تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 995 از 1044 اولاول ... 4958959459859919929939949959969979989991005 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,941 به 9,950 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض آموزش

سلام

1- فهرست اتوماتیک
    چطور در فهرست جلوی تیتر فصل شماره صفحه و نقطه چین نخورد فقط و فقط جلوی تیتر فصل

سلام من فقط و فقط می خوام نقطه چین و شماره جلوی تیتر فصل در فهرست اتوماتیک نخورد

با سلام. سعی کردم یک آموزش کامل در این باره بذارم. امیدوارم به دردتون بخوره.

فرض بر این میگیریم که قرار است تنها نوع نمایش تیتر اول یعنی Level 1 را تغییر دهیم.

به سربرگ Reference برید و پس از کلیک بر روی Table of Contents گزینه‎ی Insert Table of Contents رو انتخاب کنید.

پنجره محاوره‎ای Table of Content باز میشه. بر روی گزینه‎ی Modify کلیک کنین.

پنجره‎ی Style باز می‎شود. گزینه‎ی TOC 1 را انتخاب و بر روی Modify کلیک می‎کنیم.

در پنجره‎ی Modify Style در قسمت پایین بر روی Format کلیک کرده و گزینه‎ی Tabs… را انتخاب کنید.

اکنون پنجره‎ی بسیار مهم Tabs اجرا می‎شود. در قسمت Tab Stop position باید مقدار مقدار فاصله شماره صفحه از متن مربوطه رو وارد کنید. بدیهی است که این مقدار را باید طوری وارد کنید که شماره صفحه دقیقاً در راستای دیگر شماره‎ها قرار بگیرد. به عنوان مثال من عدد 15.7 سانتیمتر رو برای سایز A4 به دست آوردم. بنابراین عدد 15.7 رو در این قسمت وارد کرده و بر روی Set کلیک میکنیم. در بخش Leader می‎توان نوع نمایش تیتر اول را انتخاب کرد که ما گزینه‎ی None رو انتخاب می‎کنیم.

بر روی OK کلیک میکنیم. دو پنجره‎ی بعدی را هم OK می‎کنیم تا به پنجره‎ی Table of Contents برسیم. اکنون در این پنجره در قسمت Tab Leader نوع نمایش دیگر متون را انتخاب میکنیم که ما حالت نقطه چین یا هر حالت دلخواه دیگر را میزنیم.

بر روی OK کلیک می‎کنیم. اکنون میتوانید نتیجه نهایی را مشاهده کنید.

موفق باشید!
    Last edited by kalantarahura; 05-09-2015 at 14:21.

2. 4 کاربر از kalantarahura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

با توجه به اینکه فرمت فایل های 2007 به بالا آخرشون
    یک
    x داره چطور میشه تشخیص داد یک فایلی 2007 است یا 2010 ؟؟؟

یه موردی بود که می تونستیم چارت اکسل مستقیم در خود
    ورد قرار بدهیم که داخل خود همون ورد وقتی دوبار کلیک روش می کنیم باز بشه و قابل
    تغییر باشه الان در 2010 هر گزینه ای می زنم نمیشه

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

سلام

با توجه به اینکه فرمت فایل های 2007 به بالا آخرشون
    یک
    x داره چطور میشه تشخیص داد یک فایلی 2007 است یا 2010 ؟؟؟

یه موردی بود که می تونستیم چارت اکسل مستقیم در خود
    ورد قرار بدهیم که داخل خود همون ورد وقتی دوبار کلیک روش می کنیم باز بشه و قابل
    تغییر باشه الان در 2010 هر گزینه ای می زنم نمیشه
    در مورد اول، نمیدونم راه دیگه ای هم هست یا نه، ولی میشه فایل ورد رو با Winrar یا هر برنامه کمپرس کننده دیگه باز کرد، بعد به پوشه ی docProps رفت و فایل App.xml رو با Notepad باز کرد تا نسخه ی ویرایش کننده ی اصلی رو دید. مثلا تو عکس پایین، نسخه ی برنامه 14 هست یعنی آفیس 2010:
      محتوای مخفی: عکس راهنما 

نسخه های مختلف ویندوز تو لینک زیر نشون داده شدن:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در مورد دوم هم من با ورد 2013 مشکلی ندارم:
      محتوای مخفی: عکس 

5. 4 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام فونت ووردم بهم خورده چکار کنم

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

فرض بر این میگیریم که قرار است تنها نوع نمایش تیتر اول یعنی Level 1 را تغییر دهیم.

به سربرگ Reference برید و پس از کلیک بر روی Table of Contents گزینه‎ی Insert Table of Contents رو انتخاب کنید.

در پنجره‎ی Modify Style در قسمت پایین بر روی Format کلیک کرده و گزینه‎ی Tabs… را انتخاب کنید.

اکنون پنجره‎ی بسیار مهم Tabs اجرا می‎شود. در قسمت Tab Stop position باید مقدار مقدار فاصله شماره صفحه از متن مربوطه رو وارد کنید. بدیهی است که این مقدار را باید طوری وارد کنید که شماره صفحه دقیقاً در راستای دیگر شماره‎ها قرار بگیرد. به عنوان مثال من عدد 15.7 سانتیمتر رو برای سایز A4 به دست آوردم. بنابراین عدد 15.7 رو در این قسمت وارد کرده و بر روی Set کلیک میکنیم. در بخش Leader می‎توان نوع نمایش تیتر اول را انتخاب کرد که ما گزینه‎ی None رو انتخاب می‎کنیم.

بر روی OK کلیک میکنیم. دو پنجره‎ی بعدی را هم OK می‎کنیم تا به پنجره‎ی Table of Contents برسیم. اکنون در این پنجره در قسمت Tab Leader نوع نمایش دیگر متون را انتخاب میکنیم که ما حالت نقطه چین یا هر حالت دلخواه دیگر را میزنیم.

موفق باشید!

سلام امکانش هست همانطور که مشکل نقطه چین خوردن حل شد

شماره صفحه هم نخورد ؟؟؟ عالی میشه

- - - Updated - - -

موفق باشید!

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام مجدد
    یه سوال در مورد خط کش

در شیوه پایان نامه ها به این صورت نوشته شده است که

مارجین تمام صفحات از بالا 3 سانت

تیتر فصل ها از بالا 6 سانت فاصله
    متن صفحه اول هر فصل از بالا 15 سانت فاصله

تو ورد 2007 من کلید alt روی خط کش نگه می داشتم خط کش را جابه جا می کردم و بالای سر هر متن یا کلمه ای می بردم قشنگ عدد روی خط کش نشان داده می شد بدون این که مارجین صفحه بهم بخوره

تو 2010 تا این کار را می کنم خط کش جابه جا می شود و مارجین صفحه بهم می خوره عدد رو خط کش نشان می ده ااا اما خط کش باعث جابه جا شدن سطرها میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

با سلام من میخوام فایل های Word رو باز کنم با این خطا مواجه میشم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم کمکم کنید بگید چیکار کنم.

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

سلام.

بدین منظور ابتدا بر روی فهرست مطالب کلیک کنین و سپس کلیدهای ترکیبی ALT+F9 را فشار دهید تا فهرست به شکل زیر در بیاد:

در ادامه‎ی عبارت TOC سوئیچ n 1-1\ رو تایپ کنید. دقت کنید که بین TOC و n\ و همچنین بین n و عدد، فاصله بذارید:

اکنون دوباره کلیدهای ترکیبی ALT+F را بزنید و یک بار کل جدول را اپدیت کنید و نتیجه نهایی را مشاهده کنید:

موفق و موید باشید
    Last edited by kalantarahura; 08-09-2015 at 07:46.

11. 3 کاربر از kalantarahura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه rouhallah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به نام خدا
    سلام
    من یک فایل word با قالب بندی خاصی از دوستم گرفتم و می خوام بهش چیزی اضافه کنم.
    البته در نمونه ای که ضمیمه کردم تست رو به جای متن اصلی نوشتم.
    مشکل من اینجاست که ایشون در قالب بندی خودشون نمی دونم چطور از شماره گذاری عنوان ها و زیر عنوان ها استفاده کرده
    مثلاً در کنار مقدمه 1-17 نوشته شده. وقتی انتخاب می کنم می بینم گزینه نامبرینگ فعال می شه.
    حالا می خوام در ادامه مقدمه زیر عنوان بذارم. مثلاً 1-1-17 اما ورد قالب 1-17 رو تشخیص نمیده که عین اون 1-1-17 رو هم قالب بندی کنه
    ممنون می شم کمک کنید
    این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    موقع تبدیل ورد به پی دی اف (با مبدل خود ورد) شماره های پاورقی ک لاتین هست، تبدیل ب فارسی میشه. ضمن اینکه متن صفحات جابجا میشه! چند تا مبدل دیگه رو هم امتحان کردم ک هر کدومشون یه مشکلی داشتن. پیشنهادی برای حل مشکلم دارید؟

Sent from my C5303 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •