بطور جدی هنگه که بازم میتونه نشون از اشکال هارد یا سخت افزار دیگه باشه.

استایل رو وقتی درست کردید تنظیم کردید که استایل پیشفرض برای همه فایل های جدید باشه؟ اگر اینطور تنظیم نکنید میپره...

11. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دو تا استایل درست کرده بودم آن یکی که با فونت رویا بود پریده ولی دیگری که با فونت سلامت بود مانده و کار هم میکنه.
    بعلاوه گمان نمیکنم دلیلی که شما ذکر کردین در این مورد درست باشد. چون :
    1 - این آفیس چند سالیست که روی همین سخت افزار نصب بوده و کار بخوبی هم کار میکرد.
    2 - همین آفیس 2007 را روی سیستم دیگری هم داریم که بمراتب از شرایط سخت افزاری کمتری برخوردار است و خیلی هم خوب کار میکند.
    بهر حال از اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید سپاسگزارم.
    Last edited by دخو; 28-12-2018 at 16:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •