تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1038 از 1044 اولاول ... 385389389881028103410351036103710381039104010411042 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,371 به 10,380 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

دو تا استایل درست کرده بودم آن یکی که با فونت رویا بود پریده ولی دیگری که با فونت سلامت بود مانده و کار هم میکنه.
    بعلاوه گمان نمیکنم دلیلی که شما ذکر کردین در این مورد درست باشد. چون :
    1 - این آفیس چند سالیست که روی همین سخت افزار نصب بوده و کار بخوبی هم کار میکرد.
    2 - همین آفیس 2007 را روی سیستم دیگری هم داریم که بمراتب از شرایط سخت افزاری کمتری برخوردار است و خیلی هم خوب کار میکند.
    بهر حال از اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید سپاسگزارم.
    الزاما قدرت سخت افزار نیست. من گفتم احتمال اسیب به هارد شما هست (بازم هیچ قطعیتی ندادم). آسیب هم چیزی نیست که بشه با چشم دید باید بررسی بشه.

استایل رو تو یه فایل جدید و خالی ورود درست کردید یا تو یه فایلی که از جای دیگه گرفتید و باز کردید؟

یه راه اینکه برگردونید استایل رو اینه که یه فایل وردی که درش از اون استایل استفاده شده باشه رو دارید باز کنید. استایل مورد نظر حتما باید تو اون فایل باشه (چون اونجا ازش استفاده شده). بعد میتونید استایل رو از فایل مورد نظر به تمپلت نرمال ورود اضافه کنید. اول چک کنید ببنید همچین فایلی دارید و اینکه استایل توش هست یا نه. اگر در اضافه کردن استایل از اون فایل مشکل داشتید بگید راهنمایی کنم.
    Last edited by Mohammad Hosseyn; 30-12-2018 at 07:53.

2. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

9

سپاس.
    Last edited by دخو; 10-01-2019 at 13:00.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

14 سوار کردن File روی بخشی از متن در Microsoft Word

درود

می خواستم بدونم که چطور می شه رو بخشی از یک متن «یه آدرس اینترنتی» یا «یک فایل صوتی» یا «یک تصویر» پیوست داد که تنها با کلیک روی اون بخش متن فعال و اجرا بشه، و روی خود فایل docx بمونه و نیاز به روی هارد بدون نباشه؟
    من از Microsoft Office 2016 استفاده می کنم.

ممنون.
    Last edited by پسر خاکستری; 13-01-2019 at 21:58.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

درود

می خواستم بدونم که چطور می شه رو بخشی از یک متن «یه آدرس اینترنتی» یا «یک فایل صوتی» یا «یک تصویر» پیوست داد که تنها با کلیک روی اون بخش متن فعال و اجرا بشه، و روی خود فایل docx بمونه و نیاز به روی هارد بدون نباشه؟
    من از Microsoft Office 2016 استفاده می کنم.

ممنون.
    دمتون گرم.

داره خودمونی میشه alinikoyi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خونشون

پيش فرض

سلام من در word یه مشکلی دارم
    چطور میتونم برای یک کلمه یا یک جمله زیرنویس بذارم یعنی زیر کلمه خط کشیده بکشم و بتونم زیر اون خط چیزی بنویسم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by alinikoyi; 02-02-2019 at 18:26.

اگه نباشه جاش خالی می مونه wolfomid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام. من دارم تز دکترام رو با ورد 2016 مینویسم، همه چی تنظیمه، ولی وقتی فایل رو میخوام PDF کنم، یه سری مشکلات ایجاد میشه، مثلا شکلی که انتهای صفحه ای بوده، به صفحه بعد منتقل میشه و انتهای اون صفحه خالی میمونه. یا مثلا یه جدول طولانی دارم، برای اینکه مرتب و منظم باشه، توی انتهای هر صفحه جدول رو جدا کردم که بقیه و ادامه جدول در صفحه بعد شروع بشه ولی pdf میکنم، یا سطر آخر جدول رو به اول صفحه بعدی منتقل میکنه یا سطر جدول دوم رو میاره انتهای صفحه قبل ک جدول رو جدا کردم.
    با چند تا برنامه کانورت pdf هم این کارو کردم ولی بازم درست نشد. یادمه توی پایان نامه ارشدم هم مشکلات این چنینی داشتم و مجبور شدم 2010 نصب کنم. ولی چون توی 2010 نمیشه پا نویس ها رو 3 ستونی کرد الان مجبورم 2013 ب بالا نصب کنم. چیکار کنم ک مشکلم حل شه؟ راستی 2013 و 2019 هم امتحان کردم همین مشکل رو داشتم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه سعید ی ی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با سلام. من دارم تز دکترام رو با ورد 2016 مینویسم، همه چی تنظیمه، ولی وقتی فایل رو میخوام PDF کنم، یه سری مشکلات ایجاد میشه، مثلا شکلی که انتهای صفحه ای بوده، به صفحه بعد منتقل میشه و انتهای اون صفحه خالی میمونه. یا مثلا یه جدول طولانی دارم، برای اینکه مرتب و منظم باشه، توی انتهای هر صفحه جدول رو جدا کردم که بقیه و ادامه جدول در صفحه بعد شروع بشه ولی pdf میکنم، یا سطر آخر جدول رو به اول صفحه بعدی منتقل میکنه یا سطر جدول دوم رو میاره انتهای صفحه قبل ک جدول رو جدا کردم.
    با چند تا برنامه کانورت pdf هم این کارو کردم ولی بازم درست نشد. یادمه توی پایان نامه ارشدم هم مشکلات این چنینی داشتم و مجبور شدم 2010 نصب کنم. ولی چون توی 2010 نمیشه پا نویس ها رو 3 ستونی کرد الان مجبورم 2013 ب بالا نصب کنم. چیکار کنم ک مشکلم حل شه؟ راستی 2013 و 2019 هم امتحان کردم همین مشکل رو داشتم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    ادوب آکروبات رو امتحان کن دکتر
    Adobe Acrobat XI Pro 11.0.23

9. این کاربر از سعید ی ی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون. این نرم افزار رو تست میکنم خبر میدم ولی نرم افزارهای مختلف رو امتحان کردم نشد
    مثل netro، dopdf، foxit reader
    Last edited by wolfomid; 08-02-2019 at 12:32.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این رو هم امتحان کردم درست نشد.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها یه چیزی رو الان چک کردم. صفحه اول ورد رو با صفحه اول pdf مقایسه کردم، توی فایل pdf، خط آخر صفحه اول ورد رو به صفحه بعد انتقال داده، یعنی مثلا اگه توی ورد 11 تا خط هست و خط 12 از صفحه دوم شروع میشه، توی pdf، صفحه اول 10 تا خط داره و خط 11 به صفحه 2 انتقال پیدا کرده، اینطوری میشه که شکل ها و جداول بهم میخوره. بنظرتون مشکل چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •