تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 968 از 1044 اولاول ... 4688689189589649659669679689699709719729781018 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,671 به 9,680 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

سلام مرسی اما فک کنم سوالم رو اشتباه برداشت کردید ببیند دو تا فایل ورد هست هر کدوم با تنظیمات مجزا اعم از فاصله حاشیه متفاوت و فونت متفاوت می خوام وقتی دو فایل ادغام کنم وقتی فایل اولی رو در فایل ورد دومی به انتهاش اضافه کنم، فایل ورد اولی تنظیماتش حفظ شه (تنظیماتش عین فایل دومه نشه) و فایل دوم هم به هم نریزه و تنظیماتش حفظ شه(تنظیماتش عین فایل اول نشه)
    بچه ها اگه می دونین بی زحمت راهنمایی کنین؟؟؟؟
    یه افزونه katoolمخصوص این کار نصب کردم اما کلا بباعث شدد ورد ام هنگ کنه و خیلی اوضاع و بی ریخت کرد

پیشاپیش مرسی
    سلام
    برای هرگونه تغییر در بخش های مربوط به صفحه(Page Layout) باید سکشن بندی کنید. در اینصورت همه جور میشه دستکاری کرد هم افقی و عمودی بودن، هم حاشیه ها و ...
    این عکس یه مثال هست که من 3 تنظیم مختلف رو برای 3 سکشن مختلف پیاده کردم:
    سکشن اول صفحه Landscape هست.
    سکشن دوم فاصله از بالا خیلی زیاده.
    سکشن سوم عادی هست.
    مد هدر رو فعال کردم که مشخص باشه:

اگر بلد نیستید سکشن ایجاد کنید، بگید تا آسون ترین روشش که بلدم رو به ترتیب بنویسم.
    سلام مجدد ببینید مشکل و سوال من چیز دیگه ای است دقیقا به همین خاطر که کلیک راست کار نمی کنه باید افزونه بابیلون رو ازکار بندازم خب من همین کار روانجام میدم و بعدش کلیک راست منوش فعال میشه اما
    اما مشکل اینه که با هر بار ریسترت سیستم با خاموش کردن سیستم باید مجدد افزونه بابللون رو حدف کنم یعنی به طور ابدی و همیشگی پاک نمیشه افزونه بابلیون از ورد!!!
    جالب اینکه اگه بخوام سایر افزونه ها مثل end note یا ویراستار یا سایر افزونه ها رو حذف کنم اگه یک بار من ازتنظمیات افزونه ورد remove بزنم دیگه هرگز افزونه اش نمیاد مگه اینکه دستی برم اضافش کنم اما این افزونه بابلیون از روو نمیره هر چی حذف کنم دفعه بعدی که لپ تاپ و خاموش کنم مجدد در ورد میاد !
    حتی بابیلون روی start up هم تنظیم نیست و با بوت ویندوز تنظیم کردم لود نشه اما جالبه که پروسس افزونه اش خودکار اجرا میشه و به ورد مجدد اضافه میشه
    بچه ها راه حلی دارین ک فقط افزونه بابیلون رو برای همشه از ورد غیرفعال کنم؟؟؟؟

پیشاپیش مرسی
    این فکر نکنم مشکل از ورد باشه، بابیلون داره بصورت بدافزار عمل میکنه.
    چندین حالت امکانش هست:
    1) بابیلون تو استارتاپ باشه
    2) بابیلون سرویسی داشته باشه که اول ویندوز شروع میشه و همه چیز رو از اول انجام میده(احتمال زیاد همینه).
    3) بابیلون توی رجیستری یه کلید گذاشته که همیشه افزونه ی خودش رو نصب کنه.

وجود بابیلون لازمه؟ با وجود Google Translate و اینهمه سایت مفید فکر نمیکنم بابیلون حرفی واسه گفتن داشته باشه.
    اگر لازمش نداری با یه نرم افزار حذف کننده قوی مثل !Your Uninstaller حذفش کن و توی تنظیمات حذف، گزینه ی آخر رو انتخاب کن که همه جای سیستم و رجیستری رو برای رد بابیلون بگرده و پاک کنه.

ایا میشه وقتی فایل ورد ذخیره می کنیم،اسم یوزر لپ تاپ مون نیفته؟؟ منظورم مثل زیر هست این قسمت منظورمه
    مرسی
      محتوای مخفی: عکس 

نمیدونم کار میکنه یا نه.
    ولی اولا موقع سیو باید اسمتو پاک کنی تو پنجره اش، دوما فکر کنم باید چیزی تو قسمت زیر ننویسی و تیک پایینش رو بذاری حتما، همون که هایلایت کردم:
    Last edited by soroosh_cz; 12-01-2015 at 12:58.

2. 2 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

کسی بلد نیست به من کمک کنه؟ من وقتی رفرنس هام رو بصورت اتوماتیک وارد می کنم، به جای ویرگول فارسی (،) از کاما (,) استفاده می کنه. چطوری می تونم این مشکل رو حل کنم؟
    نمونه: (بارتولد 1358, 232) که باید به صورت (بارتولد 1385، 232) وارد بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

با سلام.
    1- توی پوشه برنامه در program files یک پوشه هست که حاشیه های ورد توی اون هستند. شما میتوانید فایلهای خودتون را با همان فرمت حاشیه های ورد توی این پوشه کپی کنید و استفاده کنید.
    2- با استفاده از ترکیب دکمه shift و دکمه های a, s,d,f.q,w,e میتونید برای کلمه ها اعراب بگذارید.
    3- برای اینکار از حاشیه صفحه استفاده نکید در سربرگ اول برای متن انتخاب شده حاشیه تعیین کنید.
    در ضمن من یک سوال دارم. فرض کنیم در یک متن قسمتهای عربی با یک فونت نوشته شده باشند. حالا بخواهیم این فونت را عوض کنیم. آیا راهی بجز پیدا کردن تک به تک و تعویض فونت وجود داره؟ بعبارت دیگه آیا راهی هست که فقط قسمتهایی از متن که با یک فونت خاص نوشته شده اند را فونتشونو تغییر داد؟
    ممنونم
    Last edited by fahimehtefagh; 12-01-2015 at 14:35. دليل: نمی دونستم چطوری میتونم سوالم را بپرسم!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    tEhRaN

پيش فرض

سلام
    من یه فایل ورد دارم می خوام از صفحه 10 شماره گذاری کنم از 1 تا آخر منتها هرکاری میکنم صفحات و تکراری شماره میزنه ، وقتی انگلیسی شماره میزنم درست میشه منتها فارسی که میکنم به ترتیب شماره گذاری نمیکنه ، ممنون میشم کمک کنید

داره خودمونی میشه jafariking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

14 copy & paste نشدن توسط کیبورد در word 2007

سلام.

اخیرا توی شرکت محل کارم که آفیس 2007 داره ، فقط توی word ، کپی و پیست و کات کردن با کیبورد کار نمیکنه.هم دکمه هایی که مخصوص این کار روی کیبوردها تعبیه شده و هم کلیدهای ترکیبی ctrl+c و ctrl+v و ctrl+x . ولی سه تا عمل که گفتم با راست کلیلک انجام میگیره . مشکل چیه بچه ها ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام منهمهمین مشکل رو با یک فونت دیگه داشتم. فونت را از یک جایی دانلود کن و در پوشه فونتهات کپی کن مشکل حل میشه. مال من که حل شد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام و خسته نباشید بچه ها من بلدم با پرینتر دو رو بگیرم ولی بدم نیستم با پرینتر canon معمولی پرینت بگیرم مثلا فایل pdf رو میخوام پرینت بگرم همش دورو میشه یک رو نمیشه آموزشی در این خصوص هست چه تو word یا pdf فرقی نمیکنه توضیح کامل بده
    پرینتر من canonmf4890w هستش
    الان هم با word خواستم پیرینت بگریم مثلا 8 تا صفحه هر بار که خواستم پرینت بگیرم فقط صفحه دو رو پرینت میگرفت اعصابم داغون شد 20 تا برگه پرینت گرفتم ممنون میشم توضیح کاملی در این خصوص یا آموزشی اگر هست بهم بدید تا یاد بگیرم با تشکر

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام در ورد وقتی جدول میکشم مثلا جدولم سه تا ستون داره می خوام کاری کنم که تنظیمات ستون فیکس باقی بمونه و سه تا ستون بر اثر اشتباه جابه جا نشن که تنظیمات به هم بخوره چه طوری ستون رو قفل کنم که جا به جا نشن ؟
    مرسی

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

با سلام.
    1- توی پوشه برنامه در program files یک پوشه هست که حاشیه های ورد توی اون هستند. شما میتوانید فایلهای خودتون را با همان فرمت حاشیه های ورد توی این پوشه کپی کنید و استفاده کنید.
    2- با استفاده از ترکیب دکمه shift و دکمه های a, s,d,f.q,w,e میتونید برای کلمه ها اعراب بگذارید.
    3- برای اینکار از حاشیه صفحه استفاده نکید در سربرگ اول برای متن انتخاب شده حاشیه تعیین کنید.
    در ضمن من یک سوال دارم. فرض کنیم در یک متن قسمتهای عربی با یک فونت نوشته شده باشند. حالا بخواهیم این فونت را عوض کنیم. آیا راهی بجز پیدا کردن تک به تک و تعویض فونت وجود داره؟ بعبارت دیگه آیا راهی هست که فقط قسمتهایی از متن که با یک فونت خاص نوشته شده اند را فونتشونو تغییر داد؟
    ممنونم
    قبلا هم گفته شده، تو تنظیمات Advanced Search میتونید این قالب بندی های خاص رو اعمال کنید، همه نوعش هم هست.

مثل همین عکس:
      محتوای مخفی: عکس راهنمایی 

فقط تو مرحله 6 بجای انتخاب رنگ، از قسمت بالایی (Complex scripts) فونت عربی مربوط رو انتخاب کنید.
    سلام
    من یه فایل ورد دارم می خوام از صفحه 10 شماره گذاری کنم از 1 تا آخر منتها هرکاری میکنم صفحات و تکراری شماره میزنه ، وقتی انگلیسی شماره میزنم درست میشه منتها فارسی که میکنم به ترتیب شماره گذاری نمیکنه ، ممنون میشم کمک کنید
    شما وقتی یه عدد بصورت دستی وارد کنید، این عدد صفحه حساب نمیشه و صرفا یک پا نویس یا سرنویس حساب میشه.
    شما اینجا باید سه کار بکنید:
    1) اول برای فارسی شدن اعداد صفحه، باید استایل نرمال Right to left بشه.
    2) برای شروع صفحه از هر جای متن، باید اون قسمت رو سکشن جداگانه بزنید، یعنی شما باید از صفحه 1 تا 10 یک سکشن بدون شماره صفحه و از صفحه 10 تا آخر هم یک سکشن داشته باشید.
    3) بعد از سکشن بندی، باید از تنظیمات سرآیند و پانویس، Link to Previous رو برای سکشن دوم غیرفعال کنید.

اگر تو هر کدوم از مراحل مشکلی داشتید، بگید تا با عکس توضیح بدم.

سلام و خسته نباشید بچه ها من بلدم با پرینتر دو رو بگیرم ولی بدم نیستم با پرینتر canon معمولی پرینت بگیرم مثلا فایل pdf رو میخوام پرینت بگرم همش دورو میشه یک رو نمیشه آموزشی در این خصوص هست چه تو word یا pdf فرقی نمیکنه توضیح کامل بده
    پرینتر من canonmf4890w هستش
    الان هم با word خواستم پیرینت بگریم مثلا 8 تا صفحه هر بار که خواستم پرینت بگیرم فقط صفحه دو رو پرینت میگرفت اعصابم داغون شد 20 تا برگه پرینت گرفتم ممنون میشم توضیح کاملی در این خصوص یا آموزشی اگر هست بهم بدید تا یاد بگیرم با تشکر

تنظیمات پرینتر مربوط به ورد نمیشن و از قسمت تنظیمات پرینتر قابل دستکاری هستن، برای من چنین گزینه ای که هست تو چنین صفحه ای:

البته پرینتر من قدیمی هست و خیلی ساده، تا جایی که دیدم، پرینترهای بزرگتر تنظیمات خیلی بیشتری دارن. بهتره تو بخش پرینتر بپرسید، کمکتون میکنن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام در ورد وقتی جدول میکشم مثلا جدولم سه تا ستون داره می خوام کاری کنم که تنظیمات ستون فیکس باقی بمونه و سه تا ستون بر اثر اشتباه جابه جا نشن که تنظیمات به هم بخوره چه طوری ستون رو قفل کنم که جا به جا نشن ؟
    مرسی
    سلام
    بعد از انتخاب ستون های مورد نظر از تنظیمات جدول، این گزینه رو انتخاب کنید:

11. 2 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    tEhRaN

پيش فرض

شما وقتی یه عدد بصورت دستی وارد کنید، این عدد صفحه حساب نمیشه و صرفا یک پا نویس یا سرنویس حساب میشه.
    شما اینجا باید سه کار بکنید:
    1) اول برای فارسی شدن اعداد صفحه، باید استایل نرمال Right to left بشه.
    2) برای شروع صفحه از هر جای متن، باید اون قسمت رو سکشن جداگانه بزنید، یعنی شما باید از صفحه 1 تا 10 یک سکشن بدون شماره صفحه و از صفحه 10 تا آخر هم یک سکشن داشته باشید.
    3) بعد از سکشن بندی، باید از تنظیمات سرآیند و پانویس، Link to Previous رو برای سکشن دوم غیرفعال کنید.

اگر تو هر کدوم از مراحل مشکلی داشتید، بگید تا با عکس توضیح بدم.
    ممنون از پاسختون
    من یه سکشن جدید میزنم ، اون گرینه هم غیرفعال میکنم منتها بازم یه صفحه رو شماره گذاری میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •