تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 967 از 1044 اولاول ... 4678679179579639649659669679689699709719771017 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,661 به 9,670 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام

CTRL + A
    CTRL + D
    برای تغییر فونت انگلیسی از قسمت Latin Text و برای تغییر فونت فارسی از قسمت Complex Script استفاده کنید.

در مورد رنگ میتونید رنگ تمام متن رو تغییر بدید، ولی اینکه چطور رنگ کلمات فارسی و انگلیسی متمایز باشه، نمیدونم!

سلام
    فکر کنم منظورم رو درست متوجه نشدین. مشکل من تغییر دادن فونت نیست، مشکل من ثابت نگه داشتن فونت فارسیه. کل متنم یک خط در میون انگلیسی نوشته شده، حالا میخام توی اون خط های خالی فارسی بنویسم. مشکل اینه که بعد از اینکه یک خط فارسی رو نوشتم، برای خط فارسی بعد که میشه بعد از خط انگلیسی بعدی، دوباره به فونت انگلیسی برمی گرده و دوباره مجبور میشم فونت رو برای هر خط فارسی آماده کنم یا نمونه فونت فارسی رو کپی پیست کنم. چکار کنم تا آخر کارم فونت فارسی که تعیینش کردم، دیگه تغییر نکنه و ثابت بمونه؟

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام
    فکر کنم منظورم رو درست متوجه نشدین. مشکل من تغییر دادن فونت نیست، مشکل من ثابت نگه داشتن فونت فارسیه. کل متنم یک خط در میون انگلیسی نوشته شده، حالا میخام توی اون خط های خالی فارسی بنویسم. مشکل اینه که بعد از اینکه یک خط فارسی رو نوشتم، برای خط فارسی بعد که میشه بعد از خط انگلیسی بعدی، دوباره به فونت انگلیسی برمی گرده و دوباره مجبور میشم فونت رو برای هر خط فارسی آماده کنم یا نمونه فونت فارسی رو کپی پیست کنم. چکار کنم تا آخر کارم فونت فارسی که تعیینش کردم، دیگه تغییر نکنه و ثابت بمونه؟
    سلام؛ متن رو کامل بنویسید و بعد از اتمام تایپ روش بالا رو اجرا کنید.

3. این کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Iman-Emperatour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Mashhad City

پيش فرض

سلام
    من مخیوام یه فایل متنی 60-70 کیلوبایتی رو باز کنم با آفیس 2013 ولی متاسفانه ‍یغام زیر رو بهم میده!
    لطفا اگه کمک از دستتون برمیاد بکنید چون خیلی به این متنه نیاز دارم
    تشکر...
    ویندوزم 8.1 -64 بیتیه

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام
    من مخیوام یه فایل متنی 60-70 کیلوبایتی رو باز کنم با آفیس 2013 ولی متاسفانه ‍یغام زیر رو بهم میده!
    لطفا اگه کمک از دستتون برمیاد بکنید چون خیلی به این متنه نیاز دارم
    تشکر...
    ویندوزم 8.1 -64 بیتیه

سلام؛ از عکس اینطور برداشت میشه که مشکل به خاطر سطح دسترسی هست!
    من که سر در نیاوردم ولی...
    اسم فارسی فایل رو با یه کلمه یا عدد انگلیسی جایگزین کنید، ببینید اجرا میشه یا نه
    اگه فایل در مسیری قرار داره که اسم پوشه فارسی هست، اون رو هم عوض کنید، یا اینکه ورد رو به دسکتاپ ببرید و اونجا اجراش کنید!

6. این کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    خسته نباشید
    بنده مشغول نوشتن پایان نامه ام
    هدینگ و مولتی لول لیست و ... همه رو اوکی کردم
    تنها مشکلی که هست اینه که وقتی با caption شماره عکس میخوام بذارم شماره مربوط به فصل تمام عکس ها رو 0 میذاره! مثلا عکس 5ام فصل 1 رو مینویسه 0-5. یا عکس هفتم فصل دوم رو مینویسه 0-7
    مثل عکس زیر

توی خود caption که هستم شماره رو درست نشون میده ولی وقتی ok میکنم که توی متن ثبت بشه این مشکل به وجود میاد
    ممنون میشم راهنمایی کنین

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Mashhad City

پيش فرض

سلام؛ از عکس اینطور برداشت میشه که مشکل به خاطر سطح دسترسی هست!
    من که سر در نیاوردم ولی...
    اسم فارسی فایل رو با یه کلمه یا عدد انگلیسی جایگزین کنید، ببینید اجرا میشه یا نه
    اگه فایل در مسیری قرار داره که اسم پوشه فارسی هست، اون رو هم عوض کنید، یا اینکه ورد رو به دسکتاپ ببرید و اونجا اجراش کنید!
    بله سطح دسترسیه...من قبلا این فایلو باز میکردم ولی الان بعد از مدتی این پیغامو میده متاسفانه!
    در ضمن من اسم فایل و پوشو انگلیسی کردم ولی بازم اجرا نمیشه!
    و میخوام اینو کپی کنم مثلا دکستاپ فقط پوشه هاش کپی میشه و فایل مردم کپی نمیشه و پیغام زیر رو میده:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام بر و بج گل فروماگر کسی میتونه منو تو این مشکل راهنمایی کنه ممنون میشم...مشکل توی فهرست مطالب ورد هست، به این شکل که: هر جایی کلمه "مقدمه" توی فهرستم دارم (چه هدینگ سطح 1 باشه، چه هدینگ 2، 3، ....) بین کلمه مقدمه و شماره صفحه، نقاط لازم رو نمیذاره! درحالیکه بقیه فهرستم اینجوری نسیت. یعنیبجای اینکه بنویسه:مقدمه........................... .............................................15م نویسه:مقدمه 15امتحان کردم اگر بجای کلمه "مقدمه" هر کلمه دیگه بذارم این مشکل وجود نداره و مساله خودبخود حل میشه.!حالا من چکار کنم؟؟

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

سلام
    خسته نباشید
    بنده مشغول نوشتن پایان نامه ام
    هدینگ و مولتی لول لیست و ... همه رو اوکی کردم
    تنها مشکلی که هست اینه که وقتی با caption شماره عکس میخوام بذارم شماره مربوط به فصل تمام عکس ها رو 0 میذاره! مثلا عکس 5ام فصل 1 رو مینویسه 0-5. یا عکس هفتم فصل دوم رو مینویسه 0-7
    مثل عکس زیر

توی خود caption که هستم شماره رو درست نشون میده ولی وقتی ok میکنم که توی متن ثبت بشه این مشکل به وجود میاد
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    این مشکل از اونجایی ناشی میشه که شما برای هدینگ 1 احتمالا Multi-Level List رو فعال نکردین. برای همین هست که همیشه 0 نشون میده. اگر مولتی لیست مثلا برای هدینگ 1 فعال باشه و سرفصل اصلی هم با هدینگ 1 تعیین کنید، همه چیز درست میشه.
    برای من اینجوری کار کرد.

بله سطح دسترسیه...من قبلا این فایلو باز میکردم ولی الان بعد از مدتی این پیغامو میده متاسفانه!
    در ضمن من اسم فایل و پوشو انگلیسی کردم ولی بازم اجرا نمیشه!
    و میخوام اینو کپی کنم مثلا دکستاپ فقط پوشه هاش کپی میشه و فایل مردم کپی نمیشه و پیغام زیر رو میده:

ایمان جان، اسم پوشه ی حاوی این فایل چه رنگ هست؟ سیاه معمولی؟
    احتمال داره کسی یا خودت اشتباها فایل رو Encrypt کرده باشی برای یه یوزر خاص. سر همین کامپیوتر و ویندوز و یوزر باز کردی قبلا؟

سلام بر و بج گل فروماگر کسی میتونه منو تو این مشکل راهنمایی کنه ممنون میشم...مشکل توی فهرست مطالب ورد هست، به این شکل که: هر جایی کلمه "مقدمه" توی فهرستم دارم (چه هدینگ سطح 1 باشه، چه هدینگ 2، 3، ....) بین کلمه مقدمه و شماره صفحه، نقاط لازم رو نمیذاره! درحالیکه بقیه فهرستم اینجوری نسیت. یعنیبجای اینکه بنویسه:مقدمه........................... .............................................15م نویسه:مقدمه 15امتحان کردم اگر بجای کلمه "مقدمه" هر کلمه دیگه بذارم این مشکل وجود نداره و مساله خودبخود حل میشه.!حالا من چکار کنم؟؟
    دوست عزیز شما بهتره دوباره هم استایل های TOC و هم استایل هایی که برای اون استفاده کردی رو بررسی کنی.
    از تنظیمات TOC این قسمتش یه عکس بذار لطفا.

11. 2 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Mashhad City

پيش فرض

اقا مشکل من درست شدمشکل از سطح دسترسیم بود که خوشبختانه خودم درستش کردم

و ممنون از کمکتون اقا حامد

+
    ایمان جان، اسم پوشه ی حاوی این فایل چه رنگ هست؟ سیاه معمولی؟
    احتمال داره کسی یا خودت اشتباها فایل رو Encrypt کرده باشی برای یه یوزر خاص. سر همین کامپیوتر و ویندوز و یوزر باز کردی قبلا؟
    ویرایش:
    به رنگ مشکی بود میدونم با اون کار به رنگ سبز میاد و یه سری خصوصیات عوض میشه ولی خوشبختانه مشکلم حل شد با دستکاری تو دسترسی به فایل

از شما هم ممنونم سروش جان به فکر بودید
    Last edited by Iman-Emperatour; 07-01-2015 at 22:52.

13. این کاربر از Iman-Emperatour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

ایا میشه وقتی فایل ورد ذخیره می کنیم،اسم یوزر لپ تاپ مون نیفته؟؟ منظورم مثل زیر هست این قسمت منظورمه
    مرسی
      محتوای مخفی: عکس 

15. این کاربر از sky1sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •